Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


hemi

Recommended Posts

400.000 :),ja és 2 év műszaki

Ha egyben van,az nem rossz ár érte!Ahogy nézegettem,az enyémet is még el tudnám adni azon az áron,amennyiért vettem!

De 3-4 évet még biztosan marad nálam,ha csak a lotto 5-ös be nem jön! :D

Új műszakit bármelyik kereskedő ad,bármilyen állapotú autóra,erre azért ne adj!De spóroltál 30e-t! :D

Link to comment
Megosztás:

Na neeee!Ez nagyon jó ár!Mennyi a futár?1500?

Én jövő héten rendelek, ha gondolod rendelek neked is, aztán osztozhatunk a postaköltségen.

Egyébként amint bekerülnek a B2-es lámpák (pénteken megjönnek, szeirntem jövő hét végén lesz esedékes a csere), eladóvá válik 1 pár H1-es Nightbreakerem. Szeptemberi vétel, "alig" használt (8-ason járok, ott nem sokszor van lehetőség refivel közlekedni).

Link to comment
Megosztás:

Én jövő héten rendelek, ha gondolod rendelek neked is, aztán osztozhatunk a postaköltségen.

Egyébként amint bekerülnek a B2-es lámpák (pénteken megjönnek, szeirntem jövő hét végén lesz esedékes a csere), eladóvá válik 1 pár H1-es Nightbreakerem. Szeptemberi vétel, "alig" használt (8-ason járok, ott nem sokszor van lehetőség refivel közlekedni).

Köszi Bocsek,nekem is az van benne!Bár ha addig bírja mint neked... :) Honnan rendeled?Én ha jól emlékszem 2500 vagy 2590/db-ért vettem!

A H1-esre viszont vevő lennék ha jó áron adod!Kisütöm az őzek szemét :D

A B2-es lámpa miatt meg csak irigykedem...

Link to comment
Megosztás:

Köszi Bocsek,nekem is az van benne!Bár ha addig bírja mint neked... :) Honnan rendeled?Én ha jól emlékszem 2500 vagy 2590/db-ért vettem!

A H1-esre viszont vevő lennék ha jó áron adod!Kisütöm az őzek szemét :D

A B2-es lámpa miatt meg csak irigykedem...

A hanguci által belinkelt webshopból rendeltem, illetve fogom rendelni. Eredeti dobozában adom, 2500Ft-ra gondoltam (2db-ért természetesen), lévén tényleg alig használtak.

Link to comment
Megosztás:

A hanguci által belinkelt webshopból rendeltem, illetve fogom rendelni. Eredeti dobozában adom, 2500Ft-ra gondoltam (2db-ért természetesen), lévén tényleg alig használtak.

Részemről jó ár!Már ha nekem adod el...Ha rendben van,akkor egyeztessünk időpontot majd...

Link to comment
Megosztás:

Részemről jó ár!Már ha nekem adod el...Ha rendben van,akkor egyeztessünk időpontot majd...

Rendben, akkor a tiéd! Leghamarabb 1,5-2 hét múlva válik nekem szükségtelenné. Ha netán elfelejtenék szólni, akkor írj majd rám! Ha bekerültek a B2-es lámpák akkor úgyis dobok egy postot ide, na onnantól lesz eladó :)

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Mióta nálam van az autó bizonyos fordulaton rezonál a tető és elkezdett egyre hangosabban és sűrűbben. Ez számomra egyre idegesítő. Szeretném megcsinálni de nem tudom hogy mekkora meló leszedni a tetőkárpitot. Ha valaki megtudná mondani hogy hogyan és mennyi idő azt leszedni akkor megköszönném.

Üdv minden Vekisnek! :)

Link to comment
Megosztás:

Elengedte a ragasztó. :D Nem olyan nagy munka leszedni. Hátul három patent, kapaszkodók, napellenzők, lámpák ha jól emlékszem. Csak vigyázz ne fogdozsd össze piszkos kézzel a kárpitot. :D De ne nevess ki, mondok neked egy jó kis megoldást. Egyik oldalát megbontod a kárpitnak, és egy vadi új, méretben megfelelő szivacs darabot beügyeskedsz a kárpit alá.

Hali mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Mióta nálam van az autó bizonyos fordulaton rezonál a tető és elkezdett egyre hangosabban és sűrűbben. Ez számomra egyre idegesítő. Szeretném megcsinálni de nem tudom hogy mekkora meló leszedni a tetőkárpitot. Ha valaki megtudná mondani hogy hogyan és mennyi idő azt leszedni akkor megköszönném.

Üdv minden Vekisnek! :)

Link to comment
Megosztás:

Elengedte a ragasztó. :) Nem olyan nagy munka leszedni. Hátul három patent, kapaszkodók, napellenzők, lámpák ha jól emlékszem. Csak vigyázz ne fogdozsd össze piszkos kézzel a kárpitot. :D De ne nevess ki, mondok neked egy jó kis megoldást. Egyik oldalát megbontod a kárpitnak, és egy vadi új, méretben megfelelő szivacs darabot beügyeskedsz a kárpit alá.

Én is valami ilyesmire gondoltam, csak még kiegészíteném annyival hogy öntapadós polifómot is raknák a tetőre. Nem tudom hogy mért de mikor becsukom az ajtót nagyon lemez hangja van és ez is zavar, de az is lehetséges hogy az elengedett merevítő a hibás mindenért. Szerintem ezt a kis javítást hétvégén meg is ejtem persze ha nem esik az eső. Köszönöm a segítséget, majd írok hogy milyen lett.

Link to comment
Megosztás:

xenon-t bele annál jobb nem kell :D

de így legalább vannak lépcsőfokok, és minden egyes lépésnél örül az ember hogy húú, mennyivel jobb lett a fénye :)

valahogy így képzelem el: b1lámpa+sima izzó -> b1lámpa+nightbreaker -> b2lámpa+nb -> b2lámpa+xenon -> B2projektoros/tuninglámpa+xenon

Link to comment
Megosztás:

de így legalább vannak lépcsőfokok, és minden egyes lépésnél örül az ember hogy húú, mennyivel jobb lett a fénye :)

valahogy így képzelem el: b1lámpa+sima izzó -> b1lámpa+nightbreaker -> b2lámpa+nb -> b2lámpa+xenon -> B2projektoros/tuninglámpa+xenon

Nálam az alábbi lépcsőfokok voltak: B1lámpa gyári égők->B1 lámpa+nb->B1 lámpa+xenon->B2lámpa+xenon->FK Angel eyes+bixenon->Dayline+bixenon.....

:D

Link to comment
Megosztás:

Én egy kicsit rövidítettem: gyári égő+B1 lámpa, majd angel+xenon. Mellbe is ütött a különbség. Amúgy igaza van Adam0515-nek. Én meggondolnám, hogy 2-3-4 ezreket kiadtok égőkre, mikor 13500 pénzért már lehet kapni xenon szettet és annak momentán tényleg nincs vetélytársa. :)

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ma volt egy kis halálfélelmem: este fél hat, sötét, gurulok le az autópályáról a 85-ös halálútra. Elnézek jobbra, majd balra, jönnek millioan, de gondoltam a gyorsítósávba még kiugratok. 5- ből vissza 2-be és ekkor jött a meglepi: szétugrott a váltórúd. Megálltam az út közepén félig a gyorsítósávon, félig az úton. A kamionok úgy mentek a seggemnél, hogy kiszállni sem volt helyem. Tényleg vártam mikor trafálnak el. Megállt egy muki, miközben próbáltam letolni az útról és megkérdezte, hogy hívjon-e autómentőt. Mondtam nem kell, erre visszaszállt és elhajtott. Gondolatban neki is megköszöntem a segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Én egy kicsit rövidítettem: gyári égő+B1 lámpa, majd angel+xenon. Mellbe is ütött a különbség. Amúgy igaza van Adam0515-nek. Én meggondolnám, hogy 2-3-4 ezreket kiadtok égőkre, mikor 13500 pénzért már lehet kapni xenon szettet és annak momentán tényleg nincs vetélytársa. :)

Meg még néhány párezer a mosó, meg az automatikus állító. Az úgy már nem kis összegre kijöhet. Vagy ha alábbiak kimaradnak, akkor lehet félni egy-egy újabb büntitől, ami meg nem kis összeg...

Tény, xenonnál jelenleg nincs tovább.

Link to comment
Megosztás:

Meg még néhány párezer a mosó, meg az automatikus állító. Az úgy már nem kis összegre kijöhet. Vagy ha alábbiak kimaradnak, akkor lehet félni egy-egy újabb büntitől, ami meg nem kis összeg...

Tény, xenonnál jelenleg nincs tovább.

Te is tudod, hogy utólag berakott xenon-osoknak 10-ből 9-nek nincs lámpamosólya, magasságállítója meg senkinek. Amúgy az én lámpamosóm így készült: irány a bontó, 2500 Ft volt a mosómotor a 2db ablakspriccelővel. Kifúrtam a tartályomat, gumidugóval bele a motort, majd a lököst, bele a spriccelőket, relével úgy kötöttem, hogy csak akkor működik, amikor világít a lámpa. Kb 4000-ből megvolt. Másfél éve van benne a xenon, kb. 30szor volt már igazoltatásom, de még egyszer sem szóltak érte. Igaz a trafó meg az illesztők elvannak dugva, az izzó meg nem látszik :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.