Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Megvettem én is a termosztátot, mert csak piros lámpánál ment fel 92 fokig a víz. Egyébként 85 körül állt a mutató. Holnap kicserélem. Kiváncsi vagyok a változásra. :unsure:

énis kiváncsi vagyok... mennyibe volt? ha pozitiv a változás (és nem túl földhözvágós az ár) akkor lehet énis beruházok egybe...

Link to comment
Megosztás:

Szóval újat raktam bele, mivel bontottat nem illik.

Kb 45 perc volt a csere, mivel elég nehezen jött le a vastag cső.

Szóval kell hozzá 2l fagyálló, 10-es crowa, tt30-as torx, egy lapos fogó egy csőkulcs a bilincsekhez és egy csavarhúzó benyúlni a gumicső alá, hogy végre megmozduljon.

Egy tipp az öntvény alatti gumiszigeteléshez, hogy ne csússzon el, ha felrakod az öntvényt: Würth DP300-as paszta. Ezt kend alá nagyon vékonyan és akkor nem mozdul el.

A jeladó műanyag vezeték szigetelése nekem szétmálott, ahogy hozzáértem a csatlakozótól kb 2cm hosszan. Ez szerintem gyári probléma. Szóval valami azbezt szalag nemárt ha van kéznél körbe tekerni.

Az öntvényház felső csavarja csupa rozsda volt, az alsón meg semmi. Ezt nem értem. Ez is valami beszállítói bug lehetett.

Vedd le a motor védő műanyag deknit (két csavar). A nagy gumicső levétele után a két csavart csavarozd ki, ami az öntvényt a motor oldalához fogja és a jeladó csatlakozóját pattints szét.

A kis csövet a vaczak hozzáférés miatt hagyd utoljára.

Nelefejtsd el pótólni a kifolyt fagyállót! :blink:

Én így csináltam. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sanyiqua hamarosan felkerül az astracoupe-ra is (amint lesz időm feltenni :blink:)

Sanyiqua képein a sokablakos ház az nálunk a wekerle telepi idősek háza. XXII.ker kipufogósról beszél a fórumon. Tehát valahol arrafelé mozoghat. Én még sohasem láttam. Sem csepelen, sem kispesten. ;)

Mondjuk az is fura, hogy 2002-ben készült képeket rak fel. Nincs újabb? :unsure:

Neked újabbak vannak Velo?

Link to comment
Megosztás:

nagyon zsír a gép! soxor láttam, kétszer próbáltam is, mikor eladó sorban volt, ha jól emléxem tavaly előtt nyáron.

Sanyiqua képein a sokablakos ház az nálunk a wekerle telepi idősek háza. XXII.ker kipufogósról beszél a fórumon. Tehát valahol arrafelé mozoghat. Én még sohasem láttam. Sem csepelen, sem kispesten. :blink:

Mondjuk az is fura, hogy 2002-ben készült képeket rak fel. Nincs újabb? :unsure:

Neked újabbak vannak Velo?

én láttam a gépet többször is, amikor Lőrincen laktam. de eredetileg az Osztyapenkónál volt.

Link to comment
Megosztás:

Sanyiqua képein a sokablakos ház az nálunk a wekerle telepi idősek háza. XXII.ker kipufogósról beszél a fórumon. Tehát valahol arrafelé mozoghat. Én még sohasem láttam. Sem csepelen, sem kispesten. ;)

Mondjuk az is fura, hogy 2002-ben készült képeket rak fel. Nincs újabb? :unsure:

Neked újabbak vannak Velo?

honnan veszed hogy 2002ben készültek a képek? amiket én kaptam azok nincsenek dátumozva

Előzetes: lesz új astracoupe design :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ezek a képek már több helyen fent voltak a neten!

(úgy rémlik, hogy egy TotalCar-os népítélet-en is... vagy valami ilyesmin)

most is:

Irmscher rakéta

van azért egy apróság, de sztem a tulaj ezt nem tudta szegény (illetve mindegy volt neki, mert benyalta): azt írja, hogy az első tulaj kiscsaj vágta agyon a szerkezetet, de ezt meg kell cáfoljam, mert azért nem vettem meg a kocsit anno, mert az Opelnél szarrá használták, őrültködtek vele, és a Maxabo-s ismerősöm lebeszélt - még ő is tudta, hogy a gép mennyire szét van b@szva (másik kereskedőnél volt). szóval, ha volt is egyáltalán kiscsaj előtte, már csak a végső rúgásokat adta meg neki. írja, hogy 55800-nál lett az övé. én 45000-nél, meg 45000-nél néztem meg a gépet... :unsure: :blink: igen, valahogy 2 hónap alatt nem nőtt a km benne akkor nyáron...

marha szép kocsi volt, nagyon fájt a szívem, hogy nem szabad megvenni. de láthatóan igaza volt a Bus Gábornak, mikor mondta, hogy aki megveszi, nagyon csúnyán befizet a szívásra...

viszont rendbe hozta, és van egy atom gépe!

Link to comment
Megosztás:

igen, erre az autóra én is emlékszem, ez az Opel Magyarország bemutató autója volt, ez is olyan autó volt, amit pl az ujságirók próbálgattak.....

Asszem ez az egyik legjobb reklám egy használt autó vételekor. :blink: ;)

Viszont ha tényleg szépen rendbe rakta, akkor nincs miről beszélni. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

igen, valóban. ezeket a képeket kaptam meg énis. újabbat nem

majd jól rákérdezek :unsure:

beszéltem a sráccal a CS-on, ide irányítottam a fórumra. talán belép. jó lenne. sztem teljesen oks amit ír, szóval én nem kételkedem abban, hogy az övé. persze sose lehet tudni.

Link to comment
Megosztás:

beszéltem a sráccal a CS-on, ide irányítottam a fórumra. talán belép. jó lenne. sztem teljesen oks amit ír, szóval én nem kételkedem abban, hogy az övé. persze sose lehet tudni.

remélem az övé, és hogy nem szív vele :blink:

képzeljétek, vasárnap láttam itthon egy breeze kék coupe-t. nemtudjátok kié lehet? A multkor egy Capri Sárga jött velem szembe a 4esen, és pár hete láttam egy sötét színűt (vagykék, vagy fekete), nem volt időm rendesen megnézni...

össze kell toborozni a népet, lesz itt akkora coupe-klán hogy csak na ;) pár napja jelentkezett egy turbo astrás srác is, lesz itt tumultus :unsure: amúgy már készül az új design az oldalnak, nagyon kemény lesz ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.