Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Hi!

Oszt honnan&hogyé?

Tetszik nagyon.

Peace

:D Tetszeni nekem is tetszik! ;)

A honnan esetében az OPC ill. a Lumma (a két gyártója) kiesik, ugyanis ca. 430-460 EUR-t kérnek el érte. ;)

Van egy hely, ahol azt mondják, hogy bármit le tudnak gyártani, nem is olyan nagy pénzért. (nekem olyan mesélte, akinek már csináltak dolgokat)

De ez mind csak álom... egyenlőre még az új 17"-es felnieimhez gumira sincs pénzem! :P

Sem az autó megültetésére... pedig ezek lennének az elsődleges beszerzendők.

Úgyhogy addig csak bámészkodok és tervezek! :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Kéne egy kis help alkatrész ügyben. Le akarom cseréltetni a vezérlést a kocsi ismeretlen előélete miatt, de se a UNIX se a Láng nem tart ehhez a motorhoz görgőket, rendelni lehet de a Csergő árainak a duplájáért kb.

Van a Csergőnél olcsóbb opeles alkatrész bolt ? Ti honnan vesztek hozzá alkatrészt ?

Link to comment
Megosztás:

Kéne egy kis help alkatrész ügyben. Le akarom cseréltetni a vezérlést a kocsi ismeretlen előélete miatt, de se a UNIX se a Láng nem tart ehhez a motorhoz görgőket, rendelni lehet de a Csergő árainak a duplájáért kb.

Van a Csergőnél olcsóbb opeles alkatrész bolt ? Ti honnan vesztek hozzá alkatrészt ?

medveanyám :) :D

sokkal (tehát jelentősen) olcsóbbat sztem nem nagyon találsz...max átb@sznak utángyártott bármivel....de neked megéri e???

vettél egy erős, turbós autót ne sz@rozzál már az alkatrészeken....igy kezdődik a széthajtott, elhullott, autók élete.....Te anno azért nem vettél gsi-t mert azok is ilyenek voltak....most miért akarod a mostanidat ilyenné tenni??

Link to comment
Megosztás:

medveanyám :) :D

sokkal (tehát jelentősen) olcsóbbat sztem nem nagyon találsz...max átb@sznak utángyártott bármivel....de neked megéri e???

vettél egy erős, turbós autót ne sz@rozzál már az alkatrészeken....igy kezdődik a széthajtott, elhullott, autók élete.....Te anno azért nem vettél gsi-t mert azok is ilyenek voltak....most miért akarod a mostanidat ilyenné tenni??

Eszem ágában nincs, csak amíg a lángnál egy feszítő görgő 20 rugó addig a csergőnél 11 UGYANAZ, a vizpumpa meg a lángnál 8 a csergőnél viszont 16e, megintcsak ugyanaz. Ugye nem kell magyarázkodnom azért mert nem akarok tizezreket kidobálni az ablakon UGYANAZért amit máshol JELENTŐSEN olcsóbban megkapok ?

Link to comment
Megosztás:

Eszem ágában nincs, csak amíg a lángnál egy feszítő görgő 20 rugó addig a csergőnél 11 UGYANAZ, a vizpumpa meg a lángnál 8 a csergőnél viszont 16e, megintcsak ugyanaz. Ugye nem kell magyarázkodnom azért mert nem akarok tizezreket kidobálni az ablakon UGYANAZért amit máshol JELENTŐSEN olcsóbban megkapok ?

Mondjuk ha máshol nincs, akkor nem értem min akarsz spórolni.

De azért hajrá, így kell ezt egy OPC-nél tényleg nem mindegy az a tank benzin, főleg a vezérlésnél érdemes spórolni. :D

Ez kinek szól barátom? :)

Szerintem üzemanyag kollegának.

Link to comment
Megosztás:

Azért ez egy kicsit erős osztás volt szerintem... :)

Nem azt mondta, hogy utángyártott vackot akar venni, csak azt hiszi, hogy ugyanazt kapja meg.

Benzin: A többieknek viszont igazuk van, hogy nem valószínű, hogy egy kiskerben a Csergő árainak feléért kapsz UGYANOLYAN alaktrészt a vezérléshez - ettől még elképzelhető, de tényleg elég furcsa lenne...

Abban pedig pláne igazuk van, hogy a vezérlésen nem szabad spórolni - semmilyen kocsin - főleg nem egy turbós sportkocsin.

Link to comment
Megosztás:

Benzin: A többieknek viszont igazuk van, hogy nem valószínű, hogy egy kiskerben a Csergő árainak feléért kapsz UGYANOLYAN alaktrészt a vezérléshez - ettől még elképzelhető, de tényleg elég furcsa lenne...

Abban pedig pláne igazuk van, hogy a vezérlésen nem szabad spórolni - semmilyen kocsin - főleg nem egy turbós sportkocsin.

Ezek fényében már az "osztás" sem tűnik olyan komolynak. Sőt...

Link to comment
Megosztás:

;) Tetszeni nekem is tetszik! ;)

A honnan esetében az OPC ill. a Lumma (a két gyártója) kiesik, ugyanis ca. 430-460 EUR-t kérnek el érte. :P

Van egy hely, ahol azt mondják, hogy bármit le tudnak gyártani, nem is olyan nagy pénzért. (nekem olyan mesélte, akinek már csináltak dolgokat)

De ez mind csak álom... egyenlőre még az új 17"-es felnieimhez gumira sincs pénzem! ;)

Sem az autó megültetésére... pedig ezek lennének az elsődleges beszerzendők.

Úgyhogy addig csak bámészkodok és tervezek! :) ;)

Megértelek, én is - és még sokan mások, szvsz - hasonló cipőben járkálok... ;) Hogyezmééévan...

Amúgy, én is láttam pölö Rieger első+hátsó szoknyát "legyártott" kiadásban. Egész jól nézett ki.

Ya, mellesleg a Ringen összehaverkodtunk a Kúúúúlaverda-sorozat producerével. Bár akkor még nem volt az, legalábbis nem tudtunk róla. Egy boxban voltak kiállítva a járgányaink. A pasi végtelenül jó arc, 1folytában azt tolta, h menjünk ki hozzá a műhelybe (műanyagos+fényező), oszt gyártsunk a Rastára hátsó szoknyát. Megmutatja, hogyan kell, csináljuk meg és vihetjük. Elképesztő a fazon. Nem hittem el, h ilyen van, de többen mondták, h örül, ha segíthet vkinek. Nem a pénzért csinálja. Ez a mai világban módfelett ritka. Van 3-4 verdája, többek között 1 S4, a felismerhetetlenségig átalakítva, Lambo-ajtókkal, stb. Megjelent a Strreetracing magazinban. Szerintem fel lehetne keresni. Bár, most már, h híres lett, nem tom, mennyire lett megközelíthetetlen...

De, asszem, kicsit OFF vagyok, sorry... :D

Peace

Link to comment
Megosztás:

gyerekek!

ezt a benzin gyereket feletsük el. ilyen ő. ennyi.

ne idegeskedjetek rajta, vannak ilyen emberek.

sajnos én nap mint nap találkozom ilyenekkel, nincs mit tenni. tőlem már kérdezték meg, hogy bontott vezérlést beszerelünk e? azt hittem recseg a vonal...

nekem is hányingerem van az ilyen hozzászólások láttán...

de én annak örülök, hogy én nem vagyok ilyen.

Benzin! Téged itt nem szeret senki. mért jársz ide?

Link to comment
Megosztás:

sajnos én nap mint nap találkozom ilyenekkel, nincs mit tenni. tőlem már kérdezték meg, hogy bontott vezérlést beszerelünk e? azt hittem recseg a vonal...

Miért nem mondtat, hogy természetesen beszerelitek, de gari így nincs rá, és csinálnál egy rögtönzött számítást, hogy vezérléscsere, gyári alkatrészekkel ennyi, a bontott beszerelése pedig ennyi, csak utána majd jön egy generál is, aminek a költsége egy kicsit megdobja ugyan a számlát majd, de kitűnő tanulópénz.

Bontott vezérlés.Na bázzz. :D :)

Link to comment
Megosztás:

NNa én meg majd attól leszek zsír gyerek, mert amerikából rendelek, japánon keresztűl astra alkatrészt. ;)

Remélem így nem utáltok! ;)

Ja és a használhatatlan heggesztett alufelnimet, meg másik helyen árultatom, mással. :)

Szerintem ez így korrekt, de nézzétek el ezt nekem, mert biztos valami front van. :D

Link to comment
Megosztás:

sajnos vannak emberek, akik biznak abba, hogy olcsón, jót meglehet csinálni....

Én már nem magyarázom el senkinek, hogy mért kell uj , és gyári alkatrészekből vezérlést cserélni.

Mindenki a saját maga történelmét irja.

ÉN az autó megvásárlása után vásároltam egy gyári vezérlésszettet, olajat, gyertyákat, levegő, pollenszürőt, benzinszürőt, váltóolajat, szervóolajat.

És lecserélttettem.igen, nem én cseréltem, hanem mással cseréltettem.

ÉS azóta nyugodtan kocsikázom, hogy ezekre egy darabig nem kell gondolnom. És szeretem.

De ez én vagyok.

Más meg más, csak ocsmány dolognak tartom, hogy itt egy olyan fórumon, ahol az emberek élnek-halnak az autójuért, idejön egy jóember, és 100 forinton/forintot spórol, fikáz, magyaráz, miközbe egy Astra F fenntartása gondot okozott volna, ezért vett egy tojotát, ami az istenkirály autó volt, majd amikor az is drága lett, vett egy Astra Coupét.

no ennyi.

ma ilyen megmondó kedvem van ;)

Ja és a használhatatlan heggesztett alufelnimet, meg másik helyen árultatom, mással. :)

vágom én, hogy most rám gondolsz :D

csak hogy érts a történetet:

azt én gumistul eladtam, és az uj tulaj gumi nélkül csak a felnit árulja...

a lényeget biztosan érted :P

csak hogy kerek legyen a történet:

azért mert én beruháztam 4 db uj gumira, és megrendeltem a 4 db uj felnimet.

nem vbontottat, és a hegesztett sem tetszett azért.

No akkor ezt megbeszéltük asszem ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.