Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

de hogy akkor pontosabban fogalmazzunk: a Z18XE motor 9-es környezetvédelmi osztályba sorolódik, amelyhez az alacsonyabb regisztrációs adó tartozik. az, hogy EURO4, vagy éppen fittyfene nem is érdekes, nyilván ez az egyetlen releváns kéréds, ami a motorral kapcsolatban felmerül. (persze a környezetvédelem nem lebecsülendő.)

Link to comment
Megosztás:

ok, itthon akarod forgalomba helyezni? ha egy másik z18xe qp-nak EURO4-et adnak, akkor ennek miért adnának mást? (láttam pár z18xe qp forgalmit, azokban mindben EURO4 volt)

nem nem... a z18XE ha jólemlékszem az astrában 2004 ig EURO3 as volt...

van itt a fórumon egy srác aki a 2003 as astra komvija is euro 3 asként hozta be kintről.

Link to comment
Megosztás:

én láttam 2001-es g asztrát is 9-es környezetvédelmi osztály besorolással (már direkt nem EURO4-et írok). tény, hogy nekem sose volt Z18XE asztrám, és emléxem is, hogy valaki gyíkult a QP-val, hogy mégse EURO4-es. szóval minden megtörténhet. z18XE 9-es kvoszt.-tal viszont tuti létezik, mindjárt bele is ülök, mert megyek ebédelni :) :)

Link to comment
Megosztás:

megnéztem a korzám adásvételi fénymásolatát, és upsz. Z18XE, de 6-os a környezetvédelmi osztálya. tehát EURO3-as. :) opelaner kollégának is igaza volt tehát, a z18xe függ attól, hogy milyen évjáratú. régen vettem (2003) a korzát, ennyi a mentségem... :)

Link to comment
Megosztás:

Én külföldről hoztam 2005ben, de 2002-es. D4 euro4 ként lett bevámolva, a forgalmiban 6ost kapott. Szerintem mielőtt elbontod, kérdezz utána a hivatalos szerveknél. Vámosok elsősorban. Ne nekünk higgy és ne hagyd hogy elkedvetlenítsünk!

Én vagyok az élő példa, hogy megy ez. Legalábbis 2005ben nem volt vele gond. Teljesen hivatalosan saját magam intéztem mindent. Nem volt benne ismerős ismerőse stb... Nem volt, odaadom a papírokat és másnapra kész, meg ilyenek.

Link to comment
Megosztás:

Én külföldről hoztam 2005ben, de 2002-es. D4 euro4 ként lett bevámolva, a forgalmiban 6ost kapott. Szerintem mielőtt elbontod, kérdezz utána a hivatalos szerveknél. Vámosok elsősorban. Ne nekünk higgy és ne hagyd hogy elkedvetlenítsünk!

Én vagyok az élő példa, hogy megy ez. Legalábbis 2005ben nem volt vele gond. Teljesen hivatalosan saját magam intéztem mindent. Nem volt benne ismerős ismerőse stb... Nem volt, odaadom a papírokat és másnapra kész, meg ilyenek.

Majd megoldom valahogy!

Bár azóta beszéltem ismerőssel, és azt mondta, nincs olyan autó, amit nem lehet Sk-ba lepapírozni!

Neked télem szundít a cabrio, vagy használod?

Van az a roló a hátsó ülések fölé. Azt hiszem nekem az nincs, vagy nem tudom hol lehet a helye.

Üdv:

SZP

Link to comment
Megosztás:

Majd megoldom valahogy!

Bár azóta beszéltem ismerőssel, és azt mondta, nincs olyan autó, amit nem lehet Sk-ba lepapírozni!

Neked télem szundít a cabrio, vagy használod?

Van az a roló a hátsó ülések fölé. Azt hiszem nekem az nincs, vagy nem tudom hol lehet a helye.

Üdv:

SZP

Windschot vagy mi a neve németül. Ez nem széria tartozék volt. Rendelhető extra. Középen felül a hátsó biztonsági övek kilépő nyílásába kell tenni, oldalt meg az első biztonsági öveknél van két pici kerek nyílás a B oszlop résznél és oda kell bele illeszteni. Ott rugós.

Egyszer-kétszer használtam azóta ki is lett rakva az autóból. Elvileg a hosszú hajat nem kócolja annyira a szélörvény, de azért annyira ez nem igaz. Feleségemmel próbáltuk és minimálisat számít.

Télen sem áll nálam a gép, de garázsa az van. Én nyáron is csak hétvégén használom, akkor mindig és télen is. Esetenként nyaralni járunk vele külföldre, belföldre, meg hétközben is néha használom. Munkába nem járok vele. Bazi melegre lehet fűteni semmi perc alatt, mivel három rétegű szigetelt a tető. Abszolút teljes értékű autóként lehet együtt élni vele télen is. A lényeg hogy a termosztát jó legyen.

Sajnos még mindig nem sikerült megnéznem az autódról a képeket, mert a képfeltöltés nem jön be.

Link to comment
Megosztás:

...a Z18XE motor 9-es környezetvédelmi osztályba sorolódik...

Megnéztem én is, nekem a forgalmi megfelelő rovatában a 6-os szám szerepel, azaz:

"katalizátoros, szabályozott keverékképzésű, az ENSZ-EGB 83.05/B előírás szerint jóváhagyott, OBD-rendszerrel ellátott Otto-motoros"

Hogy ez most Euro mennyi azt nem tudom, de ezexerint az illetékesek tényleg azt írnak a forgalmiba amit akarnak vagy ami éppen eszükbe jut. :)

Link to comment
Megosztás:

A csomagtér ajtót be kell állítani, mert félre áll a zárnál, persze a lámpa is meg lesz oldva, illetve a lököst is meg kell igazítani, mert csak fel lett dobva! Node 350-ért....

Utánajártam, SK-ba le lehet papírozni minden gond nélkül, euro x ide vagy oda!

Rohadtul várom, hogy kész legyen!!

Link to comment
Megosztás:

Ha valakait érdekel Astra Coupe első lökhárító az ezen a linken megtalálja nem vészes árban.

Nincsen hozzá közepén rács és alsó koptató sem így engem sajnos nem érdekel, de hátha valakit igen.

Azt írja amit a képen látok az van. Akkor a fele hiányzik? :)

Mellesleg faca karcos, meg javítva is volt. A rács meg nem külön van benne, hanem ebből kivágták.

Link to comment
Megosztás:

:huh:

Egyetértek NFS-sel, ez elég lepattant valami.

Nekem javítva van a lökösöm, lehet jobban járnék egy cserével, de ahogy ez kinéz, ezzel nem lennék sokkal előrébb...

Jól látom hogy fényszórómosós volt? Még azt is kéne bele szereznem, ha nem akarom hogy ott tátongjon a lyuk. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Alakul a szerkezet. Vettem motorháztetőt 15 ezer pénzért, illetve egy pár enjoy-os lámpát 20-ért!

az eleje meg lezs kalapálva, aztán megy összefele, a szélvédőt szakember csinálja met garit is ad rá úgy.

A ventillátorok és a klímahűtő még hibádzik, azt hiszem a z16xe ventije is pont ugyanez, majd még vadászok.

A lökössel vagyok igazán meglőve.... 20-ezerért van oldallégzsák, de az majd későbbi projekt lesz...

Most a papírozás a fő célom!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.