Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

Hát nagyon kemény mik mennek itt! Rég röhögtem ilyen jót! Viszont jól értem, hogy IQBéláról van szó? Megyek és szólok neki, mert hogy ő nekem nagyon jó barátom. Szóval előre is bocs :lol:

Viszont szemezgetek egy Fekete bőrös G Astra Coupeval, csak nem tudom, hogy az 1.8-as motor bírja e azt a nagy kasztnit????

Szerintetek? :)

Köszi előre is!

Link to comment
Megosztás:

UHUHU!

Neked miért fáj, hogy másnak is van lehetőség itt írkálni, meg kérdezni? Lehet, hogy én is klubtag leszek, meg még sokan mások, a haverjaim közül.

Ráadásul miért kéne ezért fizetni, mindenhol ingyen mennek a fórumok.

Szerintem ne szólj bele... :lol:

Majd ha klubtag leszel, vagy leteszel ezt azt az asztalra mindenki meg fog hallgatni... :)

Link to comment
Megosztás:

Ha leszámolod belöle hogy eladja az ővét és van egy gyári opc lököse akkor elgondolkodtató.Ákos úgy is szeret kocsikázni :lol:

akkor már 200 minusz a kedvezmények, és itthon is 160-ból veszi meg... és a régit eladja.

És szeretnék megkérni mindenkit, hogy mostantól próbáljunk témánál maradni.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kanyarodjunk vissza a G coupéhoz...

astragsi. Uhuhu-nak, és Speed-nek is 1.8-as a kocsika. És ahogy látjuk, meg vannak vele elégedve.

Mackósajt!

Igen láttam, hogy mindketten belevetették magukat szépen a Coupézásba! De hát 100e egy lökhárító??? Lehet, hogy ez nekem sok lesz, örülök, hogy a 600.000-ért vásárolt GSI-met fennt bírom tartani! de akkor ez nem nekem való autó! Azt hiszem maradok a GSI-nél. Rohad itt ott, de elvisz Á-ból B-be. Ráadásul jobban megy mint egy 1.8-as Coupe ez tuti. Le merem fogadni. De szép autók ettől függetlenül!

Link to comment
Megosztás:

akkor már 200 minusz a kedvezmények, és itthon is 160-ból veszi meg... és a régit eladja.

És szeretnék megkérni mindenkit, hogy mostantól próbáljunk témánál maradni.

az kb ugy néz majd ki, hogy 200, de az opel ára szerintem olyan 190. ebből lejön 20% az 154.000 , ebből lejön az áfa= 124.000 ft. ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Látom nem nézitek jó szemmel az újonnan érkezőket! Van ennek valami különösebb oka? :lol:

Viszont beláttam közben,hogy a Coupet tuningolni nem nekem való, de fenntartani nem drágább gondolom! mert hitelre meg tudnák venni egyet, de tuningra nem nagoyn maradna pénzem. De szép ez így is, az meg hogy lassabb lesz mint a GSI, majd meg kell még barátkoznom vele! :)

Link to comment
Megosztás:

Látom nem nézitek jó szemmel az újonnan érkezőket! Van ennek valami különösebb oka? :lol:

Viszont beláttam közben,hogy a Coupet tuningolni nem nekem való, de fenntartani nem drágább gondolom! mert hitelre meg tudnák venni egyet, de tuningra nem nagoyn maradna pénzem. De szép ez így is, az meg hogy lassabb lesz mint a GSI, majd meg kell még barátkoznom vele! :)

1. nincs semmi bajunk az újonnan érkezőkkal, csak én speciel kicsit furcsán állok a fórumnyitás előtt.

2. GSi-m sose volt, a coupe megegy külön dolog... nem egy kategória. Nincs semmi baj az 1.8asokkal, azokis egészen jól mennek.

Amit érdemes tudnod: nehezebb mint a GSi, és kevesebb a lóerő is. Viszont újabba az egész konstrukció, és jóesetben nincs kinyomva a szeme az autónak.

Ha nagyon zavar az 1.8as teljesítménye, vegyél 2.0 Turbot :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.