Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hemi

Recommended Posts

Tesco-s Shell nálunk is van,szerintem csak a neve változott meg,az üzemanyag maradt tescós,így inkább 2km-rel arrébb járok a Shellre ha otthon tankolok!

Metro melletti Oil-on meg csak vészesetben,ha nem jutnék haza,de tudok ennél sokkal rosszabb helyeket is,

ahol a tankolás után a motoromba belefagyott a víz télen!

Ha nincs pénzem Lukoil,ha jobban megszalad,akkor "gyári" Shell! :D

Ez a saját tapasztalaton,ahol eddig a környéken tankoltam!

A többit pü-ben leírom! <_<

Pedig "gyári" :) tankereket szoktam látni a kútnál, mikor töltik a tartályokat... A Berényi úton is van egy shell, szerintem a következő adagot ott kapja a kocsi. Sima 95-öst... Vagy lehet OMV lesz belőle.

Link to comment
Megosztás:

Pedig "gyári" :) tankereket szoktam látni a kútnál, mikor töltik a tartályokat... A Berényi úton is van egy shell, szerintem a következő adagot ott kapja a kocsi. Sima 95-öst... Vagy lehet OMV lesz belőle.

Azért mondom hogy ez csak a saját véleményem!Próbálj ki másik helyet és akkor kiderül!

660 km-en most 5.3-ra jött ki a fogyasztásom!Sok-sok főúttal!90-100km/h!

Link to comment
Megosztás:

Veszprémbe egész nyáron tesco-s shellt töltöttünk kocsiba és semmi különbség nem volt :D

Én meg egész eddig ugyanitt tankoltam mióta megvan a veki, és eddig semmi gond nem volt. Most sem azt mondom hogy itt a baj, csak azt gyanítom :) mert a kocsival semmi gond - kipp-kopp

Link to comment
Megosztás:

Én meg egész eddig ugyanitt tankoltam mióta megvan a veki, és eddig semmi gond nem volt. Most sem azt mondom hogy itt a baj, csak azt gyanítom :) mert a kocsival semmi gond - kipp-kopp

Ha ennyivel megnőtt a fogyasztásod,pedig ugyan úgy használtad akkor lehet amiket írtál (katalizátor,lambda sz)ott lesz valami hiba!

Katalizátort be lehet méretni,de a szondát lehet valahogy ellenőrizni?

Link to comment
Megosztás:

Ha ennyivel megnőtt a fogyasztásod,pedig ugyan úgy használtad akkor lehet amiket írtál (katalizátor,lambda sz)ott lesz valami hiba!

Katalizátort be lehet méretni,de a szondát lehet valahogy ellenőrizni?

igen, rá kell dugni tech2-re az megírja neked milyen értéket közvetít a szonda.

én most cseréltem le, mert nagy volt a fogyasztásom..

Link to comment
Megosztás:

Én inkább kihagytam....vettem itt az 1ik kollégától...Igaz hogy drágább volt,de adott 1-2 hasznos infót...Meg ez a kinából rendelés...nekem nincs kedvem a vpop-vel kínlódni...

<off>

már több mint 130 rendelésem volt ebay-ről, nagyrészt kínából. egyszer azért akadt fent a vámon csomagom, mert nem hitték el hogy annyiért vettem azt amit rendeltem, második alkalommal bizony fizetnem kellett vámot egy usa-ból rendelt tuning ktm kipufogóra. ráadásul a paypal védelmét is élvezi a vásárló ebay-en, nem buktam még pénzt azért mert svindler volt az eladó...

szóval én nem tartok tőle :o

<on>

Gondolom akkor magyar nyelvű szoftvered van hozzá. Azt ha lehet akkor majd elkérném ha majd meglesz nekem is.

Link to comment
Megosztás:

<off>

már több mint 130 rendelésem volt ebay-ről, nagyrészt kínából. egyszer azért akadt fent a vámon csomagom, mert nem hitték el hogy annyiért vettem azt amit rendeltem, második alkalommal bizony fizetnem kellett vámot egy usa-ból rendelt tuning ktm kipufogóra. ráadásul a paypal védelmét is élvezi a vásárló ebay-en, nem buktam még pénzt azért mert svindler volt az eladó...

szóval én nem tartok tőle :D

<on>

Gondolom akkor magyar nyelvű szoftvered van hozzá. Azt ha lehet akkor majd elkérném ha majd meglesz nekem is.

Én fizettem érte.Meg nem olyan egyszerű ez magyar téma...Merek fogadni,.h.1et tuti hazavágsz majd....:o)))))))

Link to comment
Megosztás:

Mai napi kocsikázás...1650km ebből én vezettem 1200at. kb.150 lityi ment el.Ez kilences átlagnak felel meg.100km/h óra átlagsebességel.Megvok elégedve a géppel.

Én jövő héten megyek majd kb 2200km-t. 4 személlyel plusz csomagokkal 5 nap alatt. Kíváncsi leszek a fogyira...

Link to comment
Megosztás:

... 10,1l-es fogyasztás százon...

Most 469,7 km-es fogyott 44,5l üzemanyag. Ez 9,47l-es fogyasztás százon. Még mindig sokallom, bár már egy fokkal jobb. Most sima 95-öst kapott a veki, és másik kúton is tankoltam mint szoktam. Hát így e85 + vpower után nagyon rossz :D

Ja, és beleöntöttem az stp karburátor és injektortisztító adalékát. Csodát nem várok, de hátha használ majd valamit. :o

Link to comment
Megosztás:

Lehet az még többet is érne :D

Legalább placebo hatás meglesz. Megnyugszik a lelkem hogy kitisztul a karburátor és az injektor a vekiben. :o

A karburátor az nehezen tisztul meg...

Az injektornak meg mi a frásztól kellene megtisztulnia? :)

Múltkor az egyik benzinkúton rá akartak beszélni a drágább gázolajra, hogy attól kitisztulnak a dolgok. De nem hagytam magam, nekem a jóféle kénes gázolaj kell.

Link to comment
Megosztás:

A karburátor az nehezen tisztul meg...

Az injektornak meg mi a frásztól kellene megtisztulnia? :D

Múltkor az egyik benzinkúton rá akartak beszélni a drágább gázolajra, hogy attól kitisztulnak a dolgok. De nem hagytam magam, nekem a jóféle kénes gázolaj kell.

Én nem értek a lovakhoz, csak hajtom őket :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.