Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

:) :) Biztos emlékeztek rá (vagy nem), hogy meséltem egy kecskeméti Astra Coupe-ról, amit úgy rendelt meg a vevő (a szalonban), hogy nagy "kankó" vonóhorog legyen rajta (a fix fajta)... na ehhez az autóhoz kértek egyedi rendszámot is, az OAC-180-at.

Na de nem is ez a lényeg.

Néhány napja láttam a gépet... egy bazi nagy PONYVÁS utánfutót húzott... :D

Nagyon kiábrándító volt! :lol:

Mert mégha egy quad lett volna rajta... vagy egy... egy... mittudom én... egy cross motor... :)

Mondjuk abba az emberbe is bele tudtam volna vágni, aki jött, hogy megnézze a régi F Astrámat (tavaly decemberben) - 50/40-es futómű, angel eyes, sportkipuff, alufelni, stb... és mondja, hogy "nem is baj, hogy még nincs leműszakiztatva (kb 2 hét volt még hátra belőle), mert úgyis rakni akar rá vonóhorgot, hogy tudjon a tanyára cuccolni... :)

Az ilyen miért egy ültetett, optikázott gépet akar venni??? :D

Link to comment
Megosztás:

:) :) Biztos emlékeztek rá (vagy nem), hogy meséltem egy kecskeméti Astra Coupe-ról, amit úgy rendelt meg a vevő (a szalonban), hogy nagy "kankó" vonóhorog legyen rajta (a fix fajta)... na ehhez az autóhoz kértek egyedi rendszámot is, az OAC-180-at.

Na de nem is ez a lényeg.

Néhány napja láttam a gépet... egy bazi nagy PONYVÁS utánfutót húzott... :D

Nagyon kiábrándító volt! :lol:

Mert mégha egy quad lett volna rajta... vagy egy... egy... mittudom én... egy cross motor... :)

Mondjuk abba az emberbe is bele tudtam volna vágni, aki jött, hogy megnézze a régi F Astrámat (tavaly decemberben) - 50/40-es futómű, angel eyes, sportkipuff, alufelni, stb... és mondja, hogy "nem is baj, hogy még nincs leműszakiztatva (kb 2 hét volt még hátra belőle), mert úgyis rakni akar rá vonóhorgot, hogy tudjon a tanyára cuccolni... :)

Az ilyen miért egy ültetett, optikázott gépet akar venni??? :D

Mert van rá pénze, esze meg annál kevesebb.

Engem nem idegesít. Idegesítse őt, ha nincs lebetonozva az út a tanyáig és elakad a géppel. :D

Nekem is volt egy ismerősöm itt pesten. Ő kifejezeten azért vett tanyát a tiszánál, hogy kis családjával le tudjon járni nyaralni. Neki rekordja volt, igaz vonóhorog sohasem volt rajta, mert mindíg belefértek a cuccai. :D

Link to comment
Megosztás:

...

Néhány napja láttam a gépet... egy bazi nagy PONYVÁS utánfutót húzott... :)

Nagyon kiábrándító volt! :lol:

Mert mégha egy quad lett volna rajta... vagy egy... egy... mittudom én... egy cross motor... :)

...

nem kötekedés képpen... de mi van, ha a bazinagyponyva alatt pont egy quad lapult? mert éppen ez is megtörténhet... nem mindenki akarja közszemlére tenni. szerintem. :)

Link to comment
Megosztás:

Néhány napja láttam a gépet... egy bazi nagy PONYVÁS utánfutót húzott... :)

Nagyon kiábrándító volt! :lol:

az miért baj h van rajta vonóhorog és használja ? valószínűleg szereti a coupet de futóznia is kell... biztos nem szép látvány de a kocsi használati tárgy :)

Link to comment
Megosztás:

A baj csak annyi, hogy szerintem nagyon kiábrándítóan néz ki. :)

De nyilván nem hasonlóan vélekedünk mindannyian róla.

Az kétségtelen, hogy használati tárgy... és hogy erre is használható.

Csak nekem fura. Futózni nem vennék, sem tuningolt szekeret...

Szerintem hasonlóan ráagálnának a GSI-sek is, ha GSI-t látnának futóval... :lol:

Úgy gondolom, hogy nem illik össze a 2 dolog.

Link to comment
Megosztás:

Én ezen már nem csodálkozom!

Vadkerten láttam olyan off Phaetont,amin ott díszelgett a horog és fényes volt,ergo használták is.

De láttam már Calibrán is futót,sőt multkor egy Tigra tetején díszelgett két nagy festős létra!

Nem szép látvány,de az tény,hogy az autó használati tárgy.

Link to comment
Megosztás:

hm, hm... nos, énis láttam már ezt-azt, koszos festőkkel teli VR6 Golfot pl, de szerintem ez teljesen rendben van. Volt egy ismerősöm, aki nagyon tele volt zsetonnal, fullos BMW-vel mászkált már a '90es évek elején, de térdig érő mocsok állt az autóban (sár, gaz, koszos vödrök, kosz, szemét, hamu és csikk mindenhol...), azzal járt pecázni, meg nem foglalkozott vele, stb...

így van ez rendjén, nem egyformán állunk az autókhoz, sőt, saját dolgainkhoz sem. Ilyenen bosszankodni szerintem felesleges, ha ő így érzi jól magát, tegye. Míg nem az én dolgaimmal és nem az én pénzemmel csinálja, addig nem nagyon érdekel, őt se érdekelje, én mit és hogy csinálok... :lol:

Ide tartozik még, hogy volt egy ilyen sztori, (hogy igaz volt-e vagy sem, nemtudom) hogy valami arabfickó vett nemtudom hány roll-roys-t (talán) és félbevágatta, hogy azokban hyordassa a trágyát a birtokon... vagy valami ilyesmi, biztos sokan hallottatok róla, nem emléxem rá pontosan hogy volt. Nah akkor ez milyen? Van akinek az autó egy eszköz, egy használati tárgy, és úgy gondolja, az autó van érte, és nem ő az autóért. Kicsit hülye hasonlat, de szerintem senki sem fényesítgeti, meg csinosítgatja pl a kerti szerszámokat... nos, egyeseknek az autó épp olyan eszköz, mint másnak a kerti cuccok. Mások (mint mi) pedig szeretjük, vigyázunk rá, családtagként tekintjük. És örüljünk neki hogy Mi ilyenek vagyunk :) Egyébként meg más lehet épp azon háborog, hogy minek ilyen drága meg szép autót venni, csak azéárt hogy csillogjon villogjon, ennyiből már egy kisteherautót is lehetne venni... Nem vagyunk egyformák, és ez így van rendjén :)

Link to comment
Megosztás:

WAZZ! Ez a vonóhorog elgondolkodtató így karácsony idején! Képzeljétek ma a nagy családlátogatás közepette jövünk hazafellé és látjuk ám, hogy másik utcában utánfutós járgányt körül állja a család és rakja rá a sok ajándékot! :) Ez tényleg nem kamú, de még most sem hiszem el.

Valakinek jó sok pénzes a rokonsága! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van rajta vonóhorog, de nekem használati tárgy, gyakran kell futóznom, amellett meg nagyon vigyázok a kicsikére és persze az anyagi kereteim között maradva rá is teszek-ki is cserélek ezt azt. Sokan persze ezt megmosolyogják, hogy tuningolós verdán(hisz még közel sincs kész) vonóhorog díszeleg, de ez van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.