Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem kell hogy fessed, kevesebb mint egy órával ezelőtt bejött a főnököm és megszűntette a munkakörömet tekintve hogy non profit fizetni EGYetlen db eladót a boltban.

Úgyhogy munkát keresek ismét , ha valaki tud valamit akkor legyen kedves szóljon.

juhé :lol:

Faca! Karácsonyra egy gonddal kevesebb? Bár, amekkora pech szériád van... Node nem festem falra az ördögöt! remélem innestől egy gond ki lesz pipálva.
Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Október 4-én születtem az ÁLLATOK világnapján kedves Tom barátommal egyetemben.Egy hete ünnepeltem a szülinapom , ezt kaptam a főnökömtöl ajándékba úgy tűnik.

Hogy a fütty fütty fütty!!!! Apám! Te mikor születtél? Péntek 13.-án? Mielőbbi jó és tartós melót!
Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Október 4-én születtem az ÁLLATOK világnapján kedves Tom barátommal egyetemben.Egy hete ünnepeltem a szülinapom , ezt kaptam a főnökömtöl ajándékba úgy tűnik.

Van jó oldala is: Nem kell dolgoznod :lol:

A műszaki szakközép mit jelent pontosan?

Link to comment
Megosztás:

A baj hogy itt sem kellett sokat dolgoznom eddig szóval elegem van már az egésznapos netezésből...

A műszaki szakközép egy nagy 0 -át jelent, valamikor 98-99 körül változott azthiszem a rendszer ... addig egy műszaki iskola adott szakmát na azóta nem ad és egy érettségit nyújt csak illetve esetemben műszaki alapokat ...

gyakorlatilag semmi amiröl papirt adtak volna ...

Van jó oldala is: Nem kell dolgoznod :lol:

A műszaki szakközép mit jelent pontosan?

Link to comment
Megosztás:

Lett ma új kollégánk és pont ugyanúgynéz ki mint Mackósajt. Akkorát röhögtem majdnem :lol:

Még egy ilyen ember nincs, mint én! Ez tuti! :P

Vagy lehet klónoztak volna? :lol:

Nem kell hogy fessed, kevesebb mint egy órával ezelőtt bejött a főnököm és megszűntette a munkakörömet tekintve hogy non profit fizetni EGYetlen db eladót a boltban.

Úgyhogy munkát keresek ismét , ha valaki tud valamit akkor legyen kedves szóljon.

juhé :lol:

Na ez faca...

Mielőbbi stabil állást!

Link to comment
Megosztás:

Lottót ne adj fel! Kétszer volt ilyen pech szériám, gondoltam ilyenkor nyerek. Hát nem. Az elsőnél egy Skandit adtam fel. Ott van egy olyan nyerési lehetőség, hogyha mind a hét számnak melléhúzol, akkor nyersz. Na, én hatnak húztam mellé, egyet pedig kettővel arrébb. A második pech szériánál fogtam egy négymezős szelvényt. Az egyiken volt egy egyesem és egy mellé, a többin pedig mindegyiken egy egyes.

Link to comment
Megosztás:

Én még fősulis koromban játszottam rendszeresen az ötöslottón.

Akkor volt az, hogy két szelvényen játszottam mindig, és egyszer eltaláltam mind

az 5 számot... az egyiken lett egy kettes, másikon egy hármas... de mind az öt

számot behúztam a két szelvényen, amit kihúztak :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na úgy fest megvan a gyógyír a géjesí betegségére :lol: . Ded majd kb két hét múlva többet tudok. Valszeg felkerül a kocsi Pestre, és kicsit átprogramozzuk. Mint gondoltam anno kevés nyaftát kap. Lali sajátos benzinnyomás állítója csodás módon megmutatta hogy szegényen fut, is gyertyák igazolták. Hát kivi vagyok, ha minden jól megy, úgy hozom haza a vasat mint egy PH 1-es c20let. Remélem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na úgy fest megvan a gyógyír a géjesí betegségére :lol: . Ded majd kb két hét múlva többet tudok. Valszeg felkerül a kocsi Pestre, és kicsit átprogramozzuk. Mint gondoltam anno kevés nyaftát kap. Lali sajátos benzinnyomás állítója csodás módon megmutatta hogy szegényen fut, is gyertyák igazolták. Hát kivi vagyok, ha minden jól megy, úgy hozom haza a vasat mint egy PH 1-es c20let. Remélem :lol:

Miután múlthéten péntek este Dezső megint szervízCAR szerepet játszott Udi-val kitárgyaltuk az MV6 GSi baját és ő egyből rávágta,hogy kevés kaját kap. :P

Mondjuk logikus is,miért is lenne elég a benya egy 2.5-ös vezérlőtől egy 3.0-ás vasnak?

Dezsőért meg holnap megyek,már nagyon hiányzik a kistarktor,remélem az adagolós nem cseszi szét! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.