Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Képek? Na...

A hónap QP-ja szavazásból 3-at belinkelek (5-ből):

blackmodem_205.jpg

ryker_165.jpg

tanerirdem__162.jpg

(de csak mert ennyit lehet egyszerre)

U.I.: Itt jól látható, hogy a fekete szín legnagyobb hiábja, hogy nem látod az autó részleteit.

Nem lehet a képen kivenni, hogy milyen lökös van rajta! :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerintem is szépek a képek :D

kár hogy nem gyártják már azt a lámpát... nem értem, miért nem lehet kapni semmi normális lámpát :lol: bezzeg 3/5 ajtóshoz van többféle is, de 2/4 ajtóshoz elég ritka, azok is jó randák :D kellene alapítani egy céget, és gyártani szép astra hátsó lámpát :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: DE GYÖNYÖRŰŰŰŰ :D

:D ;) ;)

nagyon egyben van, mindjárt kellene is róla ez-az...

- drapp bőr váltó- és kézifékzsák

- az a drapp hood protector

- lököstoldat

- hátsóablak szárny

ezeket el bírnám viselni az enyémen is :D

speed! Te télen hogyan véded a latyakos sár ellen a világos kárpitot? Én raktam bele egy gumiszőnyeget, de nem vagyok biztos benne hogy elég lesz :lol: mondjuk tavassza ígyis-ugyis megy kárpittisztításra...

Link to comment
Megosztás:

Nekem is kéne több dolog is róla! Többek között egy olyan hátsóablak-spoilert én is szeretnék.

speed! Te télen hogyan véded a latyakos sár ellen a világos kárpitot? Én raktam bele egy gumiszőnyeget, de nem vagyok biztos benne hogy elég lesz :lol: mondjuk tavassza ígyis-ugyis megy kárpittisztításra...
Nekem nem bézs szőnyegem van, hanem sötétszürke.

De ettől függetlenül nem egyszerű, bár tavaly télen nem volt különösebb gondom vele.

Link to comment
Megosztás:

kár hogy kicsik ezek a gyári képek... nekem is vannak hasonlók, egészen ritkaságok is, majd fel is kerülnek az oldalamra :lol:

apropó: csak én látom úgy vagy tényleg hibás lett az aláírásomban a sign kép? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért mi a baj vele? A Kocsid van rajta vagy nem azt akartad belinkelni? Kétségtelen, hogy a kocsi nincs középen...

nem, az így van jól ahogy van :lol: csak az előbb mikor néztem volt benne két lilás folt, szerintem csak hibásan töltötte le a gépem, mostmár minden ok :lol:

Link to comment
Megosztás:

nehezebb a coupe mint mondjuk egy 4ajtós ?

Sztem nem, max. azért, mert sok extra van benne, az mind rátesz a súlyra... még az is lehet, hogy könnyebb... :lol:

De a kabrió tuti nehezebb, mert abban nagy vasak vannak alul, hogy a csavarodásnál a tető hiányát kompenzálják. (mint a tiedben is)

Tök jó ez az egyhatos, ha valaki csak optikára megy, annak ideális, bőrrel, meg minden... persze kíváncsi vagyok, mennyire igaz az a 3800 km... :lol:

Link to comment
Megosztás:

mentem 1.6-os Coupéval 2000-ben, és nem volt rossz. súlya kb. a 4 ajtóssal azonos lehet tényleg. nem igazán gyorsul, mert nagyon hosszú a váltója, viszont a gyári végsebessége 196 km/h, amíg az 5 ajtós 1.6-osnak 188 km/h. szóval normál használatra biztos okés.

Link to comment
Megosztás:

elég vegyes az a kék kupé :lol: japán irásjelek, us strici felnik, és audifan oldalrol linkelt kép :lol:

egyébként nem rossz de az a hood protector nagyon csunya

Egyetértek!

A felni egy giccsparádé!A protector is igen hülyén néz ki!Szerintem röhejesen nézne ki városban ilyennel cirkálni!

Link to comment
Megosztás:

Dehogy a japán írásjelek mi a túrónak vannak rajta?! :lol:

Én is customoltam egy kicsit. Felraktam Aggressor által legyártott csíkjaimat. Már majdnem mint a steinmetz! ;)

Csak még nem elég német a balkezem és nem sikerált maxira egyenesre, dehát ezt kell szeretni. :lol:

Szerintetek hogy áll? Jó ötlet volt?

Sajna a fényviszonyok miatt nem tudtam jobb képeket csinálni, így tudom nehéz eldönteni. :D

Veló!

Neked is csinálom a honlapodra a képeket, csak kiment a TV-nk és most a számítógépen nézzük és a reklámok alatt csinálok ezt-azt, de küldöm. :D

csik1.JPG

csik2.JPG

csik3.JPG

http://mantacustom.uniq.hu/kepek/csik4.JPG

http://mantacustom.uniq.hu/kepek/csik5.JPG

http://mantacustom.uniq.hu/kepek/csik6.JPG

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.