Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Szép.

Nem túl gyakori szín, egy turbóst ismerek ilyen színben, meg korábban volt egy 1.6-os is a Coupé klubban, de az azóta eladódott. Ja meg van még egy tiedhez hasonló 1.8-as, csak az Cabrio.

Legalább nem az unalmas caprisárga meg ezüstmetál...

caprisárga az unalmas ?! O.o

Link to comment
Megosztás:

Hát az látszik hogy a "legolcsóbb a piacon" kategóriát úgy sikerült elérni hogy kihiénázott belőle mindent a nepper: rádió nuku, meg lemezfelnik vannak alatta dísztárcsával, holott az 1.8-hoz széria volt a 15"-os alu... Meg jó undorító az a karbonfóliás középkonzol és az a kipufogó is.

Link to comment
Megosztás:

...nem rajongok annyira a cabriokért...

Ez érdekes kérdés, én szeretem a cabriokat, de valahogy még mindig bennem van (tudom, G cabrio esetében alaptalanul) a korlátozott használhatóság... bár sztem inkább az a fő oka annak hogy nem vagyok Cabrio tulaj hogy félteném... én ugyan vidéki vagyok, ez csendesebb környék, de lelki szemeim előtt valahogy mégis mindig kivágott vászontetők lebegnek... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nekem széria 15"-el volt szerelve mikor megvettem és gyári gumikkal is és széria téli alus 15" garnitúrám még meg is van.

Budapesten hét éve cabriózom és nincs kivágott tetőm. Napközben meg garázsban áll. Még melóhelyen is ha esetleg bemegyek vele, de itt inkább BKV vagy robogó, mivel nagy a dugó :)

Abból a cabrióból a gyári cdr500at ne sajnáld. A kipudob alku tárgya, felnik is, de legalább olyat raksz rá amilyen f..szán mutat.

Adja a gyári lámpákat, gyári rácsot és egy másikat. Én képek alapján rendben találom. Kasztni, belső oké. Motor kérdéses, de meg kell nézni.

A szélfogó meg extra listás cucc.

Bertone ára csak felmehet már, de amúgy is jön a nyár! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.