Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos kérdések


Guest Anonymous

Recommended Posts

1.7Dti-hez melyik típusú és márkájú motorolaj a legideálisabb? KInek mi vált be a legjobban?

Melyik benzinkút gázolaja a legjobb a motornak? ( Shell, OMV, JET, MOl, esetleg valami más)?

Még a Vectrához vettem új olajszűrőt de már nem használtam fel. Ugyan ez a féle jó az 1.7Dti-re mint a 2.0 16v benyásra?

én a gyári 10w40 opel oilt használom bevált mert az 5w40-es hiába full sint. vékonyabb és egy helyen könnyezik tőle a simmmering az elözötöl egy csepp oil nem sok annyi nem volt a kocsi alatt ............

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy van egy astra g van 17 td autonk és keresnék hozzá előtöltés szabályzo szelepet meg mennyiségszabályzó szelepet.hol tudnám ezt beszerezni?

Wessz látam volt ilyesmi kérdés,tudnál valami kiindulo pontot adni? :)

Előre is köszönöm!Sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy van egy astra g van 17 td autonk és keresnék hozzá előtöltés szabályzo szelepet meg mennyiségszabályzó szelepet.hol tudnám ezt beszerezni?

Wessz látam volt ilyesmi kérdés,tudnál valami kiindulo pontot adni? :)

Előre is köszönöm!Sziasztok!

természetesen.

www.extremediesel.hu

azt vásárolj kedvedre..

Egy kérdés miért kell neked mennyiségszabályzó?

az nem szokott tönkre menni.

Mi a hibakód?

csak nem P0251?

Mi a jelenség?

Link to comment
Megosztás:

természetesen.

www.extremediesel.hu

azt vásárolj kedvedre..

Egy kérdés miért kell neked mennyiségszabályzó?

az nem szokott tönkre menni.

Mi a hibakód?

csak nem P0251?

Mi a jelenség?

Az adagolo elektronika nem volt jo de az már fel van ujitva az előtöltő átengedi a gázolajat és a mennyiségszabályzo szelepek rosszak.

Amit csinál a kocsi:beindul de nincs alapjárata és ha nem játszunk a gázzal akkor leál.nagyábol ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Az adagolo elektronika nem volt jo de az már fel van ujitva az előtöltő átengedi a gázolajat és a mennyiségszabályzo szelepek rosszak.

Amit csinál a kocsi:beindul de nincs alapjárata és ha nem játszunk a gázzal akkor leál.nagyábol ennyi...

de csak egy db mennyiség szabályzó van rajta...

a másik elszokott repedni....

javitás elött is volt ez a hiba?

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel "remélem" boldog tulajdonosa lettem egy 1.7 Dti-s G Astra-nak.

Kicsit féltem, hogy nagyon gyengének találom a 2.0 16v-s Vectra után de szerencsére nem.

Most jönnek a szokásos kis apróságok (elöl égőcsere, olajcsere, sajnos dobot cserélni kell) egyébként eddig minden más rendben van vele.

Ha túl vagyok ezeken a műveleteken, akkor megy a fólia és a központi zár bele. :)

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

tudna valaki segíteni abban,hogy hol tudok beszerezni az autómhoz oilhűtőt(1,7 dti)-nem túl drágán!?

előre is köszi segítségeteket.

van egy olyan problémám is,hogy a vezérlőegységhez feljut a gázoil egyik csatin keresztül-gondolom ez nem természetes dolog-.ez mitől van?

valami megoldás érdekelne mert aggaszt a dolog.ha lehet kérni részletesen! :)

köszke mindenkinek :)

Link to comment
Megosztás:

de csak egy db mennyiség szabályzó van rajta...

a másik elszokott repedni....

javitás elött is volt ez a hiba?

Hát...Az az igazság hogy a kocsi az tesomé és én nem nagyon tudom most mi van vele!Mondtam neki hogy hivjon fel és beszéljetek!

Szerintem a mai nap folyamán hivni fog!Azon a számon amit tegnap küldtél el tudunk érni?

Elöre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

ÉN kipufogódobot keresnék minél olcsóbban az 1.7Dti Karavánra.

Csergőnél az utángyártott dob 22600Ft

Tud valaki olcsóbban újat?

Most jártam a Láng honlapján. Az X és Y17DTL- hez hátsó dob 25.339 FT- tól (MTS) 40.978 Ft- ig (WALKER) kapható. Nézz utánna még : Unixtrade, Bárdiauto, vagy írd be a keresőbe a kipufogót.

Link to comment
Megosztás:

ÉN kipufogódobot keresnék minél olcsóbban az 1.7Dti Karavánra.

Csergőnél az utángyártott dob 22600Ft

Tud valaki olcsóbban újat?

Bárdinál, Unixnál a Bosal 37818 ft. Nem olcsó, de közel gyári minőség, és jóval többet kibír, mint a 23000 ft-os!

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

tudna valaki segíteni abban,hogy hol tudok beszerezni az autómhoz oilhűtőt(1,7 dti)-nem túl drágán!?

előre is köszi segítségeteket.

van egy olyan problémám is,hogy a vezérlőegységhez feljut a gázoil egyik csatin keresztül-gondolom ez nem természetes dolog-.ez mitől van?

valami megoldás érdekelne mert aggaszt a dolog.ha lehet kérni részletesen! :)

köszke mindenkinek :)

Én egy éve cseréltem az enyémben olajhűtőt (X20DTL), akkor nem találtam utángyártottat, bontottat meg nem érdemes mert ami addig nem lyukadt ki, az előbb-utóbb úgy is ki fog. GM 24000Ft.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

tudna valaki segíteni abban,hogy hol tudok beszerezni az autómhoz oilhűtőt(1,7 dti)-nem túl drágán!?

előre is köszi segítségeteket.

van egy olyan problémám is,hogy a vezérlőegységhez feljut a gázoil egyik csatin keresztül-gondolom ez nem természetes dolog-.ez mitől van?

valami megoldás érdekelne mert aggaszt a dolog.ha lehet kérni részletesen! :)

köszke mindenkinek :)

0650616 olajhütő

29939FT GM

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

tudna valaki segíteni abban,hogy hol tudok beszerezni az autómhoz oilhűtőt(1,7 dti)-nem túl drágán!?

előre is köszi segítségeteket.

van egy olyan problémám is,hogy a vezérlőegységhez feljut a gázoil egyik csatin keresztül-gondolom ez nem természetes dolog-.ez mitől van?

valami megoldás érdekelne mert aggaszt a dolog.ha lehet kérni részletesen! :)

köszke mindenkinek :)

ha visszaolvasol akkor megtalálod az én irásaim közt az okát de vigyázz mert ha rég áll benne a gasoil akkor gáz van keress 1 jó szer. de ne márkaszervizt mert az csak cserélni tud jav. nem tiszt. a kivételnek .................

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.