Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Lefelé mozdul ha tekered.Ha nem és az egész a kezedben marad, akkor........nem B2 a tükör! :D

Megvan a holnapi téma!"Használt Vectra B visszapillantó tükröt keresek!" :lol:

Ha jól emlékszem a B1-en is "meg van törve" ott a műanyag,de biztosan nem tekergetném!Főleg ha 15 éve nem volt,biztos könnyen megmozdul(a Föld felé) :D

Link to comment
Megosztás:

Lefelé mozdul ha tekered.Ha nem és az egész a kezedben marad, akkor........nem B2 a tükör! :lol:

Ööö... ehhen. Akkor ezt próbálja ki, akinek van fölösben színre fújt tükre.

De egyébként nem az van, hogy ütközésnél - pölö elütök a tükörrel egy gyalogot - leugrik a tükör a tartópöckökről, de aztán vissza lehet pattintani? Vagy az a Kadett volt? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ööö... ehhen. Akkor ezt próbálja ki, akinek van fölösben színre fújt tükre.

De egyébként nem az van, hogy ütközésnél - pölö elütök a tükörrel egy gyalogot - leugrik a tükör a tartópöckökről, de aztán vissza lehet pattintani? Vagy az a Kadett volt? :D :D

:lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Ööö... ehhen. Akkor ezt próbálja ki, akinek van fölösben színre fújt tükre.

De egyébként nem az van, hogy ütközésnél - pölö elütök a tükörrel egy gyalogot - leugrik a tükör a tartópöckökről, de aztán vissza lehet pattintani? Vagy az a Kadett volt? :D ;)

Leghamarabb csak egyféle képpen derül ki! :lol: :D :)

Link to comment
Megosztás:

És próbálta már valaki behajtani?

Nekem B1-en vagy valóban nem lehet, vagy nem voltam elég határozott :D

Nekem amikor a tükröm találkozott egy új focus (vagyis már előző focus) tükörrel nem pattant ki semmi sem a helyéről. Ellenben amikor TK-s lett az E kadettem az egyik lerepült egy az egyben azt valóban kis műanyag pöckök tartják.

Link to comment
Megosztás:

B1-nél nem hajlik be a tükör

Nekm B1 van, egyszer már leütöttem a jobbost, akkor úgy néztem, hogy elfordítható az is, csak mivel rapityára volt törve nekem is ragasztani kellett.

Azóta cseréltem, ha megtalálom a töröttet csinálok róla fotót.

Link to comment
Megosztás:

Jön a tavasz,kezd az én sárvédő ívem is jól kinézni! :D

Bal kormányos autók és pont mint nekem,a bal oldalukon kezdenek csak rohadni az ívnél!

thumb-A7EB_4D7281BE.jpgthumb-3DBB_4D7281BE.jpg

Keresnem kell valakit,aki jó áron kicseréli az ívet és lefújja!Ha ismertek ilyen embert,ne fogjátok vissza magatokat!

Link to comment
Megosztás:

Jön a tavasz,kezd az én sárvédő ívem is jól kinézni! :D

Bal kormányos autók és pont mint nekem,a bal oldalukon kezdenek csak rohadni az ívnél!

thumb-A7EB_4D7281BE.jpgthumb-3DBB_4D7281BE.jpg

Keresnem kell valakit,aki jó áron kicseréli az ívet és lefújja!Ha ismertek ilyen embert,ne fogjátok vissza magatokat!

Győrben van ilyen.... de mire ideérsz, addigra Fehréváron is találsz annyiért.

Link to comment
Megosztás:

Győrben van ilyen.... de mire ideérsz, addigra Fehréváron is találsz annyiért.

Tapasztalatok,ár?Egyébként Tatabánya mellett(szóval nincs messze)de munkám miatt többet vagyok Szfváron,mint otthon,ezért írtam ezt!

Gondolom mást is küzd ezzel a problémával,de akár jöhet privátban is a többi!

Link to comment
Megosztás:

Nekem is kezd egy picit, de azért messze nem ennyire gáz :D Egyelőre csak lent a küszöb és a sárvédő találkozásánál rügyezik.

Viszont tényleg, bal oldalon néz ki szarabbul.

Én Móron csináltattam a lakatosmunkát ismerősnél, a festést meg Fehérváron, de a lakatos festéssel együtt is vállalja, csak sok a munkája.

Ha érdekel megadom az elérhetőségeket (metál zöld a jármű, ha Mór felé jársz megnézheted az eredményt)

Lakatos 19 anyaggal együtt mindkét oldal, festés 15/elem - tavalyi árak.

Link to comment
Megosztás:

Én Móron csináltattam a lakatosmunkát ismerősnél, a festést meg Fehérváron, de a lakatos festéssel együtt is vállalja, csak sok a munkája.

Ha érdekel megadom az elérhetőségeket (metál zöld a jármű, ha Mór felé jársz megnézheted az eredményt)

Lakatos 19 anyaggal együtt mindkét oldal, festés 15/elem - tavalyi árak.

Sajnos elég messze van :D De azért fényképet tehetsz fel róla.

Az egész elem újra lett fújva? Vagy sikerült megoldani úgy, hogy csak a piros vonalnál lévő töréspontig lett lefújva a cserélt sárvédőív?

image-A7EB_4D7281BE_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tapasztalatok,ár?Egyébként Tatabánya mellett(szóval nincs messze)de munkám miatt többet vagyok Szfváron,mint otthon,ezért írtam ezt!

Gondolom mást is küzd ezzel a problémával,de akár jöhet privátban is a többi!

Pontos árat nem tudok mondani, azt csak szemrevételezés után mond a lakatos kollega, de a festés az 25eFt/elem volt tavaly ilyenkor.

Nomármost ha Kocka cartárs 15-ért tud festetni Fehérváron, már nem éri meg eljönni Győrbe.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos elég messze van :D De azért fényképet tehetsz fel róla.

Az egész elem újra lett fújva? Vagy sikerült megoldani úgy, hogy csak a piros vonalnál lévő töréspontig lett lefújva a cserélt sárvédőív?

Az egész elem újra lett fújva thumb-5DF8_4D738029.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sajnos elég messze van :D De azért fényképet tehetsz fel róla.

Az egész elem újra lett fújva? Vagy sikerült megoldani úgy, hogy csak a piros vonalnál lévő töréspontig lett lefújva a cserélt sárvédőív?

A javító ív szerintem feljebb ér mint amit te rajzoltál a képre piros csíkot!Én ha megoldható lenne a kilincs felett látható törésvonalig festetném le!,de szerintem ha az egész festve van,az az igazi!

4000 a javító ív,15 akkor a munka,az elég baráti!A festésnek után még én is érdeklődöm!

Kocka,nem políroztattad össze a többi résszel vagy csak a fény miatt látszik kicsit fényesebbnek?

Link to comment
Megosztás:

A javító ív szerintem feljebb ér mint amit te rajzoltál a képre piros csíkot!Én ha megoldható lenne a kilincs felett látható törésvonalig festetném le!,de szerintem ha az egész festve van,az az igazi!

A kilincs felett nincs éles törésvonal, ezért hülyén nézne ki, ha addig festetnéd le.

A legjobb az lenne, ha a piros csíkig lehetne festeni, de ha a javítóív feljebb ér, akkor így nem lehet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.