Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Igazából a Tablet GPS töltését gondoltam onnan megoldani. Ha már úgyis kivezetem oda az USB kábelt. De bármire jól jöhet még :) 12V-ról működtetett kis bólogatós kiskutya :)

Arra végül is jó az a csatlakozó. A bólogató kutyust is bírja. De szerintem 12v-ról működő Elvis figurát már ne köss rá. :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ez tényleg egy remek ötlet. Valami hasonlót szeretnék én is össezhozni, csak 7"-s TABbal vagy valami hasonlóval amin van mobil net is.

A bekapcsoló gond még a kérdéses, hogy annak kivezetését hogy lehetne megoldani:) kár, hogy nem olyanok ezek mint az ATX-es tápok hogy csak két kábel összeérintesz és már kész is.

Megoldható ez is, csak ahhoz szét kell szedni a készüléket, és kivezetni a kapcsolójára menő 2 vezetéket egy nyomógombos kapcsolóra. Pl a középkonzolra berakni plusz egy hátsó ablak fűtés kapcsolót :)

Link to comment
Megosztás:

Vác/Esztergom környékén nem tudtok véletlen valami jó bontót, ahol B Vectrához való mütyűröket lehet kapni? Gondolok itt hangfalrácsra, első ajtóbehúzó fogantyúkra (málik a gumi róluk). Esetleg ha valakinek van ilyesmikről tudomása...

Én magánemberektől próbálkoznék. Sokan hirdetnek online. Kárpitelemeket általában fillérekért adnak.

Link to comment
Megosztás:

Sziaasztok.

Űlések felöl érdeklődnék.

Kinek mi van bent ill. Mit mivel hogy mire tudnék cserélni.

(B vectra ba rakni c omega vagy c vectra első űlés)

Vagy maradja a gyárinál?

Elég volt a űlés nyöszörgéséböl.

Ráadásul egy kereszt tartó meg is adta magát.

Mely tipusok ülése passzolhat? Kényelem lenne a fő szempont.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv mindenkinek.

Kuplung szett miatt írok (tárcsa, szerkezet, hidraulikus kinyomócsapágy), hogy milyen márkát érdemes vennem közép árkategóriában aránylag kis külömbséggel a jobb érdekel??

Nagyon úgyfest, hogy cserélnemkell mivel pl: alig megy be sokszor 1 be / rükvercbe. Erre szerkezetet mondtak. ( kb 2 éve mikor vettem hibátlanvolt)

Válaszokat előreis köszönöm :)

Link to comment
Megosztás:

Luk, Sachs, Valeo, amik ajánlottak. Először vegyétek le a váltót, meg a kuplungot, és nézzétek meg milyen állapotban vannak az alkatrészek. Nem biztos, hogy mindent cserélni kell. Tudom, hogy ilyenkor érdemes a teljes szettet cserélni, de azért itt drága alkatrészekről van szó. Mérlegeljétek az ár és az állapot alapján, hogy mit cseréltek.

Link to comment
Megosztás:

Sziaasztok.

Űlések felöl érdeklődnék.

Kinek mi van bent ill. Mit mivel hogy mire tudnék cserélni.

(B vectra ba rakni c omega vagy c vectra első űlés)

Vagy maradja a gyárinál?

Elég volt a űlés nyöszörgéséböl.

Ráadásul egy kereszt tartó meg is adta magát.

Mely tipusok ülése passzolhat? Kényelem lenne a fő szempont.

Nálam gyári sport változat. :)

Ha csak a nyöszögés a baj keress egy nem nyöszögőset, ezért felesleges típust váltani. Vagy újíttasd fel.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek.

Kuplung szett miatt írok (tárcsa, szerkezet, hidraulikus kinyomócsapágy), hogy milyen márkát érdemes vennem közép árkategóriában aránylag kis külömbséggel a jobb érdekel??

Nagyon úgyfest, hogy cserélnemkell mivel pl: alig megy be sokszor 1 be / rükvercbe. Erre szerkezetet mondtak. ( kb 2 éve mikor vettem hibátlanvolt)

Válaszokat előreis köszönöm :)

Az ár általában jól behatárolja a minőséget. Ha középáron akarsz venni, akkor valószínűleg egy közepes minőséget kapsz. Nem nagyon tudsz mellényúlni.

De valóban nézzétek mi meg a gond ténylegesen. Esetleg olaj/légtelenítés/váltókar/bekötések, de lehet hogy csak kidobottt pénz lenne.

Link to comment
Megosztás:

Írtam egyszer amikor másnap néztem nem láttam hogy megjelent volna!!! Ijen egyszerű a válasz bár általában első reakció mindíg az hogy letámadják az embert vagy hülyének nézik..... :S :S :S :S

Ezért írtam le mégegyszer!!

Az hogy miért itt részben jogos.

De azt nem értem ha a fórum arról szól hogy az emberek segítsenek egymásnak akkor mértkell lekezelően gúnyosan írni!!!???

Lehetne úgyis, hogy: Figyi legközelebb a másik részbe kellene írnod :) Vagy ennyire nehéz normálisnak lenni... Na mind 1..

Azért köszi a felvilágosítást!!

Utóirat: "Mindíg úgy viselkedj másokkal ahogy Te is elvárod, hogy veled viselkedjenek!!"

Link to comment
Megosztás:

Luk, Sachs, Valeo, amik ajánlottak. Először vegyétek le a váltót, meg a kuplungot, és nézzétek meg milyen állapotban vannak az alkatrészek. Nem biztos, hogy mindent cserélni kell. Tudom, hogy ilyenkor érdemes a teljes szettet cserélni, de azért itt drága alkatrészekről van szó. Mérlegeljétek az ár és az állapot alapján, hogy mit cseréltek.

Köszi :)

Link to comment
Megosztás:

Az ár általában jól behatárolja a minőséget. Ha középáron akarsz venni, akkor valószínűleg egy közepes minőséget kapsz. Nem nagyon tudsz mellényúlni.

De valóban nézzétek mi meg a gond ténylegesen. Esetleg olaj/légtelenítés/váltókar/bekötések, de lehet hogy csak kidobottt pénz lenne.

Köszi :)

Váltókar, kulissza, légtelenítés már volt.

Link to comment
Megosztás:

Semmilyen lekezelő, és gúnyos tartalma nem volt annak amit írtam. Ami meg a "Figyi legközelebb a másik részbe kellene írnod" -t illeti, kismilliószor le lett írva, hogy mi, melyik topicba tartozik. Többek között EZ sem tartozik ide. Úgy hogy én itt be is fejeztem. Legközelebb szó nélkül törlöm az egészet.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Üdv, nem rég vásároltam egy Vectra B-t németből lett behozva, így ezáltal csak német kézikönyv van hozzá. Esetleg tudnék valahonnan szerezni egy magyart hozzá vagy netről le lehet e tölteni? Köszi előre is.

Próbálj meg használtan vadászni hozzá. A letöltős változat (szerzői jog miatt) itt a fórumon nem támogatott. ;)

Egyébként a tiéd facelift előttihez vagy utánihoz való?

Ha nem csak a használati megléte a fontos, hanem valami infó hiányzik, akkor pedig kérdezz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.