Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

*tervezett

javítva.

olaszországi kicsi o nem nagy O

javítva:)

--------------------------------

@NFS

Az általad készített képekből az opelforum.hu képtárába elhelyeznék párat. Kapok rá engedélyt?

Köszönöm, hogy fotóztál, sokkal komolyabb géped van mint nekem. Örülök, hogy tudtunk személyesen is beszélni, és látom sikerült az a szép cabriót lencsevégre kapnod:)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem tagadnám meg a klímát, de nincs benne, ezt kell szeretni. Ez most egy egyedi vétel volt, nagyon jó áron.

Ha hihetünk a km órának 227e km van benne. A hátsó fékek nekem is gyáriak, de annyira rottyon voltak, hogy csak na! Majd rakok fel képet.

A tetővel küzdök, kicsit, mert hátul nem zár rendesen, hiányzik pár mm. pittyog is, csak éppen azt nem találom sehol, hogy mit jelent.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok, az első váratlan és kellemetlen hiba, hogy a bal első ablak lent maradt, a biztosítékok rendben, nem leesett. A kapcsoló nem lehet, mert egyszerre 2-re(központi, bal oldali) sem reagál. Mi lehet a hiba?

Amúgy a fogyasztás brilliáns: közút(90-100)/autópálya(120-130): 6,2, ennél még az 1,2-esem is többet evett.

Módosítva : gergolabs
Link to comment
Megosztás:

Nézd meg az ajtónál a csatlakozókat hátha szétcsúszott. Lehet bontani kell a kárpitott is. Nekem még nem volt hasonló.

Közúton ennyit fogyaszt nekem is. A város 11L a durva.

A bertone felirat hiányzik a hamutartó fedeledről. Valami nepper biztos cserélte.

Módosítva : NeedForSpeed
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nézd meg az ajtónál a csatlakozókat hátha szétcsúszott. Lehet bontani kell a kárpitott is. Nekem még nem volt hasonló.

Közúton ennyit fogyaszt nekem is. A város 11L a durva.

A bertone felirat hiányzik a hamutartó fedeledről. Valami nepper biztos cserélte.

Az, hogy az ablakemelők világítanak, ha a gyújtást ráadom, nem azt jelenti, hogy áram alatt vannak?

A hamutartón tuti volt mindig Bertone felirat? A városi fogyasztás szerencsére nem fog sok vizet zavarni, szerencsére.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.