Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Ez csak az interface és a fej közötti kábel, még kell egy elektronika ami átalakítja a jelet. 11e forint alatt én még nem láttam ilyet igaz SONY-hoz kerestem.

Ez az átalakító az a kábel pedig a fej és az átalakító közötti valóban de ugye az elektronika nélkül mit sem ér.

Opel-sony, nekem ilyen van és hibátlanul teszi a dolgát, ezen az oldalon LG-hez nem találtam ilyet sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Ez csak az interface és a fej közötti kábel, még kell egy elektronika ami átalakítja a jelet. 11e forint alatt én még nem láttam ilyet igaz SONY-hoz kerestem.

Ez az átalakító az a kábel pedig a fej és az átalakító közötti valóban de ugye az elektronika nélkül mit sem ér.

Opel-sony, nekem ilyen van és hibátlanul teszi a dolgát, ezen az oldalon LG-hez nem találtam ilyet sajnos.

Ezt a cuccot a autó ISO csatija és a rádió ISO csatija közé kell berakni?

Link to comment
Megosztás:

Megint beszart a generátorom. Megint a diódahíd fosta össze magát. Az egyik dióda átvezet oda-vissza.

Szerintetek honnan tudnék csak diódahidat szerezni? Több alkatrész katalógust átnéztem, de külön diódahíd egyikben sincs.

A donor Vectrában nincs már meg a generátor?

Link to comment
Megosztás:

Megint beszart a generátorom. Megint a diódahíd fosta össze magát. Az egyik dióda átvezet oda-vissza.

Szerintetek honnan tudnék csak diódahidat szerezni? Több alkatrész katalógust átnéztem, de külön diódahíd egyikben sincs.

Bontó,vagy be mész bolt-ba és meg rendeled,én sem találtam anno máshol (kb 10-12e pénz).De már 1 ujjat 25-28e -ért meg lehet venni.

Link to comment
Megosztás:

A donor Vectrában nincs már meg a generátor?

De szerencsére megvolt, azt pakoltam át szerda este 1 óra alatt, hogy tudjak menni az autóval.

(Egyébként a két generátor vákuum pumpája nem egyezik. A 100Aes generátor tengelye vastagabb, így a vákuumpumpára menő bordástengely is. Szóval ha valaku vákuumpumpát cserél, erre figyeljen.)

Minden nap autóval járok munkába, úgyhogy nem hiányozhat az egy napot sem.

De elnézve, ahogy eszi, fogyasztja az autó generátorokat, meg akarom csinálni a hibásat is, ha nem túl drága. Ki tudja mikor lesz rá szükség.

Tegnap este szétszedtem, és az egyik dióda oda-vissza irányban átvezet. Még azon gondolkodtam, hogy a márciusban beszart dióda hídról kellene pórolni a rosszat egy jóval. Mert azon is egy fosta össze magát a 6-ból, csak akkor kinyírta mellé az állórész tekercset is. Szerencsére a tekercs most nem ment tönkre.

Link to comment
Megosztás:

A 2.0 diesel elektromos gázpedálos, ezért ott nem az 5-6 láb rövidrezárós játék van.

Ha jól emlékszem, akkor tövig lenyomott gázpedálnál kell gyújtást adni, és úgy villogja ki a hibakódot.

De majd a szakértők megerősítenek.

Köszi a segítséget. Holnap kipróbálom.

Link to comment
Megosztás:

Ezt a cuccot a autó ISO csatija és a rádió ISO csatija közé kell berakni?

Sziasztok megjött az interface!!!! :lol:

Csak annyi a problema,h bizonyos gombok nem működnek+nem is világít!!!!!!

Visszahívtam,hogy problemás a dolog erre ők többet nem tudnak segíteni! EZ A SZAR LG.Hungary

Link to comment
Megosztás:

A kormány a világítást nem erről kapja hanem az asszem kék drótról ami az antennaerősítő. Nézd meg, minden kábel ugyanott van a rádió csatiján meg az interfészén mert az opel néha megcserél 1-2t csak hogy ne legyen iso az iso. Ha nem működnek a gombok nem jó a cucc, de azért nézd meg, hogy az iso csati meg a kis dugasz is jól van e bedugva. Nekem se volt jó elsőre, de garis volt és kicserélték.

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem ment minden elsőre mivel sok kábel át volt kötve de életre lehetett kelteni :lol: A világítást tuti az antennáról kapja? Én mintha próbáltam volna és nem kapcsolta be csak akkor égett a kormányvilágítás ha a kijelzőn eltűnt a dátum sor... aki már babrálta a hifit tudja mire gondolok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen arra gondolok, nem az az antenna erősítője? Amit ha kikötsz nem tűnik el a dátum. Lehet rosszul emlékszem már. Aztán visszakötöttem mer kevésbé zavaró, ha eltűnik a dátum mint a többi :lol: Nomeg nem ér meg nekem 5k ftot vagy mennyi a tech2 programozás, hogy lássam hanyadika van.

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem ment minden elsőre mivel sok kábel át volt kötve de életre lehetett kelteni :lol: A világítást tuti az antennáról kapja? Én mintha próbáltam volna és nem kapcsolta be csak akkor égett a kormányvilágítás ha a kijelzőn eltűnt a dátum sor... aki már babrálta a hifit tudja mire gondolok :lol:

De a kijelzőn a dátum sor csak akkor tűnik el, ha be van kötve az antenna erősítő :D

Legalábbis nálam :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.