Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Én egy jópofa eladó Coupe-t tudok... :)

http://inferno.lionix.net/myqp/5.jpg

http://inferno.lionix.net/myqp/6.jpg

http://inferno.lionix.net/myqp/8.jpg

A hirdetés: FK Bemutató Coupe - Eladó - 10.500,- €

Anti, nem ismerős?

A Cabrio-nak nem az a gyári felnije?

Csak Porsche-ket, meg BMW-ket láttam kinnt náluk..de abból rengeteget... :blink: :)

Módosítva : bazs
Link to comment
Megosztás:

A turbós coupenak és cabriónak is az a gyári 17-es felnije kellene, de a miénk nem turbós. :)

A piroson ami van az meg irmscher, de ezt a fajtát úgyis csak kint tudnám beszerezni. :blink:

Nem értem... most a Turbo-ét szeretnéd, vagy a 2.2-esét?

turbo3.jpg

turbo1.jpg

Erre gondolsz? Ez a Turbo-k gyári felnije.

Link to comment
Megosztás:

ma megrendeltem a hűtőrácsomat: :)

grill_irmscher_b.jpg

;)

szééép lesz...

Jokka! ezt a te kocsikád látvány hozta ki belőlem. mert neked is nagyon szépen áll ez a fajta hütőrács :D

elmentél, és mentem , megrendeltem...

Hát Szpíd , tuod nagy port kavartál ezzel a képpel.

Ez a felni nagyonszéééppp. ;)

5.jpg

Otthon megy a harc, hogy mi legyen.... :P

csak lenne egy picivel nevesebb márka...

Alutec. sose hallottam róla.

Link to comment
Megosztás:

ma megrendeltem a hűtőrácsomat:

szééép lesz...

Jokka! ezt a te kocsikád látvány hozta ki belőlem. mert neked is nagyon szépen áll ez a fajta hütőrács :)

elmentél, és mentem , megrendeltem...

Akkor ma én is segítettem neked.... ;) :D

Ha legközelebb megyek még jobban megnézed és aztán.......

Link to comment
Megosztás:

Ti hol találkoztatok??? Én is akarok Jokká-val találkozni! ;) Már csak az autója miatt is! ;)

Ákos látom megy a pénz az autóra rendesen! :D Ez esetben elég szép lesz az autód igen gyorsan! ;) (nem mintha most nem lenne az!)

Ez a felni tényleg elég patent! ;) Nekem is tetszik. Szerintem ne foglalkozz a márkával! A korábban említett okoknál fogva nem hiszem, hogy én sokat filóznék rajta! ;)

A hűtőmaszkhoz gratulálok! Én nem tudom még, hogy milyet kellene venni! Még élőben nem láttam... legalábbis nem emlékszem ezekre. Kíváncsi leszek nagyon rá, hogy hogy fog állni a Tiédben Ákos!

Akkor ma én is segítettem neked.... ;) :P

Ha legközelebb megyek még jobban megnézed és aztán.......

... és aztán vesz egy Turbo Coupe-t? :)

Nem tudnál mutatni képeket a kisautódról???

Link to comment
Megosztás:

Ti hol találkoztatok??? Én is akarok Jokká-val találkozni! :D Már csak az autója miatt is! ;)

Nem tudnál mutatni képeket a kisautódról???

Én nagyon sokat, sőt szinte állandóan pesten vagyok, így könnyen eljutok a Budaörsi útra.....

Szerintem az évadnyitón össze tudunk majd futni :)

Képek: http://www.opelforum.hu/index.php?s=&showt...ndpost&p=147192

Link to comment
Megosztás:

Ez a felni tényleg elég patent! :) Nekem is tetszik. Szerintem ne foglalkozz a márkával! A korábban említett okoknál fogva nem hiszem, hogy én sokat filóznék rajta! :P

kösz a tanácsot.

megrendeltem ;)

Ákos látom megy a pénz az autóra rendesen! :D Ez esetben elég szép lesz az autód igen gyorsan! ;) (nem mintha most nem lenne az!)

megy. de cserébe nem költöttem másra, főképp arra nem amire félre volt téve a lóvé...

de lassan lenullázódok, ugyhogy a felni, hütődiszrács után vége a költekezésnek.

szerencsére elvitték az astra F et és maradt belőle egy pici lóvé....

Link to comment
Megosztás:

No végre látta egy szerelő az autót. Hálisten semmi komolyabb baj nem derült ki. (kop kop kop)

Csak a turboba vezető olajvezetéken van valami hajszálrepedés mert szivárog. Talán ennek az olajnak volt égett szaga néha. Remélem. :)

A hibakódokat nem tudta kiolvasni a srác, illetve csak a motorból jövőket nem, valamiért azok nem jöttek át, csak a légzsákok, abs, ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

ma megrendeltem a hűtőrácsomat: ;)

Hi, Uhu!

Cééép rács!

Én már láttam ilyesmifélét... valahol... ;) :D :)

Az Irmscher-logót is felrakod majd rááája?

Peace

Ya, a fenti felniktől és a fekete coupétól oltugedőőőr 1enesen behidalok...

A spoilerszett Rieger, ha jól látom? Szépességes...

Viszont, az ablaktörlő-takaró Irmscher-motorháztető-nyúlványizé (nemtomhogyhíjjjákcucc), aaaz nagyon hiányzik róla!

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az évadnyitón össze tudunk majd futni ;)

Képek: http://www.opelforum.hu/index.php?s=&showt...ndpost&p=147192

Úúú... :) tényleg... már emlékszem! ;)

Ha jössz az évadnyitóra, az jóó lesz. ;)

kösz a tanácsot.

megrendeltem ;)

:P Nincs mit! Pénz költésben én mindig tudok jó tanácsokat adni! ;)

Főleg, ha az autóra kell költeni! :D

nem tudnak opel méretben szállitani ilyen Alutec felnit... ;)

csak Mitsbishi lyukosztással gyártódnak most....

másfél hónap mulva kell érdeklődnöm....

Figyi Ákos, ha akarod, megkérdezem a német fickót, aki árulja az autót, hogy tud-e esetleg, vagy náluk Németországban hátha van!

Hm?

Aztán max behozatjuk... vagy behozzuk valahogy! ;)

Link to comment
Megosztás:

Legyen már tavasz, vagy legalább száraz utak :D

Kéne a Coupe feeling? ;) Keret nélküli ajtók lehúzott ablakkal? Száraz utakon repeszteni?

Nem összekoszolni az autót minden nap? ;)

Hm... Jaaaa! És az automata szivatóval nem beleönteni indításonként 2 liter benyát? :)

Valóban jöhetne már a tavasz! :P

Tényleg, vettél végül téligumit?

Link to comment
Megosztás:

Kéne a Coupe feeling? ;) Keret nélküli ajtók lehúzott ablakkal? Száraz utakon repeszteni?

Nem összekoszolni az autót minden nap? ;)

Hm... Jaaaa! És az automata szivatóval nem beleönteni indításonként 2 liter benyát? :)

Valóban jöhetne már a tavasz! :P

Tényleg, vettél végül téligumit?

jaja, Pásztoynál találtam 14-ért vadiúj Pirelliket, tavalyról maradtak. Utolsó 4 darabot el is hoztam. Kétszer próbáltak csak meg átverni, egyszer 40e-zel többet akartak fizettetni, aztán úgy tettek mintha ötezrest adtam volna nem tizest és nem akartak visszaadni. Nagyon utálom, hogy szinte már mindenhol bepróbálkoznak ezekkel.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.