Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

II. Hungarian Blitz Weekend 2006


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 519
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

2 éjszakára is lehet faházat foglalni??

én sajnos csütörtökön nem tudok lemenni, mert nincs több szabim mát, de péntek-szombat éjszaka mennék...

A választ megtalálod a Blitz oldalon, - Klikk - itt megtalálható a kérdésedre a válaszod.

A carstyling-en lesz hirdetve?

Valamilyen szinten meg van hirdetve már két hete. - Klikk -

Én már két hete lefoglaltam a szállást,de még semmi válasz nem jött rá :unsure:

Pici türelmedet kérjük. A jelentkezésed megérkezet, a héten kezdjük az értesítéseket.

Link to comment
Megosztás:

de nem lett megvalósítva :unsure:

A héten lesz véglegesítve a program, ezért nem lettek még postázva a levelek. Sajnos az idei Blitz sok külső körülmény miatt, a végére tartogatott néhány negatív meglepetést.

Pár gondolat:

A statisztikáink azt mutatják, hogy az ilyen kiküldött levelek hatása a szombati részvételt befolyásolják igazán.

Tavaly is a három napra a netes kemény fórumos mag jelent meg. Sok klubtag nem feltétlenül a rendezvények miatt regisztrál klubtagnak. A túl hamar elkezdet kampány sem hatásos, ebben is sok a tapasztalat.

Itt többen tudják a volt vezetőségből, hány levél felbontásra sem kerül.....

Erről sokat lehetne vitázni, beszélgetni, eszmét cserélni. Lehet ezt a témát is ragozni, de a főszervező Angyal Attila így szervezi.

Üdv, hemi

Link to comment
Megosztás:

valóban, redinek igaza van, hogy nagyon szubjektív ez a szalon meg nem szalon ügy.

tudom van konkrét koncepció az elbírálásra, de azért remélem nem veszitek zokon, hogy javaslom, legyen egy "közönség szavazat" kategória is.

Abszolult nem veszük zokon. Tavaly minden kategória közönség szavazat volt. Idén csak egy "közönség díj" kategória lesz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az eddig ON-LINE jelentkezőknek elküldtük a visszaigazóló emailt, amely tartalmaza a fizetési feltételeket.

ON-LINE jelentkezők száma:

Faház: 24 fő

Sátor: 13 fő

Összesen: 47 fő

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Minden olyan MOTE klubtagnak küldtünk tájékoztató emailt a találkozóról, akinek a MOTE tagnyilvántartó rendszerében volt megadva valodi emailcím.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A programok megváltoztak. Végleges program olvasható a találkozó honlapján. KLIKK

Az okok egyszerűek, komoly szponzori visszalépések illetve sikertelen egyeztetések. Sok programot nem érintett, de vannak változások.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Hungarian Kadett Klub tagjai kedvezményes belépőkre jogosultak.

Kéréseink, minden ON-LINE jelentkező írjabe a megjegyzés rovatba: Hungarian Kadett Klub

Üdv, hemi

Ha hozok magammal még egy embert, ő is klubtagáron jöhet????

Igen. Egy klubtag + 1 kisérő (barátnő, barát, haver, ismerős, stb). Illetve család esetén több személy is.

Ha végig leszek, akkor az pl a sátorhelyes jegy háromszorosa, vagy van külön "hetijegy"??

Kérlek tölsd ki az ON-LINE jelentkezést, majd a visszaigazoló email tartalmazni fogja a részvétel pontos díját.

A regszitráció nem jelent kötelező részvételt, vagy fizetést.

És ha a felvonulásra a három kategóriából több is összejön mint 80 autó, akkor mi lesz???

Nehezen hiszem, de elképzelhető. Angyal Attila a főszervező, majd akkor döntéshoz.

Link to comment
Megosztás:

Sztem nem ilyen bonyolult ez a kérdés: mehet 80 autó (főleg a veteránok, meg a legszebb maiak), és ugyebár mindegyik autó legalább 4 személyes, az minimum 320 ember. Ennél többen nem lesznek sztem, akik kíváncsiak a felvonulásra, meg a szlalomra. Egyszerűen a felvonulásban részt vevő autókban nem csak a tulajdonosuk ül, hanem elvisz még pár embert, és kész :unsure:

Vagy ez hülyeség?

Link to comment
Megosztás:

De nem biztos, hogy mindenki megelégszik azzal, hogy más autójában gubbasszon, mikor van sajátja, és vszínű a tőle telhető legnagyobb odaadással, lehetőségeihez mérten csinosítja.

Én például nem szeretem a felvonulásokat ezért helyettem mehet valaki.

Megkéne érteni a szervezőket is.

Nemazért van lekorlátozva a létszám,hogy kib@sszanak a többiekkel hanem mert ennyire van kapacitás.

Több autó- több rendőr- több pénz amiből ugye kevés van.

Ezt meg kell érteni és elfogadni.

A 80 autó az még lekoordinálható fennakadások nélkül. Így kisebb az esélye annak is ,hogy neadj Isten összecsússzanak a rutintalanabbak.

Link to comment
Megosztás:

És a létszám feletti felvonulni akaró autósnak hogy lehet megtiltani, hogy kimenjen az utcára? Mert sajna az emberek így gondolkoznak.

Más: a felvonulási "jog" átruházható?

Sajnos a lebonyolítás mindig nehézkes. Lesz egy felvezető és egy sor záró autó mint tavaly. Akik utána becsatlakoznak, azokat majd a rendörség szakcionálja ahogy tudja, ez nem a szervezők dolga.

A felvonulási jog szerintem átruházható persze. Biztos megoldható lesz, de erről majd Angyal Attila fog dönteni véglegesen.

----------------------------------------

A felvonulás témát zárjuk le, megírtunk róla már minden információt. Kár ebben a témában kérdezni, érdemi változás úgy sem fog történi. Kérek mindenkit olvason vissza mit írtam erről. Illetve olvassa el Opeltomi írását aki jól körül írta a tényt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.