Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Nálam is elférne még egy 100-as! B)

És akkor már egész jól érezném magam! :D

:) Jóvan... mi meg maj' nyitunk egy Z18XE Topic-ot Ákossal meg Need-del! :) :lol: :o

Jóvanna, ha itt maradhatok, akkor nemszótam, de ugye nekem egy OPC-m van, nem Coupém. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ja, és jut eszembe, már nem a 308 mm-es a legnagyobb Opel gyári tárcsa, 321 mm-es kerül az új OPC-re előre, amire viszont 17" a legkisebb kerék, ami felszerelhető.

Hú, ezt nem tudtam! :blink:

Az már elég baráti méret pizzában is. :)

Link to comment
Megosztás:

Én kocsim előéletéről mit tudtok ? Én csak annyit hogy ki volt a tulaja, de pl a kerekedésben azt mondák hogy főrendőré volt. Legalábbis az egyik kereskedő ezt mondta, a másik meg a rallye versenyzőt.

62e km van benne, de nincs szervizkönyve.

Egyébként egy vicc volt amit a kereskedők előadtak mielőtt megvettem, ennyi összefüggéstelen és egymásnak ellentmondó történetet egy autóról. A legdurvább az volt hogy a kocsi az idősebbik Ranga Lacié volt, aki most a BM szerviz vezetője.

:blink:

Link to comment
Megosztás:

Én kocsim előéletéről mit tudtok ? Én csak annyit hogy ki volt a tulaja, de pl a kerekedésben azt mondák hogy főrendőré volt. Legalábbis az egyik kereskedő ezt mondta, a másik meg a rallye versenyzőt.

62e km van benne, de nincs szervizkönyve.

Egyébként egy vicc volt amit a kereskedők előadtak mielőtt megvettem, ennyi összefüggéstelen és egymásnak ellentmondó történetet egy autóról. A legdurvább az volt hogy a kocsi az idősebbik Ranga Lacié volt, aki most a BM szerviz vezetője.

:blink:

Minden turbo-s gépet nyilván nem ismerek, de jó párat (vagy 20-at) végignéztem, mielőtt kimentem venni 1et. 2005 márciustól voltam komoly szemlélő (novemberig), szóval, ha mondasz róla vmit, talán én is tudok róla vmit...

Link to comment
Megosztás:

Minden turbo-s gépet nyilván nem ismerek, de jó párat (vagy 20-at) végignéztem, mielőtt kimentem venni 1et. 2005 márciustól voltam komoly szemlélő (novemberig), szóval, ha mondasz róla vmit, talán én is tudok róla vmit...

Ittvan az előző tulaj (Tóth István) által feladott hirdetés :

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1280

a forgalmi szerint egyébként 2004 9. hóban lett itthon forgalomba helyezve, de a tulaj meg azt mondta, hogy 2-3 éve használja már. Confusing :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ittvan az előző tulaj (Tóth István) által feladott hirdetés :

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1280

a forgalmi szerint egyébként 2004 9. hóban lett itthon forgalomba helyezve, de a tulaj meg azt mondta, hogy 2-3 éve használja már. Confusing :)

Én egy picit, jobban körüljártam volna a témát...ha ennyi ellentmondásos dolog van... :blink:

375962_2.jpg

Ez a kép azért sokat elárul...

Link to comment
Megosztás:

Tényleg és ezt is írta Tomi:

"Csak tudod a Pista 25 éve Rallye versenyző és szereti ha megy a ménes alatta. "

Hmmm...

Na ez az a Pista akitől vetted...

Megkimélt, idős bácsi használta 2. autónak, nem?

Csak a telekre járt vele...

Link to comment
Megosztás:

Az úriember tényleg Rallye versenyző már több mint 25 éve. :)

Paja! Ha jártál volna nála akkor tudnád,hogy tényleg helyhiánnyal küszködik.

Főleg azért akarta eladni a turbót mert sokat fogyasztott neki de még mindíg azt mondom,hogy tényleg

helyhiánnyal küszködik. :blink:

Rengeteg autója van. Főleg OPEL de most vannak Skodák is mert a "Historic" kategóriában indul egy S100-assal.

Az,hogy eladja a turbót az nem csoda,hiszen különlegességnek ott pihen a garázsban a LOTUS OMEGA meg egy csomó veterán OPEL.

Egyébként tényleg egy BM szervízben dolgozik ha jól tudom. :)

Link to comment
Megosztás:

Bocsi igazad van , nem ismerem az uriembert...

De én is szeretnék "Helyhiányban szenvedni"...

Mármint a sok autó miatt...

Igazándibol ha sokat forogsz autókereskedőknél meg piacon, és néha böngészed a használtautó hirdetéseket, akkor nem igazán bízol az ilyen kijelentésekben.....de kivétel erősíti a szsabályt!

Link to comment
Megosztás:

Bocsi igazad van , nem ismerem az uriembert...

De én is szeretnék "Helyhiányban szenvedni"...

Mármint a sok autó miatt...

Igazándibol ha sokat forogsz autókereskedőknél meg piacon, és néha böngészed a használtautó hirdetéseket, akkor nem igazán bízol az ilyen kijelentésekben.....de kivétel erősíti a szsabályt!

Ok én sem szoktam ezeket elhinni DE a Pistát ismerem és tudom,hogy miért írta amit írt. :)

Tényleg kivétel :blink:

Link to comment
Megosztás:

Szegény BeNZiN! (Rammstein után szabadon? :))

Elég sok - főleg negatív - véleményt és információt kapott most a gépről. :blink:

Mindjárt felad egy hirdetést és eladja az autó! :)

Amúgy én a képek alapján féltem volna tőle, mert elég mostoha körülmények között van ott tárolva (a fotókon). Mintha csak most hessegették volna le róla a csirkéket (mosás előtt)... :D nem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy én a képek alapján féltem volna tőle, mert elég mostoha körülmények között van ott tárolva (a fotókon). Mintha csak most hessegették volna le róla a csirkéket (mosás előtt)... :) nem? :blink:

Hidd el Speed nagyon jó,hozzáértő kezekben volt az az autó :)

A képen látható gumifal pedíg a tartalékgumigarnitúrákból van amiket a versenyzéshez használnak.

A Coupé a ház alatt volt a fűtött gariba. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vagy kigurítottak a jó meleg garázsból...

JA :) aztán, ha már kint volt, oda tolták a falhoz és rátoltak egy versenyautót... jaaa meg mellé pakoltak egy adag régi gumit! :blink: :) :D

Hidd el Speed nagyon jó,hozzáértő kezekben volt az az autó :o

A képen látható gumifal pedíg a tartalékgumigarnitúrákból van amiket a versenyzéshez használnak.

A Coupé a ház alatt volt a fűtött gariba. B)

Én elhiszem Neked!

Én csak azt írtam le, amilyen benyomást bennem a kép keltett!

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.