Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Na igen, ez az autó nem a takarékosságról szól... én is számolgatom ugyan a fogyasztását (lásd link az aláírásomban), de csak becsületből, és igyekszem elkerülni hogy akár csak véletlenül is ránézzek a költség számlálóra ami azt mutatja hogy eddig összesen mennyiért tankoltam illetve mennyi a kilométerköltségem, mert csak szörnyülködnék... De ahogy a reklámban is van: az élmény megfizethetetlen. :D

na ezért nem számolgatok én se :)

elégedett vagyok vele ,és megbékélek azzal a tudattal is hogy 11alá nem tudom bevinni városi fogyit :) (gyári adat 15.5)

ez ilyen :)

az élménynék mindig ára van ..

Link to comment
Megosztás:

Na igen, ez az autó nem a takarékosságról szól... én is számolgatom ugyan a fogyasztását (lásd link az aláírásomban), de csak becsületből, és igyekszem elkerülni hogy akár csak véletlenül is ránézzek a költség számlálóra ami azt mutatja hogy eddig összesen mennyiért tankoltam illetve mennyi a kilométerköltségem, mert csak szörnyülködnék... De ahogy a reklámban is van: az élmény megfizethetetlen. :D

Minden másra pedig ott a MASTERCARD! :D

Link to comment
Megosztás:

Vagy az 1,2es astra gééé :))))

Ó igen, bertone coupé karosszériával? :D Ugye, hogy nem! :P Amúgy a Mastercard már meg van, úgyhogy!... :)

Ez a fenntartás dolog is olyan, hogy jó múltkorában kiszámoltam, hogy internet előfizetésre mennyit költöttem már, és jó párszáz-ezer forint volt. Úgyhogy inkább lemondom a netet, és autóba ülök! :D

Link to comment
Megosztás:

Számolgatásra ott a matek óra, bp-n autóval csak a bolondok járnak, vagy ha a cég adja. Tömegközlekedéssel gyorsabb, jobb esetben ugyanannyi idő, vagy ahogy én járok évek óta. Motor. Nincs dugó, akadály, stb... szóval az haladós és sz...rt se fogyaszt.

Súlyadó régóta nincs, teljesítmény adó van az nálam valami éves 22eft.

Autót meg csak az vegyen aki fenn is tudja tartani. Pont.

Internet meg egyre olcsóbb. Én még valamikor 2000ben kezdtem havi12eFtért, most 4eFt-ot fizetek. Mi ez a sirám?

Link to comment
Megosztás:

Persze, humor volt a netes része. De azért elmesélek egy napot a kis bkv-val kapcsolatban. Július 3, ezen a napon 3 járattal utaztam:

1. kimegyek a megállóba, de már látom, hogy idő előtt elmegy a busz (azért gondolom, hogy előtte, mert máskor késni szokott).

2. szállnék fel a másikra, söfőr azt mondja, ne szálljak fel, nem indul. Meg kellett várni a következőt nyilván.

3. ó, hát ez nem, hogy késik, de kimaradt!

Egy nap 3/3. Így legyek pontos, hogy a koszról, állapotról, higiéniáról stb ne mondjak semmit. Ahhoz meg valahogy nincs hangulatom, hogy ha menni akarok valahova, mindenhova fél órával előbb induljak el, csak mert ez a "szolgáltatás" ilyen, és így nyáron a napon szétfőni sincs kedvem, télen meg fagyoskodni, emiatt a szar miatt. Sajnos még nem tudok róla "nem tudomást venni" és mosolyogni.

Nemsokára NFL! :D ofF vége.

Link to comment
Megosztás:

Majdnem minden nap látok egy gyönyörű Astra G coupét a festékgyár előtt (Helszinki, vagy lehet már Grassalkovich út)

Magára ismer valaki?

Szigetszentmiklós vagy Budapest? Esetleg másik település?

Szín, valami egyedi ismertető?

Ezek nélkül nehezen ismer magára az ember.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

A középkonzol sztem nagyon csúnya azzal a sok órával, meg kár hogy ekkora nyílást vágtak az OPC lökösre, bár annak gondolom oka van... ;)

Több, mint valószínű igen, és nekem is csak annyira tetszik, hogy másfelet adnék csak érte, nem 2.8at.. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.