Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Minden tiszteletem a tiéd, de frankón nem olvassa senki azokat a linkeket amiket beszúrok ide?Itt a fórumon is van ilyen téma, linkeltem korábban, onnan pedig vannak hivatkozások úgy a www.e85kft.hu mint a www.e85power.hu -ra.Ezeken az oldalakon fent van minden erről az üzemanyag fajtáról.

Aki ennél többet akar tudni, az tanuljon vegyésznek.

Tudom apróság, de én mióta forgalmazzák használom úgy direktben, mint átalakítók nélkül felesben, gond nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Minden tiszteletem a tiéd, de frankón nem olvassa senki azokat a linkeket amiket beszúrok ide?Itt a fórumon is van ilyen téma, linkeltem korábban, onnan pedig vannak hivatkozások úgy a www.e85kft.hu mint a www.e85power.hu -ra.Ezeken az oldalakon fent van minden erről az üzemanyag fajtáról.

Aki ennél többet akar tudni, az tanuljon vegyésznek.

Tudom apróság, de én mióta forgalmazzák használom úgy direktben, mint átalakítók nélkül felesben, gond nélkül.

Tisztelet a kivételnek! Pl nekem... :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Ma betankoltam én is 20liter benyát meg 15 liter etanolt. Hidegen melegen ugyanaz a hatása mint a benzinnek. Tényleg jó, egyenlőre így tankolás után olcsóbbra jön ki, most nem tolom neki nagyon figyelem mennyit fogyaszt a keverékből így, majd írom a reakcióimat, következő tankoláskor emelem a dózist kipróbálom olyan 25l benzin 35l ethanol mert igazából százalékosan pont így van fele fele arányban, mert ugye az etanolban 85%alkohol meg 15%benzin van. Egyébként a fejembe vettem egy Hunflexhez hasonló cuccos megépítését, esetleg valakinek tudtok hogy van ilyen cucca mert attól szívesen kérdeznék ezt azt róla aztán ha sikerül az építés szívesen megosztanám veletek.

Link to comment
Megosztás:

Helló!!

Na teletankoltam a verdát e85el.24 km-et írt ki a bc amikor a kúthoz értem és csak 54 litert tudtam beletankolni.Elvileg 60 literes a tank.Akkor hogy is van ez??A mutató is le volt feküdve és a szegénységjelző is villogott már.Vkinek tapasztalat???Eddigi tapasztalat,h.gázadásra kicsit torpan,utána kezd el húzni.Jah a lényeg,h.átalakító nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Helló!!

Na teletankoltam a verdát e85el.24 km-et írt ki a bc amikor a kúthoz értem és csak 54 litert tudtam beletankolni.Elvileg 60 literes a tank.Akkor hogy is van ez??A mutató is le volt feküdve és a szegénységjelző is villogott már.Vkinek tapasztalat???Eddigi tapasztalat,h.gázadásra kicsit torpan,utána kezd el húzni.Jah a lényeg,h.átalakító nélkül.

Egy az egyben használod az E85-öt?

Link to comment
Megosztás:

Nekem saját tapasztalat,hogy olyan 4-5 literrel kevesebbet mutat a mutató mint ami van benne.Mondjuk ez mindig jobb mint némely autóban hogy még mutat,aztán meg tolod a kútig.Mondjuk nekem az összes Opelom ilyen volt.Én nem merném fullra etanollal megtankolni,várjuk a fejleményeket,hogy mit tapasztalsz!

Helló!!

Na teletankoltam a verdát e85el.24 km-et írt ki a bc amikor a kúthoz értem és csak 54 litert tudtam beletankolni.Elvileg 60 literes a tank.Akkor hogy is van ez??A mutató is le volt feküdve és a szegénységjelző is villogott már.Vkinek tapasztalat???Eddigi tapasztalat,h.gázadásra kicsit torpan,utána kezd el húzni.Jah a lényeg,h.átalakító nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Nekem saját tapasztalat,hogy olyan 4-5 literrel kevesebbet mutat a mutató mint ami van benne.Mondjuk ez mindig jobb mint némely autóban hogy még mutat,aztán meg tolod a kútig.Mondjuk nekem az összes Opelom ilyen volt.Én nem merném fullra etanollal megtankolni,várjuk a fejleményeket,hogy mit tapasztalsz!

Lenulláztam mindent.Legtöbbet városi üzem lesz szerintem,kis országúttal tarkítva.

Link to comment
Megosztás:

Kérlek olvass már vissza.... :lol:

Visszaolvastam köszi... asszem ez a hunfelx eléggé fapados megoldás ahogy látom, panaszkodnak rá és mindenki aki ezzel kezdte most eladja... meg kicsit bosszantó is hogy van benne 5000 forint értékű alaktrész és 20-30ezerért adják na mindegy ez már az üzleti rész. Inkább valami vezérelhetős dolog kellene mint a bioetun vagy ilyesmi azt lehet az autóhoz szabni szerintem

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.