Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Futómű, gumik, felnik


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Tegnap hátsó lengéscsillapítót cseréltem hátul és mikor szétszedtem sajnálattal tapasztaltam, hogy a bal oldali spirál rugóm felső végéből le van törve egy kb. 4-5 cm-es darab. Nem tudom mikor történhetett és hogy mióta járok így. Amúgy semmit se lehetett vagy lehet észrevenni.

Mennyire szükséges a csere ilyenkor? Tesz ez valami kárt a fotóműben vagy a lengéscsillapítóban vajon?

bazsó

Link to comment
Megosztás:

Hát nem hülyeségből van az ott. Én helyedben cserélném. Nézz valami bontottat.

Sziasztok!

Tegnap hátsó lengéscsillapítót cseréltem hátul és mikor szétszedtem sajnálattal tapasztaltam, hogy a bal oldali spirál rugóm felső végéből le van törve egy kb. 4-5 cm-es darab. Nem tudom mikor történhetett és hogy mióta járok így. Amúgy semmit se lehetett vagy lehet észrevenni.

Mennyire szükséges a csere ilyenkor? Tesz ez valami kárt a fotóműben vagy a lengéscsillapítóban vajon?

bazsó

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap hátsó lengéscsillapítót cseréltem hátul és mikor szétszedtem sajnálattal tapasztaltam, hogy a bal oldali spirál rugóm felső végéből le van törve egy kb. 4-5 cm-es darab. Nem tudom mikor történhetett és hogy mióta járok így. Amúgy semmit se lehetett vagy lehet észrevenni.

Mennyire szükséges a csere ilyenkor? Tesz ez valami kárt a fotóműben vagy a lengéscsillapítóban vajon?

bazsó

Szia. Ha nem tud kiugrani a helyéról akkor az még nem gáz (és téged nem zavar <_< ) Nekem szintén igy van le törve a jobb első ,így vettem ,1,5 éve igy járok vele :angry:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap hátsó lengéscsillapítót cseréltem hátul és mikor szétszedtem sajnálattal tapasztaltam, hogy a bal oldali spirál rugóm felső végéből le van törve egy kb. 4-5 cm-es darab. Nem tudom mikor történhetett és hogy mióta járok így. Amúgy semmit se lehetett vagy lehet észrevenni.

Mennyire szükséges a csere ilyenkor? Tesz ez valami kárt a fotóműben vagy a lengéscsillapítóban vajon?

bazsó

A hátsót még nem néztem milyen a vége de az elsőnél a 4-5 cm hiány elég sok.

Nekem a bal elsőböl hiányzott kb annyi a jobb oldali meg 3 db-ban volt természetesen csere lett

10E volt párban bontóban, a hátsó sem lehet drágább

Én kicserélném!

Link to comment
Megosztás:

És mivel a rúgót párban cserélik .....

A hátsót még nem néztem milyen a vége de az elsőnél a 4-5 cm hiány elég sok.

Nekem a bal elsőböl hiányzott kb annyi a jobb oldali meg 3 db-ban volt természetesen csere lett

10E volt párban bontóban, a hátsó sem lehet drágább

Én kicserélném!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kis féktuningon gondolkodom, és kíváncsi lennék a véleményetekre!

Jelenleg 256 tárcsa van elől, hátul pedig a 270 tárcsa (x18xe mocis 4×100 agyas Vectra).

Elől szeretnék variálni. 288 tárcsához való nyereg (szintén B Vec., ha minden igaz a csonkállványok/nyereg felfogatási pontok egyformák az 1,8, és a 2,0, és a 2,5 nél is), ehhez a H astra 4 lukas 280 tárcsáját tenném fel (tehermentesítő furat mind a kettőnél 60 mm), a 288 tárcsához való betétekkel. A 288, és a 280 tárcsa alapmérete az agy kerülete mentén egyforma, tehát a betétek lógnának túl a külső átmérőn a tárcsán elméletileg 4 mm-t, vagy még talán annyit sem!

Főfékhenger cserében egyenlőre nem gondolkodok!

Kösz a segítséget előre is: Zotya

Link to comment
Megosztás:

A hátsót még nem néztem milyen a vége de az elsőnél a 4-5 cm hiány elég sok.

Nekem a bal elsőböl hiányzott kb annyi a jobb oldali meg 3 db-ban volt természetesen csere lett

10E volt párban bontóban, a hátsó sem lehet drágább

Én kicserélném!

Nekem egy éve 10-12 cm-es darab törött le a bal első rugóból. Semmiféle problémát nem okozott. Úgy vettem észre, hogy a letörött darab zörgött a rugótányérban. Csak nyáron cseréltem ki.

Nem hinném, hogy bármiféle problémát okozba az a 4 cm-es letörött darab.

Link to comment
Megosztás:

Nekem egy éve 10-12 cm-es darab törött le a bal első rugóból. Semmiféle problémát nem okozott. Úgy vettem észre, hogy a letörött darab zörgött a rugótányérban. Csak nyáron cseréltem ki.

Nem hinném, hogy bármiféle problémát okozba az a 4 cm-es letörött darab.

Nem hiszem hogy észre lehet venni egy ekkora darab hiányát,mert a lengéscsillapító dolgozik helyette,de ha egy nagyobb darab hiányozna,ott azért más terhelés jut az egyik lengéscsillapítóra,ami vonza maga után a következményeket!

Ha most cserélted a csillapítókat,jobb ha vesz egy pár bontottat!

Vagy mi van akkor ha levágja mind a kettőt egyformára??Ültet annyit az autón hogy hülyén nézne ki tőle?

Egy kérdés!Mi a véleményetek arról hogy 40-es ültetésnél (állítólag) még nem kell lengéscsillapítót cserélni csak nagyobbnál?

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem hogy észre lehet venni egy ekkora darab hiányát,mert a lengéscsillapító dolgozik helyette,de ha egy nagyobb darab hiányozna,ott azért más terhelés jut az egyik lengéscsillapítóra,ami vonza maga után a következményeket!

Ha most cserélted a csillapítókat,jobb ha vesz egy pár bontottat!

Vagy mi van akkor ha levágja mind a kettőt egyformára??Ültet annyit az autón hogy hülyén nézne ki tőle?

Egy kérdés!Mi a véleményetek arról hogy 40-es ültetésnél (állítólag) még nem kell lengéscsillapítót cserélni csak nagyobbnál?

Cserélni kell, amint van rá lehetőség. De ettől még lehet használni az autót.

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem hogy észre lehet venni egy ekkora darab hiányát,mert a lengéscsillapító dolgozik helyette,de ha egy nagyobb darab hiányozna,ott azért más terhelés jut az egyik lengéscsillapítóra,ami vonza maga után a következményeket!

Ha most cserélted a csillapítókat,jobb ha vesz egy pár bontottat!

Vagy mi van akkor ha levágja mind a kettőt egyformára??Ültet annyit az autón hogy hülyén nézne ki tőle?

Egy kérdés!Mi a véleményetek arról hogy 40-es ültetésnél (állítólag) még nem kell lengéscsillapítót cserélni csak nagyobbnál?

Ha 4-5 cm törik ki a rugóból ,még nem ül le a gép .

Link to comment
Megosztás:

Ha már felnikről van szó, van 4db eladó CMS alufelnim. 17" ET35 4x100-as. Ezekkel vettem a kocsit, de visszatértem a 15"-ra, ezért eladó. Kigörgőzve mind, amik hátul voltak azok meg voltak padkázva, azokon sérülés látszik, de javítható állítólag, csak én már nem akarok költeni rá, mert ugyse fogom használni. Van hozzá 4db 215/45-ös gumi is ha kell, bár ezek már nem sokat érnek szerintem...

30371_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha valakit érdekel, keressen meg privátban, árban megegyezünk.

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem egyre sürgetőbb lett az első lengéscsillapító cserém!

A jobb oldali teljesen megadta magát mert az autó eleje is ferdébben áll és a kerék meg a sárvő ív között kisebb lett a hely is!(0,5-1 cm különbség)

De a képek szerintem magukért beszélnek!

thumb-549D_4D8C8841.jpg <_< thumb-B735_4D8C8841.jpg

Innen talán jobban látni mennyire meg van dőlve!thumb-0575_4D8C8B1A.jpg

Azért még így is tetszik thumb-73B0_4D8C8B1A.jpg :angry:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem néz ki jól <_<

Azt hiszem egyre sürgetőbb lett az első lengéscsillapító cserém!

A jobb oldali teljesen megadta magát mert az autó eleje is ferdébben áll és a kerék meg a sárvő ív között kisebb lett a hely is!(0,5-1 cm különbség)

De a képek szerintem magukért beszélnek!

Link to comment
Megosztás:

Hát ha nincs kedvezményed valami autósboltban akkor jó. Unixba van pl Sachs 21000 ért - kedvezmény ha van. De szerintem ez sem lehet rossz. De hogy ezek a KYB-ek miért lettek ilyen drágák!? Nekem az van hátul, de régebben nem volt ilyen horror ára.

Hát nem... <_< Erről valami vélemény?Hátul is ilyen van és nincs gondom vele!
Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem egyre sürgetőbb lett az első lengéscsillapító cserém!

A jobb oldali teljesen megadta magát mert az autó eleje is ferdébben áll és a kerék meg a sárvő ív között kisebb lett a hely is!(0,5-1 cm különbség)

De a képek szerintem magukért beszélnek!

A lengéscsillapítón nem látok én semmi rosszat.

Nem a lengéscsillapítók tartják az autót, hanem a rugók. Ha egyik fele lejjebb van, akkor az a rugó meggyengült.

Teszteld le a csillapítókat. Nyomd le az autó egyik-egyik felét erőteljesen (ehhez nyisd fel a motorháztetőt és lámpa felett menő váznál fogva nyond, nehogy belapuljon a sárvédő ív vagy a motorháztető), majd figyeld, hogy hogyan csillapodik le a rugózás. Ha jó a csillapító, akkor a lenyomást követően egy szinte azonnal lecsillapodik a rugózás. Ha rossz akkor többszöri fel-le rugózás után csak lassan.

Link to comment
Megosztás:

A lengéscsillapítón nem látok én semmi rosszat.

Nem a lengéscsillapítók tartják az autót, hanem a rugók. Ha egyik fele lejjebb van, akkor az a rugó meggyengült.

Teszteld le a csillapítókat. Nyomd le az autó egyik-egyik felét erőteljesen (ehhez nyisd fel a motorháztetőt és lámpa felett menő váznál fogva nyond, nehogy belapuljon a sárvédő ív vagy a motorháztető), majd figyeld, hogy hogyan csillapodik le a rugózás. Ha jó a csillapító, akkor a lenyomást követően egy szinte azonnal lecsillapodik a rugózás. Ha rossz akkor többszöri fel-le rugózás után csak lassan.

Gyengék már sajnos,és ez már tavaly kiderül a mérőpadon!(pontosabban határeset)Kézzel tesztelve jónak tűnik,erősebben lenyomva sem rugózik tovább egyik oldal sem de nagyobb domboknál érezni lehet hogy "imbolyog"!

Azt nem is gondoltam volna hogy "csak" az egyik rugó gyengül meg ennyire és nem párban! <_<

Lehet hogy akkor egy rugó pár csere kicsit kitolná a lengéscsillapító cserémet és ez miatt is imbolyog jobban az eleje??

Sajnos most nincs rá keret és jó lenne 1-2 hónapot kitolni!Köszi Adam1 az ötletet :P még egy kérdés!

Vinném amúgy is futóműveshez az autót!Ott géppel meg tudják ezt állapítani?Vagy majd holnap kiderül mert már mindenki alszik :angry:

Link to comment
Megosztás:

Gyengék már sajnos,és ez már tavaly kiderül a mérőpadon!(pontosabban határeset)Kézzel tesztelve jónak tűnik,erősebben lenyomva sem rugózik tovább egyik oldal sem de nagyobb domboknál érezni lehet hogy "imbolyog"!

Azt nem is gondoltam volna hogy "csak" az egyik rugó gyengül meg ennyire és nem párban! <_<

Lehet hogy akkor egy rugó pár csere kicsit kitolná a lengéscsillapító cserémet és ez miatt is imbolyog jobban az eleje??

Sajnos most nincs rá keret és jó lenne 1-2 hónapot kitolni!Köszi Adam1 az ötletet :P még egy kérdés!

Vinném amúgy is futóműveshez az autót!Ott géppel meg tudják ezt állapítani?Vagy majd holnap kiderül mert már mindenki alszik :angry:

Nekem is csak az egyik törött el, és nem mindkettő. Én akkor párban cseréltem őket, mert úgy illik. Bontott volt, 12000 Ft volt az egy pár

Szóval az egyik eredeti, aminek nem volt baja, az megvan.

Ha úgy döntenél hogy cseréled, és nem párban, akkor megegyezhetünk egy baráti árban, és elküldöm.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is csak az egyik törött el, és nem mindkettő. Én akkor párban cseréltem őket, mert úgy illik. Bontott volt, 12000 Ft volt az egy pár

Szóval az egyik eredeti, aminek nem volt baja, az megvan.

Ha úgy döntenél hogy cseréled, és nem párban, akkor megegyezhetünk egy baráti árban, és elküldöm.

Köszönöm az ajánlatod Adam1,de ha holnap kiderül hogy a rugó "csak" a probléma oka,akkor tudok szerezni

2 db gyári rugót 1000-2000 Ft-ért a házunktól 10 percnyire!Ha már a méh-telepen van a donor Vectra,akkor visszatérünk rá!Köszi mégegyszer! :angry:

Szerk:Természetesen nem az olcsóbbik változattal úszom meg a dolgot,!Lengéscsillapító csere lesz a jövő héten... <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.