Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Dízel motorokkal kapcsolatos problémák, kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Sziasztok!

(2005) - Z13DTH

Úgy néz ki vezérműszíj cserére szorul a kocsim (egyik napról a másikra, jött elő komoly változás a motor hangjában)

Eddig nem volt ilyen csere nála. Most 135e km van benne.

A kérdés az lenne, hogy mennyibe fog ez nekem fájni?

plusz jó lenne ha valaki eloszlatná a kételyeket a vezérműszíjak legendáiról, miszerint a láncost nem kell cserélni,.. stb.

egyáltalán melyikben van láncos, és melyikben sima?

nézzétek el,hogy én nem értek ehhez, egyszerűen csak tisztán akarok látni

Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Auras!

"... vezérrműszíj ..."

Nehéz lesz. Nincs benne.

Nem éppen ezt a választ vártam. Kifejthetnéd bővebben... vagy értelmesebben

EDIT:

Utánna néztem és egy német oldalon egy lista alapján megtaláltam. Vezérműlánc van benne.

Valószínűleg más lesz a probléma..

Módosítva : Auras
Link to comment
Megosztás:

Nem éppen ezt a választ vártam. Kifejthetnéd bővebben... vagy értelmesebben

EDIT:

Utánna néztem és egy német oldalon egy lista alapján megtaláltam. Vezérműlánc van benne.

Valószínűleg más lesz a probléma..

Inkább neked kéne gondolkodnod, teljesen értelmesen válaszolt, nem tudsz benne vezérműszíjat cserélni, mert nincsen benne... Ergo láncos a motor...

Link to comment
Megosztás:

Inkább neked kéne gondolkodnod, teljesen értelmesen válaszolt, nem tudsz benne vezérműszíjat cserélni, mert nincsen benne... Ergo láncos a motor...

nehéz lett volna azt leírni, hogy ebben nem szíj van, hanem lánc?

Mint mondottam nem értek hozzá, és nem könyökölök mindennap a motorban.

Amit ti lehet hogy természetesnk vesztek, azt én még nem biztos, hogy tudom.

Link to comment
Megosztás:

Szia. "mantec" cartárs így válaszol. Ez a stílusa....nézz körül más témáknál is....

Viszont ez a kisbetűzés, nagybetűzés k....ra idegesítő. Nem tudnál rendesen egy mérettel írni?

Talán a többinek is nagyobb kedve lesz válaszolni, ha nem az apró betűs írást kell olvasni....(Te biztos bankban dolgozol, ott alkalmazzák ezt a módszert...;))

Link to comment
Megosztás:

Hello mindenkinek!

Opel Astra H 1.3 CDTI kb 175000 km van benne, 2007 evjaratu, ferdehatu, 5 ajtos. ket eve vettem az autot. nem az eslo tulaj vagyok.

nagyon ugy fest, hogy kuplung cserem lesz, csuszik a kuplung amikor nagyobb erovel gyorsitok. Mast nem vettem eszre (zorej, ropogas... nincs). A mester szerint akkor mar a kettos tomegu lendkereket is erdemes kicserelni! Az meg nem keves penz!

Tudnatok e megbizhato uzletet ahol realis aron kinaljak a kuplung szettet es a kettos tomegu lendkereket?

Valaszokat elore megkoszonom.

Sanyi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

(2005) - Z13DTH

Úgy néz ki vezérműszíj cserére szorul a kocsim (egyik napról a másikra, jött elő komoly változás a motor hangjában)

Eddig nem volt ilyen csere nála. Most 135e km van benne.

A kérdés az lenne, hogy mennyibe fog ez nekem fájni?

plusz jó lenne ha valaki eloszlatná a kételyeket a vezérműszíjak legendáiról, miszerint a láncost nem kell cserélni,.. stb.

egyáltalán melyikben van láncos, és melyikben sima?

nézzétek el,hogy én nem értek ehhez, egyszerűen csak tisztán akarok látni

Előre is köszönöm.

Szia!

33-55eFt között láttam készletet. + munkadíj szerintem 20-30eFt között megállhat.

Szóval "nem vészes" szerintem.

Gondolom ennyire lettél volna kíváncsi. Biztos a többieknek megártott a karácsonyi bejgli, azért ilyen kötekedőek ;)

Amúgy mi a hibajelenség?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Először is BUÉK. mindenkinek itt a fórumon.

Másodszor pedig a probléma, mely egy ismerősöm Z17DTH motorkódú Astráját érinti.

Hidegen motornál gyorsításkor, 90%-ban ha 4 felnőtt ül az autóban, motor kontroll lámpa kigyullad, erőtlen lesz a kocsi, gáz elvétel után egyenletes sebességnél a hiba megszűnik egy idő után, gyorsításnál újra előjön. mindezt produkálja addig amíg meleg nem lesz a motor. Tárolt hibakód nincs. A motor most lett felújítva, így gondolunk kontakthibára is, de mi lehet ami ezt produkálja?

Találkozott valaki ilyen jellegű hibával? Ha igen , mi okozta?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Link to comment
Megosztás:

T Tomoty!

"... 33-55eFt között ..."

Unix:
Ruville 3458010SD 53.279,- Ft vezérlőház tömítéssel
Swag/Febi 31622 62990,- Ft

Bárdi:
Birth B6057 41.950,- Ft
Japanparts JKDK8018 53.500,- Ft
Blue Print ADK873500 54.990,-Ft
Febi 31622 62.990,- Ft

Hol? Tömítéseket ki veszi meg?

Link to comment
Megosztás:

T Tomoty!

"... 33-55eFt között ..."

Unix:

Ruville 3458010SD 53.279,- Ft vezérlőház tömítéssel

Swag/Febi 31622 62990,- Ft

Bárdi:

Birth B6057 41.950,- Ft

Japanparts JKDK8018 53.500,- Ft

Blue Print ADK873500 54.990,-Ft

Febi 31622 62.990,- Ft

Hol? Tömítéseket ki veszi meg?

Taiwan-ról motoros futárral :D

Viccet félre téve a Birth lenne 33 ismerősömnél úgy, hogy keres is rajta.

Miért? Drága?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Először is Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Segítségeteket szeretném kérni... :)

Z19DTH motorkóddal rendelkező ASTRA H S/W-ben lévő motorról készült az alábbi kép:

http://kepfeltoltes.hu/140101/z19dth_cso_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Érdeklődnék, hogy valamelyikőtök meg tudja-e mondani, hogy a piros kerettel körbevett csőnek mi a funkciója, illetve neve, valamint hol lehet kapni, mivel - ahogy a képen is látszik - szétrepedt az alsó végén.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Először is Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!

Segítségeteket szeretném kérni... :)

Z19DTH motorkóddal rendelkező ASTRA H S/W-ben lévő motorról készült az alábbi kép:

http://kepfeltoltes.hu/140101/z19dth_cso_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Érdeklődnék, hogy valamelyikőtök meg tudja-e mondani, hogy a piros kerettel körbevett csőnek mi a funkciója, illetve neve, valamint hol lehet kapni, mivel - ahogy a képen is látszik - szétrepedt az alsó végén.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Szia!

Vákumcsőnek hívják, hogy mi a pontos funkciója, azt nem tudom, de szerintem minden Opeles boltban lesz ilyen, nem tűnik drágának.

Szerintem ez lesz az:

http://www.ebay.co.uk/itm/Brand-New-Genuine-GM-Vauxhall-Astra-Zafira-Signum-1-9D-Vacuum-Hose-93181902-/231013374866#section=introduction

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Vákumcsőnek hívják, hogy mi a pontos funkciója, azt nem tudom, de szerintem minden Opeles boltban lesz ilyen, nem tűnik drágának.

Szerintem ez lesz az:

http://www.ebay.co.uk/itm/Brand-New-Genuine-GM-Vauxhall-Astra-Zafira-Signum-1-9D-Vacuum-Hose-93181902-/231013374866#section=introduction

Szia!

Köszönöm szépen a segítséget, elkezdtem keresgélni, még nincs meg, de szerintem írok opelcentrum-nak, hogy hátha nekik meglesz pontosan (cikkszám/katalógus szám/ár).

Még 1x köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Van egy 1.9es 2007-es GTC astrám a leggyengébb motorral 101le- 6seb. 211000 km van benne és egy ideje egyre nehezebben indul illetve, a pillanatnyi fogyasztás alkalmanként álló helyzetben 5-6l és nem csökken. Rádugták gépre a hiba a befecskendezővel van 4ből 2 biztosan rossz. A bevizsgálás 30000, de az is lehet, hogy mind a 4et kell cserélnem.

Elég nagy összeg viszont inkább kicserélném mind a 4et, hogy később ne kelljen a másik kettőt ezzel megspórolom a bevizsgálást...

Azért írok, hogy tud e valaki esetleg olcsóbb alkatrészforrást esetleg profi szerelőt?

Tisztában vagyok vele, hogy kb 100.000 ft is lesz, de a javítás elkerülhetetlen.

Köszönöm előre is a segítségeteket márkatársak :)

Zoli

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Van egy 1.9es 2007-es GTC astrám a leggyengébb motorral 101le- 6seb. 211000 km van benne és egy ideje egyre nehezebben indul illetve, a pillanatnyi fogyasztás alkalmanként álló helyzetben 5-6l és nem csökken. Rádugták gépre a hiba a befecskendezővel van 4ből 2 biztosan rossz. A bevizsgálás 30000, de az is lehet, hogy mind a 4et kell cserélnem.

Elég nagy összeg viszont inkább kicserélném mind a 4et, hogy később ne kelljen a másik kettőt ezzel megspórolom a bevizsgálást...

Azért írok, hogy tud e valaki esetleg olcsóbb alkatrészforrást esetleg profi szerelőt?

Tisztában vagyok vele, hogy kb 100.000 ft is lesz, de a javítás elkerülhetetlen.

Köszönöm előre is a segítségeteket márkatársak :)

Zoli

Hello,

Darabja 150K, kedvezménnyel talán kicsit kevesebb is lehet.

Link to comment
Megosztás:

T zracer!

Unixauto.hu:

Bosch felújított befecskendező: 94.380,-Ft

Valóban ennyi, ha beviszed és leadod a régit! Persze, ha sikerül roncsolás nélkül kibányászni......ha nem, akkor még +huszonezer.

A 150K-t újra értettem, felújított (nem Bosch által) már van 35-45K körül is. Ezeknél nem emlékszem, hogy kell-e a cseredarab.

Link to comment
Megosztás:

Valóban ennyi, ha beviszed és leadod a régit! Persze, ha sikerül roncsolás nélkül kibányászni......ha nem, akkor még +huszonezer.

A 150K-t újra értettem, felújított (nem Bosch által) már van 35-45K körül is. Ezeknél nem emlékszem, hogy kell-e a cseredarab.

https://cromax.hu/140000000-uzemanyagrendszer/140900000-porlaszto-es-karburator-reszei/140900251-befecskendezo-porlaszto/304307-befecskendezo-szelep-suzuki-opel-1_9d

Ez nem az lenne? Mert barátibb, mint a 150 ezer.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm erre rákérdezek! A többieknek is köszönöm, közben megkérdeztem egy bontót ott van 50k ért. Van valakinek tapasztalata esetleg,hogy mennyire rizikós a bontott vagy felújított? Az biztos hogy 150k/db-ot nem tudok rá szánni..

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm erre rákérdezek! A többieknek is köszönöm, közben megkérdeztem egy bontót ott van 50k ért. Van valakinek tapasztalata esetleg,hogy mennyire rizikós a bontott vagy felújított? Az biztos hogy 150k/db-ot nem tudok rá szánni..

Nincs mit.

Az a gond, hogy csak pár hónap garit szoktak rá adni. Szerintem érdemes utánajárni, hogy valóban mennyi az esélye, hogy sokáig megbízhatóan működni fog, melyek a felújításban profi műhelyek, esetleg referenciát kérni. Addig szerintem kockázatos belevágni....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.