Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzines motorral kapcsolatos problémák, kérdések


forumadmin

Recommended Posts

Na futottam egy kört!

A sajo opleben voltam és igazatok van visszahívásban cserélik a nyomásszabályzót ill van még az ablakmosó fúvóka is. pénteken 13:00 ra kell vinnem a technikát, és díjmentesen cserélik (majd elhiszem ha túl vagyok rajta)

Mindíg szkeptikus vagyok egy kicsit, honnan tudják hogy az előző tulaj mivel 3 évesen vettem nem -e cseréltette már ki?

Hozzáteszem emennyire ki tudtam deríteni flottás autó volt nem magánszemélyé, így lehet hogy nem foglalkoztak a visszahívással, gondolom én. rákérdeztek hanyadik tulaj vagyok elmeséltem a sztorit és így adták az időpontot.

utána néztem egy pár árnak is

- üzemanyag nyomásszabályzó 33500

- üzemanyag nyomásérzékelő 38000

- nagynyomású üzemanyag pumpa 150000 körűl érdekes angliából csak 90000+ postaköltség.

- ja és a vezláncfeszítő patron 37000

Hát nagyon remélem hogy a csere megoldja a problémát.

Én sem hittem benne, de valóban kicserélték <_<

Link to comment
Megosztás:

Srácok, szar került a palacsintába, méghozzá jó büdös! Főleg Csergősök segítségét várom!

Tegnap elvittem a kocsit a Bécsi úti Opel szervízbe, ahol nem a megszokott körülmények vártak, de nagy volt a sürgés forgás. Elmondtam mi a bajom, illetve a kocsinak, de gyanús volt, hogy nem a szokásos figyelemmel hallgatnak. Kimentem, felnéztem, Opel Csergő, visszamentem, rákérdeztem, működik a szervíz? Igen, csak festenek. Fura érzésem volt, de otthagytam. Ma (vasárnap) reggel arra ébredtem, hogy itt valami nem stimmel. Elmentem megnézni a kocsit. Bent áll az udvaron. Kihívom a biztonsági őrt, aki közli, hogy ő nem tudja én kinek adtam le a kocsit, de a Csergő szervíz majd egy hónapja elköltözött.

Mondtam ez ######a, akkor kérem a kocsimat. Erre ő, hogy nincs nála semmilyen kocsikulcs, mert az másoknál van. Mondom kiknél? Nem tudja, az új bérlőknél.

Jó mondom akkor hívom a rendőrséget, nem akarom kitenni magam annak, hogy szélhámosok elviszik a kocsimat és a büdös életben nem látom többet, mondjuk elszámolás problémák miatt.

Erre feléledt és azt mondta, hogy innen garantáltan nem lopnak el kocsit. Hétfőn reggel menjek érte akkor elvihetem.

Jobban megnéztem a szervízt. Minden eredeti CSERGŐ tábla kint van, valamint egy jóval kisebb A3 méretű tábla, hogy a Csergő szervíz elköltözött a Teve utcába. Fent jó magasan.

Fiúk egyszerűen nem értem, miért nem szántátok rá azt a fél órát, hogy levegyétek a CSERGŐ táblákat. Az új bérlő természetesen nem szól, hogy elköltöztetek, tuti, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki jóhiszeműen otthagyja a kocsiját javításra egy vadidegennél, mert nem veszi észre a költözős táblát. Ráadásul kóklerek, mert a 10 perces " P'1112 örvénylés terelőlap szorul" sztorimra, amit innen onnan nyomozgattam, csak annyit írt fel egy sajtcetlire, hogy "magas fogyasztás", ez alapján tutira nem fogják körültekintően megcsinálni. MIT TEGYEK? 70-385-40-55

A pirossal bekeretezetről van szó?

Z22YH_1_www.kepfeltoltes.hu_.png

Link to comment
Megosztás:

Nekem a többivel amit leírtál semmi bajom nincs. Ha jól veszem ki szavaidat ne aggódjak mert valóban cserés a nyomásszabályzó?

Gondolom azt fogod írni igen, de úgy is akkor derül ki ha betolom ész megbontják.

Bocs az értetlenségemért de a jelenlegi helyzetemben sajnos baromira nem mindegy hova megy el a pénzem, főleg ha elkezdhetem beszerezni hozzá a cuccokat.

Van egy rossz tulajdonságom hogy nagyon nem bízom senkiben. Többször átvágtak már az ember utána nagyon óvatos lesz.

Mi a garancia rá hogy nem mondják azt hogy az már volt cserélve és csak pénzért raknak be újat? Mivel én nem tudom megállapítani volt -e cserélve.

Szervízkönyvében nem szerepel míg vezetve volt (OPEL Vectorban, vagy onnan származik még a matrica mai napig a kocsin van) pont három évesen vettem 60654 km-el. hozzáteszem

Átnézve az autót kívűl-belül tökéletes állapotban volt. Leszámítva hogy a tulaj nem tudott parkolni vele egy erős karcból látni a lökhárítón.

mondanám, hogy látogass meg a jövőhéten, és én biztosan kicserélem neked gariba... de gondolom ezért nem jönnél csak budapestre...

de ha jössz akkor gyere....

ha nem akkor keress egy megbizható márkaszervizt, és ott ki fogják neked cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

2006 Vectra C benzin 2.2 YH man.váltó.Alacsony fordulatról való gyorsításkor morgó hangot hallani elölről.Elég zavaró egy ilyen autónál.

Valakinek tapasztalata vagy ötlete?Válaszokat előre is köszönöm!

A gyújtás ráadása után mikor elalszanak a jelzőlámpák, égve marad középen a szervízkulcsos autójel, míg el nem indítod az autót?

Link to comment
Megosztás:

mondanám, hogy látogass meg a jövőhéten, és én biztosan kicserélem neked gariba... de gondolom ezért nem jönnél csak budapestre...

de ha jössz akkor gyere....

ha nem akkor keress egy megbizható márkaszervizt, és ott ki fogják neked cserélni.

Kösz a segítséget és ha az autóm menne 50-nél többet fel is mennék vele pestre. De annyi erő nincs benne jelenleg mint egy döglött mókusban.

Link to comment
Megosztás:

na mivvan? kiadták az autódat?

igen! uhuhu, te hol vagy? Elvallalod nekem a "terelolapat szorul" problemakort? <_< Nyar elott meg akarom csinalni. Most van mikor 100km/h-nal 10,2 a pill fogyasztas. megint maskor 7. szoval eleg frankon bezavar.

kozben vettem belso kerintegetes motort is egy SAAB (!) bontoban. a 9-3-asban is ilyen van. meg is csinaltam, kivaloan mukodik, nem kattog. mondjuk irto nehez hozzaferni a motorhoz, mert a csavarok ki/becsavarasahoz nincs eleg hely. gondolom le kellene venni az egesz szelloztetomotort, de azt nem mertem.

Link to comment
Megosztás:

Nem vagyok képben a szerviz költöztetésének körülményeivel, sorry, ha galibát okoztak. De tudod a számom, bármikor kereshetsz, ha kérdés van <_<

Jelzem a problémát az illetékesek felé. A kocsit meg persze hozd el, intézek vmi kedvezményt.

Link to comment
Megosztás:

igen! uhuhu, te hol vagy? Elvallalod nekem a "terelolapat szorul" problemakort? <_< Nyar elott meg akarom csinalni. Most van mikor 100km/h-nal 10,2 a pill fogyasztas. megint maskor 7. szoval eleg frankon bezavar.

kozben vettem belso kerintegetes motort is egy SAAB (!) bontoban. a 9-3-asban is ilyen van. meg is csinaltam, kivaloan mukodik, nem kattog. mondjuk irto nehez hozzaferni a motorhoz, mert a csavarok ki/becsavarasahoz nincs eleg hely. gondolom le kellene venni az egesz szelloztetomotort, de azt nem mertem.

Ne vedd le a ventillátort én már szedtem szét legalább nyolc csavar fogja némelyik szinte lehetetlen helyen van, alig tudod kicsavarni. Ezt a motort két csavar fogja a harmadik szem csak tájol, valóban macerás de megoldható kivenni. Sokkal egyszerűbb mint a ventillátort. Ráadásul nem is jön ki a ventillátor házzal együtt, mert csak az alja jön le a ventillátorháznak motorral ez meg a fenti részen van.

Link to comment
Megosztás:

A gyújtás ráadása után mikor elalszanak a jelzőlámpák, égve marad középen a szervízkulcsos autójel, míg el nem indítod az autót?

a gyújtás rá adása után,inditás előtt el alszik minden lámpa,kivétel a jobb oldalt alul a motor kontrol lámpa (sárga),az inditás után alszik el.(még szerencse)

Holnap megyek szervizbe hátha fény derűl a morgó hang milétére!Majd beszámolok.

Link to comment
Megosztás:

igen! uhuhu, te hol vagy? Elvallalod nekem a "terelolapat szorul" problemakort? <_< Nyar elott meg akarom csinalni. Most van mikor 100km/h-nal 10,2 a pill fogyasztas. megint maskor 7. szoval eleg frankon bezavar.

kozben vettem belso kerintegetes motort is egy SAAB (!) bontoban. a 9-3-asban is ilyen van. meg is csinaltam, kivaloan mukodik, nem kattog. mondjuk irto nehez hozzaferni a motorhoz, mert a csavarok ki/becsavarasahoz nincs eleg hely. gondolom le kellene venni az egesz szelloztetomotort, de azt nem mertem.

milyen tünetei vannak a terelő lapát szorulásának a fogyasztás ingadozásán kívül?Neked automata váltód van igaz?Hogy vagy meg elégedve vele?Mit nem adnék egy jó automatáért!Ez a heppem egy ideje!Ki próbáltam 1 párat,BELESZERETTEM!

Link to comment
Megosztás:

igen! uhuhu, te hol vagy? Elvallalod nekem a "terelolapat szorul" problemakort? <_< Nyar elott meg akarom csinalni. Most van mikor 100km/h-nal 10,2 a pill fogyasztas. megint maskor 7. szoval eleg frankon bezavar.

kozben vettem belso kerintegetes motort is egy SAAB (!) bontoban. a 9-3-asban is ilyen van. meg is csinaltam, kivaloan mukodik, nem kattog. mondjuk irto nehez hozzaferni a motorhoz, mert a csavarok ki/becsavarasahoz nincs eleg hely. gondolom le kellene venni az egesz szelloztetomotort, de azt nem mertem.

persze...

ezen a héten nem dolgozom,jövőhéten vagyok, és körbe kell járnom a lehetőséget...

jvő héten beszéljünk róla....

Link to comment
Megosztás:

a gyújtás rá adása után,inditás előtt el alszik minden lámpa,kivétel a jobb oldalt alul a motor kontrol lámpa (sárga),az inditás után alszik el.(még szerencse)

Holnap megyek szervizbe hátha fény derűl a morgó hang milétére!Majd beszámolok.

Nagyon várom!

Link to comment
Megosztás:

milyen tünetei vannak a terelő lapát szorulásának a fogyasztás ingadozásán kívül?Neked automata váltód van igaz?Hogy vagy meg elégedve vele?Mit nem adnék egy jó automatáért!Ez a heppem egy ideje!Ki próbáltam 1 párat,BELESZERETTEM!

Az a helyzet, hogy mióta megvan a kocsim (ket eve), azota megvan a gond is. Ugymond orokoltem. :] Osszehasonlitasi alapom nincs.

Tehat nem tudom, hogy dinamikaban mi a valtozas, de nyilvan sokkal jobban menne, ha jol mukodne a szivooldali vezerles. Ezen felul ami merheto, az az emisszio. Sajnos eppen csak belul volt a hatarerteken. Nagy joindulattal kaptam csak anno zoldkartyat. Mas gond nincs. Gondolom a katalizatornak sem tesz jot.

5 fokozatu automatam van. Semmi gond vele. Egyedul az intelligensebb motorfeket hianyolom. De akkor atpattintom manualba es gyartom en a motorfeket. :]

Link to comment
Megosztás:

Srácok, szar került a palacsintába, méghozzá jó büdös! Főleg Csergősök segítségét várom!

Tegnap elvittem a kocsit a Bécsi úti Opel szervízbe, ahol nem a megszokott körülmények vártak, de nagy volt a sürgés forgás. Elmondtam mi a bajom, illetve a kocsinak, de gyanús volt, hogy nem a szokásos figyelemmel hallgatnak. Kimentem, felnéztem, Opel Csergő, visszamentem, rákérdeztem, működik a szervíz? Igen, csak festenek. Fura érzésem volt, de otthagytam. Ma (vasárnap) reggel arra ébredtem, hogy itt valami nem stimmel. Elmentem megnézni a kocsit. Bent áll az udvaron. Kihívom a biztonsági őrt, aki közli, hogy ő nem tudja én kinek adtam le a kocsit, de a Csergő szervíz majd egy hónapja elköltözött.

Szeretném ezúton is megköszönni Csergő Ferencnek és csapatának a személyes támogató segítséget. Az autó megvan, remélem az utódszervíz a Bécsi úton észhez tér és nem él többet vissza semmilyen formában a Csergő névvel.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon várom!

minden OK! nyugtattak meg a szervizben!a kipufogó flexi cső miatt adja azt a hangot,de még nem annyira rossz,úgyhogy ha gondolom ráér a csere.szerintük!

na ennyíí! hogy a válasz mennyire meg nyugtató....háát?

azért nem lenne baj ha esetleg te is megnézetnéd hátha valami okosabbat tudunk meg.

Link to comment
Megosztás:

minden OK! nyugtattak meg a szervizben!a kipufogó flexi cső miatt adja azt a hangot,de még nem annyira rossz,úgyhogy ha gondolom ráér a csere.szerintük!

na ennyíí! hogy a válasz mennyire meg nyugtató....háát?

azért nem lenne baj ha esetleg te is megnézetnéd hátha valami okosabbat tudunk meg.

Hát nagyon szépen köszönöm a választ! Holnap alánézetek én is, aztán majd írok, hogy mik a fejlemények! További szép estét!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Begurultam az autóval az OPEL Sajóba, másfél óra múlva el is hozhattam. Elég vegyes érzelmekkel.

Ugyanis a két visszahívásból az egyiket meg is csinálták, az ablakmosó fúvókát! A nyomásszabályozót is kicserélik de 5-10 nap míg megjön, majd hívnak és guruljak vissza.

Nagyon korrektek voltak és összeállítottak egy kis javítási listát amiket javasolnak hogy ki kell cserélni. Gondoljam át....

- Benzinszűrő 3903Huf csere 3595huf

- Üzemanyag nyomásérzékelő 45137Huf csere 2876Huf (hozzáteszem minálunk is ezt dobta ki hibára)

- Kormányősszekötő gömbfej jobb+bal 24140Huf csere 7190Huf ( 18 Colos felnik vannak alatta, ennyire szétcseszné?)

- Nyomtávrúd 23580Huf csere 7190Huf

- Futóműállítás 5752Huf

Egyik szemem sír a másik nevet. A végösszeg elég húzós......

Dilemmázok kicseréljem nyomásérzékelőt is? Vagy várjam meg mit hoz a szabályzó csere?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Begurultam az autóval az OPEL Sajóba, másfél óra múlva el is hozhattam. Elég vegyes érzelmekkel.

Ugyanis a két visszahívásból az egyiket meg is csinálták, az ablakmosó fúvókát! A nyomásszabályozót is kicserélik de 5-10 nap míg megjön, majd hívnak és guruljak vissza.

Nagyon korrektek voltak és összeállítottak egy kis javítási listát amiket javasolnak hogy ki kell cserélni. Gondoljam át....

- Benzinszűrő 3903Huf csere 3595huf

- Üzemanyag nyomásérzékelő 45137Huf csere 2876Huf (hozzáteszem minálunk is ezt dobta ki hibára)

- Kormányősszekötő gömbfej jobb+bal 24140Huf csere 7190Huf ( 18 Colos felnik vannak alatta, ennyire szétcseszné?)

- Nyomtávrúd 23580Huf csere 7190Huf

- Futóműállítás 5752Huf

Egyik szemem sír a másik nevet. A végösszeg elég húzós......

Dilemmázok kicseréljem nyomásérzékelőt is? Vagy várjam meg mit hoz a szabályzó csere?

mindenképpen várd meg szerintem a nyomásszabályozót mert azt akkor elvileg ingyért cserélik.?a többi valóban húzós...nézz utána máshol!benz.szűrő csere munk.dij 3595huf? pfff...nekem 2320huf volt a munkadíja az is sokk.(ez a Márkaszervíz!)csak érdekesség képpen. a nyomásszabályozó nekem:29.870 huf volt.+ingy csere.

a nagy alufelnik naggyon szépek de az autó számára egy kíín.mikor én is leveszem a csak 17"-os gyári nyárit megkönnyebbűl az autó.sokkal jobban vezethető a 16"-os télivel.ezért hát biztos nem használ a nagy felni mert NAGYON nehéz,nagy lesz tőle a rugózatlan tömeg!bár kétségtelen hogy szép de ezen kívül csak hátránya van!remélem ennyivel megoldódik a bajod!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.