Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G Coupe


uhuhu

Recommended Posts

Az Anti-é messze nem biztos, hogy eléri 10-szer egymás után! :lol: Lehet, hogy 5-ször sem! :) (SZERELÉS NÉLKÜL!)

Pont ez volt a lényege! :)

a turbos coupe 6750rpm-nel tilt, ezt 4. sebesseg fokozatban el lehet erni, 5.-ben viszont 6250rpm kornyeken nem megy tobbet. Az ora 240km/h-t mutat.

Te is igy tapasztaltad Velo?! :)

Az M6-oson kell probalni, nagyon minimalis ott a forgalom.

Link to comment
Megosztás:

a turbos coupe 6750rpm-nel tilt, ezt 4. sebesseg fokozatban el lehet erni, 5.-ben viszont 6250rpm kornyeken nem megy tobbet. Az ora 240km/h-t mutat.

Te is igy tapasztaltad Velo?! :)

Az M6-oson kell probalni, nagyon minimalis ott a forgalom.

:) én még nem tapasztaltam sehogy... :) az orosz rulett is biztonságosabb, mint a jelenlegi gumijaimmal 240et menni :lol:

Link to comment
Megosztás:

az enyém ötödikben pontosan 6000-nél megy 240-et óra szerint, és akkor GPS szerint 235 km/h-val megyünk, és széria állapotban itt is van a vége, nem megy tovább, csak ha egyedül vagyok, akkor kb. óra szerint 243-ig (237 km/h). a gyári végsebesség 240 km/h, de az én gépem a széria tömegnél 60 kilóval nehezebb, és ez ennyit tesz.

a fordulatszám max szériában 6800, de csak 5 mp-ig, azután vissza tilt 6400-ra.

egyébként a váltó, a végáttétel, meg a kerék méretéből 6000-nél 237 km/h-val kellene mennie, de az enyémen egy mérettel nagyobb gumi van, ami miatt 6000-nél 241-t kéne mennie. A 241 és a 235 közötti különbség a szlip, ami kiszámolható, hogy 2,5%, tök reális.

most 7300-ig forog a gép, és csak azt tudom, hogy kb. 130 kettesben a vége, afelett nem jártam, mert nem volt készen, csak a chip volt rajta. a végsebességet is csak sejtem, hogy egy bő tizes lesz a többlet, az tuti, hogy óra szerint simán túlforog a 250-en.

Link to comment
Megosztás:

az enyém ötödikben pontosan 6000-nél megy 240-et óra szerint, és akkor GPS szerint 235 km/h-val megyünk, és széria állapotban itt is van a vége, nem megy tovább, csak ha egyedül vagyok, akkor kb. óra szerint 243-ig (237 km/h). a gyári végsebesség 240 km/h, de az én gépem a széria tömegnél 60 kilóval nehezebb, és ez ennyit tesz....

Lassan az óra számlapot (órát) is cserélni kell? :lol:

Rövidebbre vettem az idézetet. Gepard

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.