Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Mikor frissítesz be a honlapodon? :lol:

nemtudom, a héten biztos rá fogok már érni, sajnos mostanában nem volt időm (vagyis nem sajnos mert volt jobb dolgom, félévesek voltunk asszonykámmal :lol:) illetve kicsit sajnos is, mert ZH-kkal zaklatnak

voszi, nemtudom, szerinted érdemes vele szerelőhöz rohanni? nemhinném hogy tudnák rá a választ... semmi visszajelző nem világít vagy villog, minden úgy működik ahogy kell.

Link to comment
Megosztás:

nemtudom, a héten biztos rá fogok már érni, sajnos mostanában nem volt időm (vagyis nem sajnos mert volt jobb dolgom, félévesek voltunk asszonykámmal :lol:) illetve kicsit sajnos is, mert ZH-kkal zaklatnak

voszi, nemtudom, szerinted érdemes vele szerelőhöz rohanni? nemhinném hogy tudnák rá a választ... semmi visszajelző nem világít vagy villog, minden úgy működik ahogy kell.

ááá, szerelő az offos, Magyaroszágon van kb. 30 db. Z20LET, amiből 20 sose volt szerelőnél, gondolhatod mennyire nem ért senki itt a Z20LET-hez... csak a semmiben kalimpálnak, ha valami baj van. ilyen esetben ne kockáztass :lol:, hogy szerelőhöz mész.

Link to comment
Megosztás:

ááá, szerelő az offos, Magyaroszágon van kb. 30 db. Z20LET, amiből 20 sose volt szerelőnél, gondolhatod mennyire nem ért senki itt a Z20LET-hez... csak a semmiben kalimpálnak, ha valami baj van. ilyen esetben ne kockáztass :lol:, hogy szerelőhöz mész.

olyan kevés lenne? OPC Astra, Coupe Astra, OPC Zafira. Ha jól tudom ezek az opelek kaptak Z20LET-et. Bár az is lehet hogy csak egy vákuumcső rosszalkodik? Valaki adhatna tippeket, mitől lehet...

Link to comment
Megosztás:

esetleg légtömegmérő? a Z20LET-nek forrófilmes légtömegmérője van, az amúgy is kényes jószág, a turbósnak meg különösen... bármilyen fordulaton enyébb, de akár bénító meghülyülés is lehet a légtömegmérőtől.

ez jutott eszembe, de félek, hogy nem túl bíztató.

van összesen kb. 15000 QP turbó + kabrió, 12500 OPC Zafira, 3500 OPC Astra, ebből itthon tényleg kb. 30-50 db lehet, nem forgalmazták, csak a QP-t + kabrit, és hát nem nagyon kapkodtak utána, mert az akkori árakhoz képest nagyon magas volt a 9 milka érte.

Link to comment
Megosztás:

olyan kevés lenne? OPC Astra, Coupe Astra, OPC Zafira. Ha jól tudom ezek az opelek kaptak Z20LET-et. Bár az is lehet hogy csak egy vákuumcső rosszalkodik? Valaki adhatna tippeket, mitől lehet...

Azért van még néhány Z20LET-es mocival futó Vectra is! Ezt ne feledd!

Illetve tudtommal a Signum-ba is raktak. Vagy azokban más moci volt?

Link to comment
Megosztás:

azok Z20NET motorok, és egy rakat dolog más (gyengébb) bennük, mivel annak csak 175 LE a teljesítménye.

De nem hinném, hogy olyan kib...tt nagy különbség lenne egyébként a két moci között... (csipp és egy-két apróságot leszámítva). :blink: :unsure:

Szóval azért nem olyan ritka ez a motor, mint a fehér holló... szerintem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ma átcseréltem a téligumijaimat és rájöttem, hogy PointS a neve és azonbelül pedig Winterstar.

Nem pedig, ahogy korábban írtam, hogy winterstar. :blink:

Szóval ez szerintem egy nagyon jó névtelen gumi. Nekem nagyon tetszett tavaly télen a viselkedése, hogy egyszersem csúszott meg.

Viszont elkapott a méreg. A légkulcsos gumisok anyukáját! Ledaráltam a kerékkulcsomat, meg majdnem szétszakadt a vállizmom. Végül egy haver kerékkulcsával, meg egy darab csővel, mint erőkar sikerült csak kiszednem a csavarokat. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Az autója 2002-es vagy 3-as? Fura hogy nem multikormányos. Durrant a légzsák? Én úgy tudom csak multikormánnyal jöttek ki a coupék/cabriók 1.8-tól. :unsure:

sajnos több dolog szerint is légzsákpukkos volt szegény autó:

drapp kárpithoz fekete a műszerfal, illetve coupe-ban az Europablau a Turbosok színe volt, 1.8 nem jött ki vele tudtommal (Cabrioval kapcs nincs ilyen infom)...

egyébként a tulaj elmondása szerint sehol nincs nyoma sérülésnek, szóval ha igazak a feltevések, akkor is szépen megcsinálták...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.