Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Remélem is szép lesz...

annyirfa nehézkesen ment ennek a felninek a beszerzése, hogy nem is biztam már benne, hogy meg fog jönni.

Több mint 2 hónapig vártam rá, és összesen 2 cég mondta hogy tutira be tudja szerezni, az egyik ez volt, a másik meg 10 ezer/db bal drágábban.

De teccik :)

Link to comment
Megosztás:

Remélem is szép lesz...

annyirfa nehézkesen ment ennek a felninek a beszerzése, hogy nem is biztam már benne, hogy meg fog jönni.

Több mint 2 hónapig vártam rá, és összesen 2 cég mondta hogy tutira be tudja szerezni, az egyik ez volt, a másik meg 10 ezer/db bal drágábban.

De teccik :)

Nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen lesz az ótón!

Így nagyon nem csúnya... ;)

Link to comment
Megosztás:

Remélem is szép lesz...

annyirfa nehézkesen ment ennek a felninek a beszerzése, hogy nem is biztam már benne, hogy meg fog jönni.

Több mint 2 hónapig vártam rá, és összesen 2 cég mondta hogy tutira be tudja szerezni, az egyik ez volt, a másik meg 10 ezer/db bal drágábban.

De teccik :)

;) jóóóóól néznek ki nagyon Ákos! Tuti jól fog mutatni az autón is! ;)

Link to comment
Megosztás:

Figyelem!

Az alábbi 1,8-as fekete Coupe-t a használtautó.hu-n hirdetik 2.190.000,- Ft-ért.

Az autó a BackIIBlack gitárosáé volt. A srác eléggé lehasználta.

Én akkor láttam, amikor leadta a márkakereskedésben (egy Ford Focusra cserélte be).

Az első-hátsó lökhárító lógott, a belseje iszonyatmód lelakott volt, igénytelen, ápolatlan.

Mostanra helyrerakták a lökösöket (valszeg újra is fújták őket, hisz sérültek voltak) és egy alapos belső tisztítás után kirakták a szalonba. Valószínűleg motorikusan sem kímélte a srác az autót.

Ha valakit érdekel az autó... a fentebb leírtak ismeretében ismerkedjen az autóval.

(az órát nem tudom, hogy tekerték-e. Esetleg rá tudok kérdezni.)

A hirdetés

514664_1.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem tudjátok véletlenül hány fokig normális a motor melegedése ? Amióta az új termosztát van benn minden megálláskor felkúszik 90 fok fölé a hőmérő (kb 93ig), menet közben visszahül 86 köré. Tartok tőle, hogy nyáron 30 fokban ebből gond lehet.

Lehet hogy csak én parázom túl és minden rendben van vele, de inkább megkérdezem minthogy megfőjön a motor egyik csapatás után.

a Celicámon meg korábban a Hondámon is úgy nézett ki hogy indulás után kb 2 perccel beállt 90-re és ki se lehetett robbantani onnét, igaz egyik se volt turbos.

Link to comment
Megosztás:

Megmentettem tegnap az Opel becsületét, lenyomtam kétszer is egy 240 lovasra gyúrt Carlos Sainz Celicat ;)

Ha 1-esben tudok úgy indulni hogy ne pörögjön nagyon ki a kerék akkor még egyesben is egészen pariban van, kettesben meg egyértelműen jobb az astra. Mire a 4. pakoltuk viszont otthagyott :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor az a Celicás nagyon béna volt... :)

Nem mondanám. 208 paci gyárilag és 7.8 a gyári gyorsulása, nem túl eget rengető nagyon nehéz a kasztnija. Haveromé amúgy.

Most lehetett olyan 7.2-7.3 körül szerintem, legalábbis érzésre, talán valamivel jobb mint az Astra. 1-esben egyértelműen jobb a 4 kerék miatt de jobban kaptam el a lámpaváltásokat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.