Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

Szóval, ha 0-km-től te hajtod a kocsit, és rendes szervízbe viszed, biztos nincs ilyen gond, de sajna ez használtautónál mindig benne van a kalapban....

Én ezért vettem O km-erest! Persze komák cseszegettek, hogy 4 gurigából, már pár éves Audit-Bmwt..lehet venni és az milyen vagány?! Nekik az van-->most meg, ha valami elromlik: akkor nyúlhatnak jó mélyre a zsebben... :wub: 1 iknek elromlott valami a futóműben és csak 1ben cserézhető 200 ezer, mert hát valljuk be a 730 D nagyon vagány...de legalább a garázs előtt jól mutat lemosva-vaxolva.. :P

Link to comment
Megosztás:

Én ezért vettem O km-erest! Persze komák cseszegettek, hogy 4 gurigából, már pár éves Audit-Bmwt..lehet venni és az milyen vagány?! Nekik az van-->most meg, ha valami elromlik: akkor nyúlhatnak jó mélyre a zsebben... :P 1 iknek elromlott valami a futóműben és csak 1ben cserézhető 200 ezer, mert hát valljuk be a 730 D nagyon vagány...de legalább a garázs előtt jól mutat lemosva-vaxolva.. B)

:wub: A használt 2002-es dízel Astra Van is nagyon vagány.... :P

(mondjuk egy wax nem ártana neki)

Nálam anyagi szükségszerűség volt a használtautó. Meggondolandó, hogy a kb. egymillás árhoz az ÁFÁ-t meg egy teljes hengerfej generált hozzászámolok, akkor is megáll 1.5-1.6 körül, ami azért messze a 4 alatt marad. :lol: Plusz, mivel teherautó, az utolsó csepp gázolajat és minden szervíz és anyagköltséget elszámolok és amortizálom is a gépet. Az se kevés. Illetve, ha nem Van-t vettem volna, hanem kombit, még ki kellett volna csengetni kb. 300-at regadóban. (merthogy az sincs teherautóra)

Mondjuk, a mai eszemmel, magánemberként, ha 4 milka lett volna rászánva, vettem volna kb. 2.5-3-ért egy 2 éves használtautót, aztán hepaj. Az előző 2 (feleségemével együtt 4) autóm mind 0-km-es volt, de ha kalkuláltam, mindig elég nagy minusz volt a vége. Akkor belefért. Most viszont lehetőleg nem akartam a részletet csengetni, mert Anikó gyesen van, meg kell fogni a zsét... Így is két autót kell eltartani.

Szóval ezek mind olyan faktorok, amivel kalkuláltam. Összességében, olaj ide vagy oda, meg vagyok elégedve az autóval és ez a lényeg. Megy szó nélkül, nem fogyaszt sokat - nincs még veszve a dolog szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Hic teljesen 1értek azzal, amit leírtál! Én a saját sztorimet írtam le, mert piszkáltak, hogy azért a pénzért már presztizs márkában is csücsülhetnék...és retteghetnék minden nap, hogy mi lesz, ha ellopják, na meg a casco és a kötelező se mindegy! Apámnak van 1.6-os Borája, neki 1 hónapra annyi a kötelező+casco, mint nekem negyed évre-->pedig még csak nem is Audi vagy Bömös...

Link to comment
Megosztás:

Megvolt a vezérlőegység vizsgálat, és kiderült , hogy még sincs semmi baja.

Azonkívül ,hogy már cserélték 1 szer. Mi történhetett vele ? :wub:

A szaki átírt 1-2 dolgot, és azóta jó, nem rángat.... B) Picit jobban is fog menni a frissítés után, állítólag... :P

Erre azért kíváncsi leszek... :P

Link to comment
Megosztás:

Megvolt a vezérlőegység vizsgálat, és kiderült , hogy még sincs semmi baja.

Azonkívül ,hogy már cserélték 1 szer. Mi történhetett vele ? :wub:

A szaki átírt 1-2 dolgot, és azóta jó, nem rángat.... B) Picit jobban is fog menni a frissítés után, állítólag... :P

Erre azért kíváncsi leszek... :P

Hogy megy ez a frissítés dolog? Rulezkének is frissítettek állítólag (igaz az benzines) és sokkal jobb lett a gép. Frissíteni tudják az ECU firmware-ét? Vagy csak a működési paramétereket? Ha megcsinálják neked, akkor mindenképpen tedd közkinccsé a tudást.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazándiból nem voltam ott, az ismerősöm ismerőse a szaki... :wub:

A vezérlő programot frissítette- módosította- optimalizálta, egyszóval átírta...

Ez a szaki Németországban dolgozik mint programozó mérnök az AUDI-nál...

De mindenféle márkával foglalkozik.

Szerencsémre itthon van szabadságon, és ránézett a verdámra ... :P

Fogta a laptpot és met 1 kört a géppel, azután letöltött- feltöltött és kész...

Azért ezt mi előre lebeszéltük, és tudott a problémámról... :P

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Bplaci nevű fórumozónak (mellesleg kollégám) tegnap leállt menet közben az X17DT-je. Elhúztam Blitzhez, aki sokat segített (KÖSZ!), kiolvastuk a hibatárat. Valószínűleg valamilyen szintű kábel vagy csatlakozó hiba lehet az adagoló-vezérlő egység körében. De mivel semmi sem 100%, meg kellene próbálni egy vezérlőegység cserét.

Kérdés: van valakinek egy ilyen használt cucca próbára?? Előre is kösz!

Link to comment
Megosztás:

Bplaci nevű fórumozónak (mellesleg kollégám) tegnap leállt menet közben az X17DT-je. Elhúztam Blitzhez, aki sokat segített (KÖSZ!), kiolvastuk a hibatárat. Valószínűleg valamilyen szintű kábel vagy csatlakozó hiba lehet az adagoló-vezérlő egység körében. De mivel semmi sem 100%, meg kellene próbálni egy vezérlőegység cserét.

Kérdés: van valakinek egy ilyen használt cucca próbára?? Előre is kösz!

Mi próbálkoztunk vezérlőegység cserével, de nem jött be. Híába irtuk át az imó kódot az sem segített.

A motor beindult de rögtön le is ált. Állítólag passzolni kell a sorozatszámnak a két vezérlőegységen,

ami ugye bontottnál elég ritka,hogy passzoljon...

Kaptam ajánlatot új vezérlőegységre, felprogramozva, beszerelve 120-ezerért...

Szerencsére utóbb kiderült hogy még sem a vezérlőegység a rossz... :unsure:

Mondjuk az én mocim Y 17 DT...

Link to comment
Megosztás:

Haver átalakítaná az 1.7DTL-t(G-Astra) illetve az adagolóját a régi F-Astra elektronika nélküli adagolójára. Ebbe beletartozik az elektromos gázpedál cseréje bowdenesre, stb.

Van valakinek erről infója, hogy milyen problémák lehetnek ill. mit kell még módosítani vagy cserélni??

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 2001-es Y20DTH motorom az elmúlt napokban azt csinálta, hogy indítás után világít a motorvezérlő rendszer lámpája (kis autó egy kulccsal), de elindulás után pár másodperccel elalszik. Jelent ez valamit? Ezt kb. fél nap állás után. Ma pl. reggel csinálta, de utána egyszersem, pedig sokszor megálltunk.

Köszönöm előre is!

Z

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • 1 month later...
Haver átalakítaná az 1.7DTL-t(G-Astra) illetve az adagolóját a régi F-Astra elektronika nélküli adagolójára. Ebbe beletartozik az elektromos gázpedál cseréje bowdenesre, stb.

Van valakinek erről infója, hogy milyen problémák lehetnek ill. mit kell még módosítani vagy cserélni??

A Haver átalakította, és faxán ketyeg is neki. S egy marék elektronikától szabadult meg, ami amugy is csak a bajnak volt a kocsiban...

Alig kell hozzá pár dolog, csak egy kis kézügyesség, és bátorság.

Link to comment
Megosztás:

A Haver átalakította, és faxán ketyeg is neki. S egy marék elektronikától szabadult meg, ami amugy is csak a bajnak volt a kocsiban...

Alig kell hozzá pár dolog, csak egy kis kézügyesség, és bátorság.

Csak 1 kérdés : Opel motoros, vagy Isuzu ?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Valaki tudna segiteni abban, hogy mi lehet az alábi jelenség oka.Tegnap amikor elindultam az Astra G 1.7 dieselemmel észrevettem ,hogy nem mutat a kilométerórám és nem számol a kilóméter számlálom.Néhány kilóméter megtétele után kigyulladt a motor ceck lámpám.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki tudna segiteni abban, hogy mi lehet az alábi jelenség oka.Tegnap amikor elindultam az Astra G 1.7 dieselemmel észrevettem ,hogy nem mutat a kilométerórám és nem számol a kilóméter számlálom.Néhány kilóméter megtétele után kigyulladt a motor ceck lámpám.

Spirálszakadás esetleg? :rolleyes:

Nem volt szerelőnél mostanság az autó?Lehet,hogy elfelejtette visszarakni a spirált.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.