Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Dudorok alapján mindenkinek annyi van,nekem is megvan még a helye is mind a 10-nek! :D Elől ha ajtónként megvan a 3 darab,akkor tuti a 10!Jó lenne

egyszer meghallgatni egy ilyen rendszert,biztos jól szól... :D

Hol van a harmadik hangszóró az első ajtóban?

Amúgy nekem csak 6 van, hátul nincsenek csipogók.

És a hátsó elektromos ablakos kábelkötegen sem volt a csipogónak csatlakozó, pedig az egy jól felszerelt példányból lett kibontva.

Link to comment
Megosztás:

Hol van a harmadik hangszóró az első ajtóban?

Amúgy nekem csak 6 van, hátul nincsenek csipogók.

És a hátsó elektromos ablakos kábelkötegen sem volt a csipogónak csatlakozó, pedig az egy jól felszerelt példányból lett kibontva.

A mélyközép felett van egy 5 centisnek hely. Az a kis dudor a műanyag hangszórórácson :D

Link to comment
Megosztás:

Hol van a harmadik hangszóró az első ajtóban?

Amúgy nekem csak 6 van, hátul nincsenek csipogók.

És a hátsó elektromos ablakos kábelkötegen sem volt a csipogónak csatlakozó, pedig az egy jól felszerelt példányból lett kibontva.

Mélyközép felett van egy másik kisebb "mélyközép" hangszóró és a csipogó!

Hátsó csipogóknak a helye sincs meg?

Link to comment
Megosztás:

A helye mindben megvan :D

Vezeték meg ha nincs a mélyközépről két "tyúkbél oszt jó van" :)

Előre tényleg 2 db 10cm-es kábel kellene csak a másik mélyközépnek,de én a hátsót kérdeztem!Hogy a csipogó helye el van takarva,rács van ott vagy semmi Adamnak? :D

Link to comment
Megosztás:

Előre tényleg 2 db 10cm-es kábel kellene csak a másik mélyközépnek,de én a hátsót kérdeztem!Hogy a csipogó helye el van takarva,rács van ott vagy semmi Adamnak? :D

Én a hátsókat mondom, oda is csak egy kis kábel és kész, meg persze a hagszóró, 1-2e forintért bontóban eredetit lehet kapni és mint írtam, mindegyikben megvan a helye.

Link to comment
Megosztás:

Én a hátsókat mondom, oda is csak egy kis kábel és kész, meg persze a hagszóró, 1-2e forintért bontóban eredetit lehet kapni és mint írtam, mindegyikben megvan a helye.

Jóvanna,az éjszakás megtette a hatását,azt hittem a kisebb mélyközép érdekli! :D Holnap kipihenten lehet gondolkodni is tudok már... :D

Link to comment
Megosztás:

Behalt a klímakompresszorom.. :D:(

Más:

Nektek volt már olyan, hogy mikor 40-50 km/h-val mentetek 4-be és nyomtok gázt, el kezd gyorsulni, de érezhető, hogy bedadog az autó! Magasabb sebességnél nincs ilyen. Lehet gyertya miatt? Vagy komolyabbra kell gondolnom?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Behalt a klímakompresszorom.. :D:(

Más:

Nektek volt már olyan, hogy mikor 40-50 km/h-val mentetek 4-be és nyomtok gázt, el kezd gyorsulni, de érezhető, hogy bedadog az autó! Magasabb sebességnél nincs ilyen. Lehet gyertya miatt? Vagy komolyabbra kell gondolnom?

Köszi

Gyertya, gyertyakábel, AGR, alapjárati motor, légtömegmérő. Ha ezek mind rendben vannak, akkor jön az alapos fejvakarás. :D

Link to comment
Megosztás:

Gyertya, gyertyakábel, AGR, alapjárati motor, légtömegmérő. Ha ezek mind rendben vannak, akkor jön az alapos fejvakarás. :D

Uhhh... Köszi a választ! Kicsit továbbfejtegettem a dolgokat! Mindig 2000-es fordulat alatt csinálja. Leginkább a 2;3;4 fokozatokban. Alapjárat szuper. Gyertyák nem tudom mikor voltak cserélve, de hallani a sportkipuffon, hogy alapjáraton is néha durran akkorát... Nem teljes az égés. Remélem gyertya kínja lesz..

Link to comment
Megosztás:

Uhhh... Köszi a választ! Kicsit továbbfejtegettem a dolgokat! Mindig 2000-es fordulat alatt csinálja. Leginkább a 2;3;4 fokozatokban. Alapjárat szuper. Gyertyák nem tudom mikor voltak cserélve, de hallani a sportkipuffon, hogy alapjáraton is néha durran akkorát... Nem teljes az égés. Remélem gyertya kínja lesz..

Nálam is hasonló a helyzet, csak nekem alapjáraton nem durrog, csak ha sokat megyek, és alapjáraton adok egy kis gázfröccsöt 2000-ig, majd mikor esik vissza a fordulat, akkor durrog egy-kettőt. Fogalmam sincs mitől lehet...

Link to comment
Megosztás:

Szerdára ha minden jól megy,megjön az új pótféklámpám is!Találtam egy többfunkciósat,kíváncsi leszek hogy miket tud... :D

Nagy nehezen találtam egy 40A-es biztosítékot az erősítőmhöz a kiégett helyére!A megolvadt kábelrészeket levágtam,(találtam itthon egy újat,majd kicserélem ha lesz kedvem szétbontani az autót)vissza forrasztgattam a csatlakozókat és újra düböghet a zene!Megrepedt a tápkábel 30A-es biztosítékjának az üveg búrája is,így azt is rendelnem kellett egy újat!Ha már így belejöttem,vettem egy antenna hosszabbító kábelt is meg új csatlakozót,mert régi

már nem nagyon fogta a csatornákat,hála a sok mozgatásnak,a szűkös helynek és a rövid kábelnek!Holnap jöhet a szerelés... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 96-os B Vectrám. Ezelőtt is voltak ABS visszajelzési gondjaim, meg egyéb centrálzár problémák. Elvittem elektromoshoz, a centrálzár meg az egyéb többi apró rendbejött, de időközben teljesen eltűnt az ABS visszajelző lámpa, valamint megszűnt létezni a kilóméteróra is. A szervízesek rámértek, több információt is kaptam: jobboldali kerékagycsapágy, az autósboltban azt mondták, jeladó. Kérdés: a belső ABS visszajelző miért nem jelez, és mely részen keressem a hibát.Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 96-os B Vectrám. Ezelőtt is voltak ABS visszajelzési gondjaim, meg egyéb centrálzár problémák. Elvittem elektromoshoz, a centrálzár meg az egyéb többi apró rendbejött, de időközben teljesen eltűnt az ABS visszajelző lámpa, valamint megszűnt létezni a kilóméteróra is. A szervízesek rámértek, több információt is kaptam: jobboldali kerékagycsapágy, az autósboltban azt mondták, jeladó. Kérdés: a belső ABS visszajelző miért nem jelez, és mely részen keressem a hibát.Előre is köszi!

Üdv a fórumon!

Az ABS-ed működik?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 96-os B Vectrám. Ezelőtt is voltak ABS visszajelzési gondjaim, meg egyéb centrálzár problémák. Elvittem elektromoshoz, a centrálzár meg az egyéb többi apró rendbejött, de időközben teljesen eltűnt az ABS visszajelző lámpa, valamint megszűnt létezni a kilóméteróra is. A szervízesek rámértek, több információt is kaptam: jobboldali kerékagycsapágy, az autósboltban azt mondták, jeladó. Kérdés: a belső ABS visszajelző miért nem jelez, és mely részen keressem a hibát.Előre is köszi!

Ha eltűnt,akkor te varázslónál jártál,nem szervízben! :D

Ha mérés után azt mondták kerékcsapágy,akkor többet ne menj oda!Az mechanikus hiba...

A hibát kellene kiolvastatni,ami miatt világított az ABS lámpád az indítás után is!Nekem jeladó hibát jelzett,de az ABS gyűrű volt eltörve!

Lehetséges hogy kiégett az izzó?Ha gyújtás ráadásakor világít,akkor nem!

ABS működik az autóban?Ha igen,akkor megszűnt a hiba,mert ha világítana,akkor nem müködne az ABS sem!

Lehet hogy összefüggésben van a kilóméter óráddal is a dolog,akkor viszont a többiek biztos tudnak valami okosat mondani hogy az honnan veszi a jelet stb!

Link to comment
Megosztás:

Ha eltűnt,akkor te varázslónál jártál,nem szervízben! :D

Ha mérés után azt mondták kerékcsapágy,akkor többet ne menj oda!Az mechanikus hiba...

A hibát kellene kiolvastatni,ami miatt világított az ABS lámpád az indítás után is!Nekem jeladó hibát jelzett,de az ABS gyűrű volt eltörve!

Lehetséges hogy kiégett az izzó?Ha gyújtás ráadásakor világít,akkor nem!

ABS működik az autóban?Ha igen,akkor megszűnt a hiba,mert ha világítana,akkor nem müködne az ABS sem!

Lehet hogy összefüggésben van a kilóméter óráddal is a dolog,akkor viszont a többiek biztos tudnak valami okosat mondani hogy az honnan veszi a jelet stb!

Köszi a tanácsot!

A kérdésem többek között az, hogy a jeladógyűrűt merre találom? Még lehetséges az izzó is, azt a hétvégén kicserélem, ha jó, ha rossz, akkor is. ha tudsz valakit, aki a témába mélyebben bele tudna folyni, akkor kérlek, segíts. Előre is köszi.Nem szervíz kéne, mert kevés a lóvém.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a tanácsot!

A kérdésem többek között az, hogy a jeladógyűrűt merre találom? Még lehetséges az izzó is, azt a hétvégén kicserélem, ha jó, ha rossz, akkor is. ha tudsz valakit, aki a témába mélyebben bele tudna folyni, akkor kérlek, segíts. Előre is köszi.Nem szervíz kéne, mert kevés a lóvém.

A féltengely csuklón van rajta,elől ha kitekered a kormányt látod is!(ha nincs űltetve az autó vagy 17"-os felnik rajta)

Én a helyedben elsőnek az izzót nézném meg,utána azt hogy működik e az ABS!

Akik szoktak ide írni,a tapasztalataikkal,tanácsaikkal már sok pénzt megspóroltak nekem,amiért köszönet is jár nekik,szóval

nyugodtan írd le amit tapasztaltál a próbák után,mert tudnak segíteni tanácsokkal!

Ha folyamatosan ég az ABS lámpa vagy menet közben gyullad ki,egy hibakód kiolvasása sokat segít,mert nagyjából tudni fogod

hol keresd a hibát!

Link to comment
Megosztás:

A féltengely csuklón van rajta,elől ha kitekered a kormányt látod is!(ha nincs űltetve az autó vagy 17"-os felnik rajta)

Én a helyedben elsőnek az izzót nézném meg,utána azt hogy működik e az ABS!

Akik szoktak ide írni,a tapasztalataikkal,tanácsaikkal már sok pénzt megspóroltak nekem,amiért köszönet is jár nekik,szóval

nyugodtan írd le amit tapasztaltál a próbák után,mert tudnak segíteni tanácsokkal!

Ha folyamatosan ég az ABS lámpa vagy menet közben gyullad ki,egy hibakód kiolvasása sokat segít,mert nagyjából tudni fogod

hol keresd a hibát!

Hali!

Az előzőekben említett elektromos szerelésig olyanokat produkált az ABS, hogy amikor mínusz fok volt, nem aludt el a visszajelző, de ABS sem volt.Mikor a külső hőmérséklet plusz fokon volt, a biztonsági öv, üzemanyag visszajelzővel együtt az indítás előtti szünetben elaludt az ABS is, és volt ABS is, működött.A szerelést követően szűnt meg az ABS visszajelzés, a kilométer óra, valamint kigyulladt a motorkód.Az elektromos elvitte komputerre, ott jobb első kerékagycsapágy cserét írtak. Az autósboltban a számítógép érzékelőszenzort írt (36.000,- Ft).Nem bánnám, ha esetleg az ABS nem működik, de még az autósboltban is azt mondták, hogy valami más probléma van. Csatlakozó, biztosíték, testhiba, valami ilyesmi. A holnapi nap kicserélem a visszajelző izzókat, ezzel egyértelműen kizárom az izzóhibát. Ezek után már csak a tapasztalataimat tudom leírni. Segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Mindenkinek!

Board computerrel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni. Tech 2-vel sikerült egy szakinak minden adatot kinullázni hibakeresés közben (nem írta ki a rádió adatokat a kijelző). Ezt akkor vettem észre, mikor már eljöttem a szervizből, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Viszont később feltűnt. hogy a pillanatnyi fogyasztás értéke erősen eltér a megszokottól. Kevesebb mint a felel lett az addiginak. Mivel a fogyasztást számolom (több mint egy év átlagában), és a BC által kiírt átlagfogyasztás egyezett az általam számolttal, a pillanatnyi is egész pontos volt. Gondoltam majd "megtanulja" a BC, mert régebben beszereléskor is hülyeséget mutatott, de néhány tankolás után egész pontossá vált. De most nem! Felhívtam a szakit, azt mondta a fogyasztás mérés fix program nem lehet vele csinálni semmit. Panelhibás a szerkezet (ezért nem írja ki a rádió adatokat), csere vagy jav. 20E pénz.

De akkor addig miért volt pontos a fogyasztás mérés, és beszereléskor miért tanulta meg??

Lehet-e ezzel a BC-vel valamit kezdeni a 20E-es mutatványon kívül (Kicserélni én is tudom, 2 éve angliából küldték 14E-ért. Egy wauxhall-ban lehetett, mert mérföldben meg gallonban és angolul kommunikált aztán átállítás után a rádióadatokon kívül rendben volt)??

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Mindenkinek!

Lehet-e ezzel a BC-vel valamit kezdeni a 20E-es mutatványon kívül (Kicserélni én is tudom, 2 éve angliából küldték 14E-ért. Egy wauxhall-ban lehetett, mert mérföldben meg gallonban és angolul kommunikált aztán átállítás után a rádióadatokon kívül rendben volt)??

4,5 liter = 1 gallon Nem lehet hogy visszaállt eredeti angol mértékegységre a számoló,amikor "kinullázta" a szerelő?

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Az előzőekben említett elektromos szerelésig olyanokat produkált az ABS, hogy amikor mínusz fok volt, nem aludt el a visszajelző, de ABS sem volt.Mikor a külső hőmérséklet plusz fokon volt, a biztonsági öv, üzemanyag visszajelzővel együtt az indítás előtti szünetben elaludt az ABS is, és volt ABS is, működött.A szerelést követően szűnt meg az ABS visszajelzés, a kilométer óra, valamint kigyulladt a motorkód.Az elektromos elvitte komputerre, ott jobb első kerékagycsapágy cserét írtak. Az autósboltban a számítógép érzékelőszenzort írt (36.000,- Ft).Nem bánnám, ha esetleg az ABS nem működik, de még az autósboltban is azt mondták, hogy valami más probléma van. Csatlakozó, biztosíték, testhiba, valami ilyesmi. A holnapi nap kicserélem a visszajelző izzókat, ezzel egyértelműen kizárom az izzóhibát. Ezek után már csak a tapasztalataimat tudom leírni. Segítségeteket előre is köszönöm!

Motorkód lámpán a sárga check engine lámpát érted?Miért nem annak a hibáját olvasták ki,hogy mitől van?Nem túl előnyös dolog,ha világít

és úgy közlekedsz vele,hogy nem tudod mitől!Bizonyos típusokon ki lehet villogtatni a hibát,de az enyémen nem,így fogalmam sincs hogyan kell!

Itt a fórumon több helyen is le van írva a módja,próbálj rákeresni vagy majd valaki leírja itt!

Link to comment
Megosztás:

4,5 liter = 1 gallon Nem lehet hogy visszaállt eredeti angol mértékegységre a számoló,amikor "kinullázta" a szerelő?

Lehet, hogy visszaállt, de akkor nagyon ravasz módon csinálhatta, mert németül ír, és L/100Km-t ír ki.

Én valami "tanításfélére" gondoltam... mondjuk tele tankoláskor kinullázom az értékeket, aztán mikor kifogyóban van a benzin (tehát kigyullad a sárga lámpa jobb szélen), és erősen eltér a valósan elfogyott benzin mennyisége a BC értékétől, korrigál a BC.

Vagy valami hasonló...?

Link to comment
Megosztás:

Megrendeltem az OPEL-SONY kormány adaptert :D

+ Azóta rendeltem a bicskakulcsos riasztóhoz szirénát, az eredetije meghalt és amit itthon találtam az működik ugyan de halk nagyon :D köv héten remélem az is megjön :D

Tegnap a fűtés-hűtés részről kiszedtem a ledeket, izzókat raktam vissza mivel azokkal néz ki a legjobban :) (nincs se kedvem sem időm szó szerint beledezni pedig szép lehetne valóban).

Kéziféket is megcsináltam mert nagyon lazára volt hagyva a kar mellett a csavar így az égbe kellett felhúzni, ellenőriztem is utána többször, ha behúzom akkor a kerekek menet közben is megállnak...

Rádió antenna csatlakozója is javítva, sok mozgástól "kikopott" és nem érintkezett mindig de ez is megoldva B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.