Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

Felszereltségről csak annyit, hogy itt van az én szinte fullos B Vekim, és a kutya nem hívott fel, hogy meséjé' meg ilyenek.

Asszem mivel lassan lejár a hirdetésem, meg is veszem hozzá a télire felrakni kívánt lemezfelniket, picivel később pedig a téli gumikat is. Aztán később neki futunk majd újra ennek az eladósdinak.Jövőre.

Télire nem szívesen válnék meg egy jó autótól amivel műszakilag semmi bajom.

Amúgy nekem úgy rémlik, az ülésfűtés leginkább utolsó szériás B2-ben volt "széria", bőrrel szerelt verzióban ill. Y20DTH-val.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém elméletben CD verzió (forgalmi szerint), 1996-os B1, de teljesen alap benne minden: tekerős ablakok elől, hátul, klíma nincs. Ami talán többlet, az a gyári ködlámpa, illetve a gyári napfénytető.

Az enyém is CD felszereltségű igaz 97-es és mégis van benne: multi, bőrkormány, emelhető magasságú gerinctámaszos, légzsákos ülés, fűthető , elektromos visszapillantó, első elektromos ablakok, tükrös-lámpás napellenzők stb..

Link to comment
Megosztás:

Ajtón a csíkon levő jel szerint az enyém is CD viszont autómata váltó,bőr és tetőablak kivételével minden benne van. Igaz németből hoztam.

Az enyém elméletben CD verzió (forgalmi szerint), 1996-os B1, de teljesen alap benne minden: tekerős ablakok elől, hátul, klíma nincs. Ami talán többlet, az a gyári ködlámpa, illetve a gyári napfénytető.
Link to comment
Megosztás:

Na tegnap elütött egy motoros :lol:

Jöttem át a Lágymányosi- bocs, a Rákóczi Ferenc hídon, majd jöttem le a Budafoki felé- volt kis dugó, ott a 3 sáv, én a külsőben, szgk a középsőből sorolt be elém. Indult a sor, én beengedtem, de nem tudott teljesen besorolni, mikor egy extrabaromállat motoros kettőnk között akart elmenni /gondolom az út mellett akart a lámpáig csorogni, mert a sávok elég tele voltak/ qrva nagy tempóval. Megállt a sor, de erre nem számított az ökör, így hogy ne menjen bele a Mazda 6-osba, így inkább a kamionnak esett neki- testtel szerencsére. Ezután felnézett rám, gázt adott, átvágott a padka szegélyén keresztül át a füvön, el a híd alatt a várakozó taxik mellett tova el... Egy nagyon szép sötétkék-fehér gyorsasági motorral volt, hát a padkától kapott elég csúnyát, de nem érdekelte. Még jó, hogy nem esett a kamion alá... :lol: Közben azt hittem, hogy a mögöttem levő belém jött, de nem szerencsére.

Még jó, hogy semmi nem látszik a gép elején, magyarázkodhattam volna hogy nem én mentem neki pl. valami fának...

Az igaz, hogy egyre több a normális motoros, ha beengeded, általában meg is köszönik- na, ez a hülye nem ilyen volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.