Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Külföld vagy belföld? Ár (all-in), ha lehetek indiszkrét? Ja és kép! :)

kint vettem mert itt valódibb az állapot

és állapotot veszünk nem km-et! meg nem színt!

tehát 195 ezer km. na ez nem látszik rajta

szakadásmentes belsö, hibakód mentes müködés.

az ára hát az alkufüggö, a legolcsóbbak itt kint 1500 körül vannak de most tudok egy fekete 1,8-at 1750ért de az még alkuképes viszont szép

regadó kb 165 Euro2ben 113 E3ban (2000-es évjárat) törzskönyv, forgalmi, vizsga ,etc + jatt. 120ezer

számolgass. nem az év üzlete

de amit itt kint használnak az jó autó vizsga évente, voltam láttam milyen. hát nem magyar!

olajfolyás, rossz gumi, füst, magas zaj! nem lehet. még a pótkeréknek is problémamentesnek kell lennie értsd max 4 éves

általában van szervizkönyv meg legalább az elözö vizsga müszaki adatlapja.

tehát nem csak egy forgalmi meg egy kulcs aztán csá mert a másik elveszett valamelyik elözö tulajnál meg már így került hozzám :)

aha persze.

ha keresel segíthetek. vagy vedd meg ezt.

Link to comment
Megosztás:

Igen általában ezzel a jobb állapottal nem nagyon lehet mellé lőni, ha kinti autóról van szó.

Egyébként hallottam, hogy januártól megint változik a regadó, konkrétan azt, hogy megszűnik, egy autókereskedő mondta. Na most azt, hogy megszűnik nem hiszem el, de nagyon remélem, hogy még jobban mérséklik, ha mondjuk még egy 30-40% lejönne belőle, mint legutóbb 30%, akkor már mindjárt jobban tetszene. Ha így lesz, 2013-ban én is büszke coupé tulajdonos leszek. Persze, csak, ha megéljük. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

holnap kipolírozom a lámpákat normálisan,

csak az egyikbe belement egy kis víz a mosóban és bepárásodott majd megvizsgálom

A lámpákat lakkozd le valami UV álló lakkal polír után feltétlenül, különben jövőre polírozhatod újra.

A lámpatestbe pedig hátulról szokott belemenni a víz (pontosabban a pára is elég neki): ott ahol az égők foglalata van, kell lennie egy gumi "szoknyának" amit ráhúzhatsz miután betetted az égőt. Ha ez nincs meg vagy szakadt, akkor mindig párásodni fog ami hosszú távon nem tesz jót a fényszórónak. Nekem szakadt volt, úgyhogy befoltoztam bicikliragasztóval, azóta jó. :blush:

Ha mégsem ott párásodna hanem a búra és a fényszóróház illesztésénél, az nagyobb gáz mert akkor szét kell szedni és újra összeilleszteni, de mivel hőre lágyuló ragasztóval van összerakva gyárilag, így csak úgy tudod szétszedni. Én ugyan még nem próbáltam (nem mertem), de állítólag 120°C-ra melegített sütőben 20 perc elég neki hogy szét tudd húzni.

Link to comment
Megosztás:

itthon biztosan szétveri a futóművet de azért bátorkodnék ültetni mert a megtett tavalyi kb 70 ezer km 90% autópálya volt. ezzel nem is lenne baj de akkor a maradék 10%-ot gyalog kellene megtennem mert oda nem megy be az autó és ez itt a dilemma

...

de hogy ma se maradjon tiszta a kezem, kicseréltem a tolatólámpa kapcsolót a váltóban :)

Link to comment
Megosztás:

Hátha valakit érdekel közületek!

http://auto-motor.va...1689601868.html

A hátsó ülés belemegy ám a négyajtósba is, csak annyi hogy hátul középen ebben nincsen öv, így csak 4 személyes lesz. Meg ugye az oldalkárpitok... de ha valakinek 3 ajtósa van, akkor abba egy-az-egyben passzol, csak az említett öv miatt kell kompromisszumot kötni.

Link to comment
Megosztás:

ebay-en lőttem

komplett első tornyok Sachs gátlók, toronycsapágyakkal,

hátsó rugók + gátlók, ezek a gátlók kicsit rozsdásak de ez csak felületi.

az egész szettet 70 euróért vettem postával.

ha szeretnéd ennyiért oda is adom neked. szép pirosak a rugók. Majd teszek fel képet róla.

még nem pucoltam meg őket.

a szállítás nem lehet gond, hetente megyek az M1-en :)

Link to comment
Megosztás:

tegnap megállt a Coupé illetve nem indult el.

Szeretném megköszönni

Spzolinak a Bp-i vontatást,

Apunak a hazavontatást,

TanyaTuning Gabinak a nemtudomminek a megjavítását,

Gepardnak és Turcinak az GM adventi gyertyákat,

Johnnynak a szerszám és alkatrész ellátást a föld alól,

és mindenkinek aki nem értette mi van de drukkolt :)

ma megy minden baj és hiba nélkül...talán mégis önindító lesz...

Link to comment
Megosztás:

B.U.É.K. !

Mutamár képeket! Milyen a gépezet?

Bertone nem szokott csak úgy tönkre menni, hogy vontatni keljen. Biztos előtte valami nem szakember kezében volt. :)

ÉN tegnap előtt beálltam a garázsba és másnap reggelre a téli garnitúra egyik kereke lapos volt. Pedig indultunk volna rokonokhoz. Így előtte gumis látogatás volt.

Kiderült, hogy előtte este a bevásárlóközpont parkolójában valaki elszórta a csavarjait. Volt már ilyen esetem a nyári garnitúra pirelli pzero nerokkal is, de ott kitekertem a csavart és szerencsére nem ment mélyre, így azóta is úgy van, mivel le sem eresztett. Hiába, nézzünk körül nagyon ha ilyen helyre megyünk bevásárolni, mert a parkolókban érhetnek ilyen meglepik.

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/130101/DSC_0272_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130101/K_pC5494_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/130101/DSC_0267_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

azóta semmi baja :)

arra gondolok, hogy a Agip benzin kicsit vizes lehetett és befagyott a befecskendezőm mert a hídon üa nyomás volt.

most visszatértem a shell-hez és semmi baj.

egyébként aaz agip gázolajjal is szívtam már tehát nem érte meg a -8 Ft mert a hazavontatás többe került :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.