Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Ma bekerült végre a gewinde:

s4q3.jpg

Ennél még van lejjebb (lesz is), de momentán a túlméretes gumi miatt ez a legtöbb ami adható :D
Hátul ez a legfelső állás, innen még akár 5 centit is van lejjebb, az eleje nem legfelül van, de egy 4 centit még itt is lehet lefelé tekerni, csak most 215/45 van rajta, ami helyett jövőre nagy valószínűséggel 205/40 lesz, ami sugárirányban is -15mm, átmérőben 30 (igen, tudom hogy csalni fog a sebességmérőm, lesz@rom), és utána lehet majd még tovább tekergetni.

Első olvasatra nekem is soknak tűnt a két gumi közötti 15 és 30mm eltérés, de ez ugye nem a gyári méret, ha az (215/40) lenne rajta, akkor ahhoz képest a 205/40 már átmérőben csak 8, sugárban pedig 4mm-rel kisebb. Ha csontra letekerem tavasszal, akkor a mostani állapothoz képest ez még 6 centivel lejjebb lesz. :D

Link to comment
Megosztás:

Ma bekerült végre a gewinde:

s4q3.jpg

Ennél még van lejjebb (lesz is), de momentán a túlméretes gumi miatt ez a legtöbb ami adható :D

Hátul ez a legfelső állás, innen még akár 5 centit is van lejjebb, az eleje nem legfelül van, de egy 4 centit még itt is lehet lefelé tekerni, csak most 215/45 van rajta, ami helyett jövőre nagy valószínűséggel 205/40 lesz, ami sugárirányban is -15mm, átmérőben 30 (igen, tudom hogy csalni fog a sebességmérőm, lesz@rom), és utána lehet majd még tovább tekergetni.

Első olvasatra nekem is soknak tűnt a két gumi közötti 15 és 30mm eltérés, de ez ugye nem a gyári méret, ha az (215/40) lenne rajta, akkor ahhoz képest a 205/40 már átmérőben csak 8, sugárban pedig 4mm-rel kisebb. Ha csontra letekerem tavasszal, akkor a mostani állapothoz képest ez még 6 centivel lejjebb lesz. :D

És át lett fényezve az egész autó, vagy ennyire csalóka a két kép?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretnék venni egy coupe-t (1.8-ast, és abból is a 16 szelepeset)

Szeretnék érdeklődni, hogy erről a 3 autóról van-e valami infótok?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_coupe_1.8_16v_irmscher_optik-7255767

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra/opel_astra_coupe_1.8_16v_bertone.2_ev_friss_muszakival-7080588

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra_g/opel_astra_g_1.8_16v_sport_bertone-7296980

(Amúgy, http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra/opel_astra_coupe_1.8_16v-7204412 ezt senkinek sem ajánlom, aki valami hasonlón törné a fejét. Az autó valami iszonyat csúnya, törött volt, amit az eladó nem volt hajlandó beismerni, dohányzó volt az autó, amikor az volt a hirdetésben odaírva, hogy nem, lógtak az ajtajai, stb..)

Illetve, ha valakinek van ilyen jellegű eladó, akkor írjon nekem. Ha "normális" az autó, akkor lehet szó üzletről :)

Köszönöm a segítséget előre is!

Link to comment
Megosztás:

Gtb kolléga megnézte már az ezüstöt :

"Ezüst: bal első elem törve volt, más színe volt. Gumi futófelület kb 15-20% volt, biztos, hogy nem garázsban tartott, mert a lámpán is látszott a nap kiszívta, illetve a jobb oldali kevésbé volt ilyen, tehát vagy cserés volt vagy nem tudom. Tetőn az antenna is már szinte lyukacsos volt, néhol lehetett látni szín árnyalat eltérést, egyedül amiben nem volt hiba az kb a csomagtartó volt. Mikor beindítottuk lyukas kipufogó hangja volt. A motor le volt mosva, a matricák sehol, a szervizkönyvben 2012 április volt az utolsó pecsét 127.000nél, az autóban meg 178k volt már. Váltószoknya illetve kormány újra volt húzva. JA és kezdett rozsdásodni hátul."

Link to comment
Megosztás:

tgabika76: Igen, a 3 autó közül én is azt választanám, csak annak nincs nincs kép a belsejéről . És a sok kilométer is aggaszt. Mondjuk, inkább legyen valós, mint visszatekert, és csak később derüljenek ki a gondok.

Ha valós az a kilométer, akkor egyáltalán nem sok. Sokkal inkább el tudom képzelni mint a kilencvenvalahányezret.

Ha nekiment a padkának, az pontosan azt jelenti hogy nem kímélte az autót. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.