Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Kösz, de páran valamiért nem kaptunk emailt az új linkkel. Pedig nekem is be volt állítva az email értesítő...

Én sem kaptam. Egyszer csak a régi nem ment. Ekkor elmentem a weblap fő oldalára és rákattintottam a forumra, majd meglepődtem, hogy bejött az új fórum és hogy ott már beszélgetnek emberkék. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Alakul a szerkezet. Vettem motorháztetőt 15 ezer pénzért, illetve egy pár enjoy-os lámpát 20-ért!

az eleje meg lezs kalapálva, aztán megy összefele, a szélvédőt szakember csinálja met garit is ad rá úgy.

A ventillátorok és a klímahűtő még hibádzik, azt hiszem a z16xe ventije is pont ugyanez, majd még vadászok.

A lökössel vagyok igazán meglőve.... 20-ezerért van oldallégzsák, de az majd későbbi projekt lesz...

Most a papírozás a fő célom!

Ez nagyon királyságos! Szerintem meg lehetne nézni, amit fentebb hirdettek, de Vktr is ad el OPC első lökőst nem drágán, kérdezd őt. Szerintem az még bombázóbb lenne rá.

Itt van rengeteg fajta. A 8068-as nagyon tuti, szerintem. 59000pénz. Riegerre hasonlít.

http://www.fonixtuning.hu/index.php?page=t...=3&start=72

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
nem rossz az csak hozzá kell szokni

Hát nem tudom,a multkor ment előttem egy ilyen jobbkormányos gép és előzéskor párszor lefőhetett

a fickó.Egyedül volt és mikor ki akart kukucskálni az előzendő kamion mögül és szembe is kamion vagy busz vagy

sietős autós jött akkor voltak forró pillanatai!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Mivel nekem sem Cabrióm van, ezért csak emlékeimre hagyatkozhatok, de szvsz igen.

hiába indítom be a motort, a tető elől kireteszelődik, és akkor onnét kezdve halál... Bár egyszer sikerült felnyitni félig, de akkor meg közbe kezdett el pittyegni, előbbi esetbe a reteszelés után... Az is lehet, hogy a hideg fáj neki??

Épp szélvédősnél voltam, és próbáltam neki felnyitni, mert könnyeb úgy dolgoznia, de nem jött össze, csak egy résnyire, bár az aksi nagyon gatya..., ha lehúzom a 4 ablakot, akkor látni a lámpán, hogy beterhel a generátornak, csak az ablakok...

Indulni indul.... nehezen.

Link to comment
Megosztás:

hiába indítom be a motort, a tető elől kireteszelődik, és akkor onnét kezdve halál... Bár egyszer sikerült felnyitni félig, de akkor meg közbe kezdett el pittyegni, előbbi esetbe a reteszelés után... Az is lehet, hogy a hideg fáj neki??

Épp szélvédősnél voltam, és próbáltam neki felnyitni, mert könnyeb úgy dolgoznia, de nem jött össze, csak egy résnyire, bár az aksi nagyon gatya..., ha lehúzom a 4 ablakot, akkor látni a lámpán, hogy beterhel a generátornak, csak az ablakok...

Indulni indul.... nehezen.

Csomitartóban jobboldalon kis ajtó lebont és olaj szint megnéz! Hátha!

Az akksi az kritikus pont, ez igaz, de nekem gyári van benne 7 éves és mindig leteszi vele a tetőt.Télen egy hét garázsban állás után is indul rendesen, de télen még nem próbálgattam lenyitni a tetőt :rolleyes:

Rakj fel képet hogy áll a masina!

Link to comment
Megosztás:

Csomitartóban jobboldalon kis ajtó lebont és olaj szint megnéz! Hátha!

Az akksi az kritikus pont, ez igaz, de nekem gyári van benne 7 éves és mindig leteszi vele a tetőt.Télen egy hét garázsban állás után is indul rendesen, de télen még nem próbálgattam lenyitni a tetőt :rolleyes:

Rakj fel képet hogy áll a masina!

Milyen OIL megy bele?

Kép csak később, előbb a papírozás!!

Igen jól jártam vele, mert jan 1-től nincs áfa és vám svájcból..:D:):P:)

Link to comment
Megosztás:

Szasztok.Esetleg lehet valahonnan szerezni magyar használatit a coupe-hoz? Jól jönne,lenne mit olvasgatnom,most vettem egyet,jó lenne összeismerkedni vele...:rolleyes:

Tudtommal a Coupé/Cabrio pároshoz nem adtak ki külön kezelési útmutatót, ugyanaz van hozzá mint a sima G Astrákhoz.

Link to comment
Megosztás:

No az a probléma, hogy az oil a min alatt van jóval. No nem baj, majd kap olajat, és utána minden jó lesz!

Annyira de annyira pééniisz vagyok, met ki lett cserélve a szélvédő, esküszöm 1 napos volt, és nem volt ablaktörlőlapát a karon, én meg fel akartam nyitni a motorháztetőt és a kar meg bumm...Végem!!

Egy merő ideg lettem... De nam baj, 34 munkával együtt, meg hátha az öreg ad kedvezményt a második körre... :rolleyes::)

SZP

Link to comment
Megosztás:

No az a probléma, hogy az oil a min alatt van jóval. No nem baj, majd kap olajat, és utána minden jó lesz!

Annyira de annyira pééniisz vagyok, met ki lett cserélve a szélvédő, esküszöm 1 napos volt, és nem volt ablaktörlőlapát a karon, én meg fel akartam nyitni a motorháztetőt és a kar meg bumm...Végem!!

Egy merő ideg lettem... De nam baj, 34 munkával együtt, meg hátha az öreg ad kedvezményt a második körre... :rolleyes::)

SZP

én meghaltam volna egyből:)

Link to comment
Megosztás:

No az a probléma, hogy az oil a min alatt van jóval. No nem baj, majd kap olajat, és utána minden jó lesz!

Annyira de annyira pééniisz vagyok, met ki lett cserélve a szélvédő, esküszöm 1 napos volt, és nem volt ablaktörlőlapát a karon, én meg fel akartam nyitni a motorháztetőt és a kar meg bumm...Végem!!

Egy merő ideg lettem... De nam baj, 34 munkával együtt, meg hátha az öreg ad kedvezményt a második körre... :rolleyes::)

SZP

Szerintem hidraulika olaj, semmi spéci, sajna én sem tudom pontosan.

Ezt ajánlanám, ez tuti!

Klubtárstól idézve "A gyári olaj cikkszáma 90392706 (katalógusszám 19 42 600), és olyan ~7e Ft körül van egy flakon"

"Tető nyitás közben épp a legmagasabb állásban van, olyankor nincsen ennyi olaj a tartályban (mert mind a munkahengerekben van), és olyankor kell feltölteni." A réz színű csavar kiteker.

Az akkumulátor állapota nagyon fontos!

78445.jpg

78446.jpg

78447.jpg

78448.jpg

78449.jpg

Szélvédőből meg a szélvédő javítós kiszedi neked a karcot, persze ha beverte akkor nem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.