Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

szombaton vettem, de csak szerdán tudnám elhozni, mert akkorra intézik el a papírokat, de én csak csütörtökön este megyek haza, ezért csak pénteken tudom hazavinni. Majd szombaton bővebben. Amit kipróbáltam, az az, hogy mit pörög 140-nél, mivel én majdnem csak pályán fogom használni. 6.-ban 2300-at. Ja és a sport gombot: ha benyomod, 150 helyett 180 paci áll a rendelkezésedre, gondolhatod:)

Sej, erőteljes nyálcsorgatós szmájli nincs, de legalább sárga mind. Gratula a verdához. B)

Link to comment
Megosztás:

kiváncsi lennék majd a fogyasztásra is!

de igazán csak érdekelne

gratula a verdához

good car (mondta a szomszéd nekik a céges ilyen kombi)

Egy helyi klubtag aki ugyan hartai és Ausztriában dolgozik, használ ilyet.Nagyon megy, és ahhoz képest éhenhalós a motor.Zömében pályán használja.

Link to comment
Megosztás:

Egy helyi klubtag aki ugyan hartai és Ausztriában dolgozik, használ ilyet.Nagyon megy, és ahhoz képest éhenhalós a motor.Zömében pályán használja.

Gondolom neki is megteszi a jótékony hatását a hatodik sebesség a pályán!(5-6 liter/100km??) B)

Link to comment
Megosztás:

Egy helyi klubtag aki ugyan hartai és Ausztriában dolgozik, használ ilyet.Nagyon megy, és ahhoz képest éhenhalós a motor.Zömében pályán használja.

Én is ugyan erre fogom használni, 99%-ban autópálya. Egyik kollégám is most egy hónapja vette, neki téli gumival 16-os felnivel elmondása szerint 5.5l volt az átlag pályán 130-as tempóval, most felrakta a 18-as nyáriakat, ezzel 6.5 körül van neki. Ma hazahoztam és nagyon jó volt menni vele. Nagyon sajnálom a "régi" vekimet, mert az már bizonyított és soha nem hagyott cserben, de azért nem lesz nehéz megszokni az újat B) Még nem volt diselem, ezért tényleg furcsa, hogy már 1500 fordulattól megindul, viszont nem lehet úgy pörgetni, mint a benzinest. A 6. meg tényleg csak pályára való.

Link to comment
Megosztás:

Én is ugyan erre fogom használni, 99%-ban autópálya. Egyik kollégám is most egy hónapja vette, neki téli gumival 16-os felnivel elmondása szerint 5.5l volt az átlag pályán 130-as tempóval, most felrakta a 18-as nyáriakat, ezzel 6.5 körül van neki. Ma hazahoztam és nagyon jó volt menni vele. Nagyon sajnálom a "régi" vekimet, mert az már bizonyított és soha nem hagyott cserben, de azért nem lesz nehéz megszokni az újat B) Még nem volt diselem, ezért tényleg furcsa, hogy már 1500 fordulattól megindul, viszont nem lehet úgy pörgetni, mint a benzinest. A 6. meg tényleg csak pályára való.

De még milyen furcsa lesz egy pár napig,hétig,amikor a benzinesnél visszaváltottál előzésnél vagy jobban kipörgetted a sebességeket! :D

Nálam ez volt... :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem van igaz nem gumi, hanem műanyag :) és eredeti, de fent van elöl hátul de nem adom oda :) :) B)

Kinek van anyós oldali sárfogó gumija? Eredeti? Csak az az egy kellene :D És persze az említett kis fém dekor elem is jó lenne :( Nem bont valaki vectrát?
Link to comment
Megosztás:

Kinek van anyós oldali sárfogó gumija? Eredeti? Csak az az egy kellene B) És persze az említett kis fém dekor elem is jó lenne :) Nem bont valaki vectrát?

Ha szétbontanám sem járnál jól,mert mind a két keresett dolog nekem hiányzik az autóról :D

Szeged mellett lesz a Blitz?Hmm...

Link to comment
Megosztás:

Most, hogy lassan nyár lesz, kezdődik a hosszabb utazgatós időszakom, és hátsó ablakra gondoltam kéne valami, hogy ne süljön meg a hátul ülők feje. Fóliát nem szeretnék, de láttam pár autón ilyen rolókat, nincs vkinek véletlenül ilyesmije? Csak, hogy számít-e valamit és nem zavar-é.

Link to comment
Megosztás:

Most, hogy lassan nyár lesz, kezdődik a hosszabb utazgatós időszakom, és hátsó ablakra gondoltam kéne valami, hogy ne süljön meg a hátul ülők feje. Fóliát nem szeretnék, de láttam pár autón ilyen rolókat, nincs vkinek véletlenül ilyesmije? Csak, hogy számít-e valamit és nem zavar-é.

Fóliát azért nem akarsz mert úgy gondolod hogy este nem látnál ki, vagy mert drága?

Link to comment
Megosztás:

Eddigi tapasztalatom az ablakfóliával: ha napon sokáig állok, akkor ugyanúgy meleg lesz a kocsiban, igaz nem annyira mint eddig. Bár ez így is lesz, lévén a szélvédőn nincs fólia, és a legnagyobb problémát a műszerfal tetejét tűző nap jelenti. Majd kipróbálom azt az alufólia borítású szélvédőre való napvédőt.

Menet közben nagyon jó, nem tűz a nap, klímát fólia előtt már használtam idén hasonló időjárási körülmények között, most viszont elég volt hidegen 1-es fokozaton nyomatni a levegőt. Ráadásul sofőrkezem se lesz B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.