Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

Én Zalaegerszegen lakom,ha nem vagy túl távol akkor semmi akadálya. Nagy valószínűséggel nyomás szabályzó szelep lesz a hiba oka. Csak az a baj nem találok sehol külön csak szivattyúval együtt.

Tolásra meg könnyen indul?? vagy probáltátok belökni?

ja jobbulást a gépednek :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. még ujvagyok a forumon,egy kéréssel fordulok hozzátok,hogy valakinek volt-e már ilyen problémája. Nekem van egy Opel Astra G.1.7.td .Y motoros /isuzu/.Probléma a következö,alapjáraton szépen megyen nem füstöl,de ha elindulok és gyorsitok elkezd élégjol füstölni és egy időután beadja a motor ikont,és utána nem akar gyorsulni de még akkor is füstol de nem anyira.Ha valaki tud segitsen már hogy milehet a hiba oka. Köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. még ujvagyok a forumon,egy kéréssel fordulok hozzátok,hogy valakinek volt-e már ilyen problémája. Nekem van egy Opel Astra G.1.7.td .Y motoros /isuzu/.Probléma a következö,alapjáraton szépen megyen nem füstöl,de ha elindulok és gyorsitok elkezd élégjol füstölni és egy időután beadja a motor ikont,és utána nem akar gyorsulni de még akkor is füstol de nem anyira.Ha valaki tud segitsen már hogy milehet a hiba oka. Köszönöm.

ha közel vagy rádugnám a gépet....

Link to comment
Megosztás:

nem tudom hogykel kivillogtatni pontosan,de a motor ikon leállitás után .ujra inditásnál már nem ég.igy is meg lehet csinálni ,kérlek segitsélmár ebben.Köszi

féket és a gázt benyomod fullig aztán gyujtás ráad aztán elkezd villogni a kis sárga ikon ezt számolod meg

pl p0400

a nullát 10-et villog értelem szerüen a többit annyiszor amelyik számot adja...

10 4 10 10

egymás után adja a számokat=villogás

közte szünetet tart

na kiváncsi leszek mit ad ki...

Link to comment
Megosztás:

féket és a gázt benyomod fullig aztán gyujtás ráad aztán elkezd villogni a kis sárga ikon ezt számolod meg

pl p0400

a nullát 10-et villog értelem szerüen a többit annyiszor amelyik számot adja...

10 4 10 10

egymás után adja a számokat=villogás

közte szünetet tart

na kiváncsi leszek mit ad ki...

ahogy leirtad meg csináltam 7-1-1-2-5.remélem hogy jol csináltam.

Link to comment
Megosztás:

nem jó 4 jegyű szám kell

szia wessz. emlékszel rám remélem .edu-t vittem neked javitásra jo lett de amikor én probáltam ezt a fék -gáz témát az égész idö alatt folyamatosan villogott aztán lehet hogy én nem csináltam valamit jól.az én automat huztuk mosonmagyarovártol gyálra.

Link to comment
Megosztás:

szia wessz. emlékszel rám remélem .edu-t vittem neked javitásra jo lett de amikor én probáltam ezt a fék -gáz témát az égész idö alatt folyamatosan villogott aztán lehet hogy én nem csináltam valamit jól.az én automat huztuk mosonmagyarovártol gyálra.

az azt jelenti hogy nincs hiba

Link to comment
Megosztás:

igy nem kezdödik

0 val vagy 1-vel ilyen hibakód nincs

Én teljesen nem értem ezt a villogtatást, magyarázd már el légyszives hogy meg értsem,hogy villogást hogy számoljam, elöre is köszönöm türelmedet. Köszi. És volna még egy kérésem hogy ehez a müszerhez mit szolnál, jo vagy nem. Link:http://www.autodiagnosztika.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=73&category_id=111&option=com_virtuemart&Itemid=26

Link to comment
Megosztás:

Én teljesen nem értem ezt a villogtatást, magyarázd már el légyszives hogy meg értsem,hogy villogást hogy számoljam, elöre is köszönöm türelmedet. Köszi. És volna még egy kérésem hogy ehez a müszerhez mit szolnál, jo vagy nem. Link:http://www.autodiagnosztika.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=73&category_id=111&option=com_virtuemart&Itemid=26

gagyi szar fos ennyi elég én tudok csinálni egyet ha kell....de az can-bust is visz.

Link to comment
Megosztás:

gagyi szar fos ennyi elég én tudok csinálni egyet ha kell....de az can-bust is visz.

A villogtatást magyarázd már még meg kiváncsivolnánk hogy mi a baja,oljuk már meg.Amüszer érdekelne hogy astra G 1.7.td isuzuhoz jo legyen ,ésmit tud majd irjál már rola bővebben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.