Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A svédek pénztárcája... :lol:

Náluk próbálozik Tom is, hogy csináljanak neki valami mókás összkereket... ;)

Az a baj, hogy mindig lesz gyenge pontja az összkerékhajtásnak.

Ha valahogy meg lesz oldva az osztómü (jó drágán :lol: ), akkor tuti hogy az F28 már nagyon nem fogja szeretni a megnövekedett terhelést. És az legalább mégegyszer annyi pénz. Utána meg jönnek a féltengelyek, meg a difi... :lol:

Én két megoldást látok erre az egész Opel 4X4 problémára, vagy ki kell cserélni az egész hajtásláncot Lancer EVO-éra, ami az elhelyezés alapján nem lehetetlen :hiya: , vagy kell venni egy quattrot. :P

Link to comment
Megosztás:

Jajj milyen romantikus srác vagy. Egy igazi úriember :lol:

Jaj neee.. még elpirulok... azt meg még nem is tudod, hogy elötte meg étteremben is voootunk :lol: :lol:

Egy romanytyikus kis vacsira.. még akvárium is volt :hiya:

Egyébként szerintem jó kis hely..most voltunk ott másodszor.

Hangulatos,Udvariasak, odafigyelnek,jó a kaja és nem is drága..

Drága cimbi, tudod hogy csak húzlak, kit érdekel hogy melyik autó mit és hogy megy, inkább jöttél volna el ma este kicsit iszogatni Én nagyon be vagyok b****a, sőőt brutálisan :S de még megyek sörért kicsit oktattam a gyerekeket táncra, meg hasonlók.. had éljenek vagy nem is hívtalak ma el téged és a barátnőd? :S pedig emlékszem mondtam a barátnődnek gyertek át vasárnap estem persze gyalog most megyek még sörért, addig néhány videjjjjóóó az eddigiekről

.....

Egy sima átlagos este

Jah lehet nem müxik mind még mert tölti fel...

Jaaa a píros pólós az én lányom...!!!

Különösebben nem zavar, de már én magam se tudom akkor ki mikor mit hova miért... :P

Amúgy nem is tom.. valszeg Orsinak mondhattad.. én nem emlékszem.. bár ezek után nálam nem kizárt :hiya:

Amúgy tényleg jól.. szal jóó kedved van :hiya:

Ügyes a lányod..tanúl táncolni, vagy csak a vérében van,és elég, hogy klippeket néz? Mi lesz ha elindúl dizsibe majd.. te szűzmaris!! ;)

Viszont asszonykád biztos örül a videózásnak? És annak hogy ide felraktad? nah majd ha jóóózanodsz:hiya:

Te meg inkább maradj a GSi-nél, gyorsulásnál, mint az éneklésnél ;)

/me mókázik

Link to comment
Megosztás:

Csaba! Bocsi nem voltam ma netközelben, mert a Mantakupás itineres versenyen vettünk rész Tommal, és sikeresen elhoztuk az első helyért járó kupát...(Tom, ezzel mi legyen? Mert én bedobtam a kocsiba, aztán te meg leléceltél Viktorékkal...)

Szal Csaba...ha voltál kinnt, akkor szívesen veszek képeket...vagy akár némi-nemű infót is akár... :lol:

Hogy én miért maradok le ilyenekről? Mentem volna én is, de most látom hogy volt írva itt a fórumon ez a Mantakupás dolog Pedig tudtam volna menni, na mind1 most már..

Mikor visszaért kaszkadőr a tali helyről, mondta hogy beszélt veled, így csak megsasoltam a gépet, csináltam a bal hátsó toronyról képet, meg arról amit felszedtek hogy ez már volt lakatolva, hát én frankón nem ölném bele a pénzt, annyira brutálisan szét van rohadva az egész kasztni

Itt kivágta a felső részt ami elméletileg lakatolva is volt, meg hát anno le is festették alapozóval, látszik mi van alatta..

userpic_149e1f81f53f89c75de9f6c7dbca3a5e.jpg

Itt a bal hátsó torony teteje, nem kicsit van szétnyílva+rohadva...

userpic_7d94a2f0c57bda12f098e36091b556d6.jpg

Itt is a bal hátsó torony, csak az oldala, szétvan nyílva az is,+rohadva..

userpic_bf25b26cd01da41dceb12c2a38975155.jpg

Tudom tök mind1 most már, mert megvetted, muszáj ezt megcsinálni, de megkellett volna jobban nézni ezt a kasztnit.. kegyetlen ahogy kinéz, főleg azok a részek aminek nagyon nagy szerepe van a tartásban, és mivel igen erős motor lesz benne, ez fontos... de ezért van Roland

Különösebben nem zavar, de már én magam se tudom akkor ki mikor mit hova miért... lol:

Amúgy nem is tom.. valszeg Orsinak mondhattad.. én nem emlékszem.. bár ezek után nálam nem kizárt D

Amúgy tényleg jól.. szal jóó kedved van :hiya:

Ügyes a lányod..tanúl táncolni, vagy csak a vérében van,és elég, hogy klippeket néz? Mi lesz ha elindúl dizsibe majd.. te szűzmaris!! :hiya:

Viszont asszonykád biztos örül a videózásnak? És annak hogy ide felraktad? nah majd ha jóóózanodsz D

Te meg inkább maradj a GSi-nél, gyorsulásnál, mint az éneklésnél :hiya:

/me mókázik

Felkeltem, kijózanodtam, és elvittem asszonyt dolgozni..

Nekem mindig jó kedvem van, szoktam itthon táncolni a csajoknak, meg mindig keresem hogy hogyan tudnám megnevettetni őket.. ;)

Tanul a lányom táncolni, ezért is kellett a Románcokat hallgatni mert annak a középső háttértáncosa a tanára Reginának, cééép kis tanárka :lol:

Maradok a GSI-nél, még jó hogy nem tettem fel azt a videót (ftp hibát írt feltöltésnél, ezért csak ) amikor leteszem a kamerát és én is beállok táncolni.. na az nagyon kemény, :lol:

Asszonyom nem foglalkozik vele, nem szereti ha filmezik meg fotózzák, de mondtam neki hogy felteszem a netre, bár lehet azt hitte viccelek, mondjuk mindig azt mondom neki, na drágám, "mától kezdve az van amit én mondok" oszt soha nem úgy van :P

Link to comment
Megosztás:

Köszi Csaba!

Tudom, hogy milyen állapotban van a kasztni...de igen...ezért van szerepe Rolandnak is az építésben... :lol:

A többihez képest ez még jó állapotban van...képzeld az milyen lehet amin már messzíről látszik...

Remélem azért belehúz, mert én már úgy terveztem, hogy mostanában már a futóművel meg a mocival molyolunk...

Ellenben azon kívül, hogy lukasra ütötte :lol: :P még sok nem történt... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Csaba!

Tudom, hogy milyen állapotban van a kasztni...de igen...ezért van szerepe Rolandnak is az építésben... :lol:

A többihez képest ez még jó állapotban van...képzeld az milyen lehet amin már messzíről látszik...

Remélem azért belehúz, mert én már úgy terveztem, hogy mostanában már a futóművel meg a mocival molyolunk...

Ellenben azon kívül, hogy lukasra ütötte :P ;) még sok nem történt... :lol:

Komolyan mondom, én szégyellem magam, fogalmam sincs mi a f***t csináltak eddig, nem 1-2 hét telt el eddig, hanem 3-4, mondtam is Zolinak, hogy mondja meg Rolandnak hogy most az ünnep után vagyis Szerdától húzzon bele, mert frankón nevetséges és ciki már, ha elvállalt valamit csinálja meg, de nem egy év alatt, mondtam neki hogy jövő héten szerdán megyek ki, és jössz te is, de lehet minden nap, mert nem dolgozol.. :hiya: kicsit berafkóztam, hátha mostmár csinálja normális ütemben, ha már a megrendelő a nyakán lesz.. :lol:

De egyébként megéri várni, még ha sokat is, mert nagyon állatul megcsinálja, jobb lesz mint újkorába, ha kész lesz…

Link to comment
Megosztás:

Jövő héten amúgy is terveztem, hogy kimegyek...de egyenlőre úgy néz ki, hogy max péntek jó...

Hát mond meg neki, hogy kösse fel a gatyáját, mert kiborulok idegileg...azt a Detti nem fogja jól viselni, és amint megtuja a miértjét...na akkor Ő fog kimenni, és rendbeteszi hős lovagunk lelki életét... :lol:

Ezt nem kívánhatom.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem, ez nem így működik :lol: Roland nem szereti ezt csinálni, és nem is ebből él, ő csak a szűk baráti/ismerős körünkön belül megcsinálja, nekem, a Zolinak, a bátyámnak, és stb.. de nem foglalkozik ezzel olyan szinten hogy ebből éljen vagy hasonlók, a tiédet Zoli és utólagosan miattam vállalta el, te is nagyon jól tudod hogy ezt a kaszni kilakatolását egy erre szakosodott cég, vagy el sem vállalja, vagy ha igen közel 200 000Ft lett volna, amit Roland napi 8000-9000Ft vállalt el, mert kb az körül jön majd ki, de ennek az a hátránya hogy kicsit várni kell rá, kicsit később lesz kész mint ahogy lehetne normális helyzetben, ez miatt kicsit légy türelmes, tudom nehéz, de meg fogja érni, majd mikor Tökölön ülsz a gépbe a célhoz araszolva nem is fogsz rá emlékezni hogy most 1-2 héttel tovább tartott a lakatolás :lol: De viszont cserébe bátran mondhatom hogy a főváros egyik legügyesebb kezű lakatosa! nem fog szétesni alattad, normálisan záródnak majd az ajtók, mert az A oszlop és egyebek normálisan meg vannak csinálva, és sorolhatnám.. Szval nyugi, nagyon jó lesz a gép.. :lol:

ui: Már sokat hallottam, de ki az a Detti?

Link to comment
Megosztás:

Jó vételnek tűnik :hiya: .Mi a terv vele?

Köszi Dini a mai rengeteg telefonos segítséget ;) .Holnap napközben otthon vagy?

Én még most sem igazán hiszem el h ilyen állapotú autó Bontóban várt(rám).

Terv: Sárgából lényeget(mindent)átpakolni, futóművet szerválni alá(rövidítet Koni a cél, de attól függ mennyit kapok biztitől),lepapírozni, motorteret kifújni(ott is van egy két rozsdapötty sajna :lol: aztán majd eccer ki lesz húzva a hátsó ív h Alámejnen vmi felnicske, szín sztem meg fog maradni hadd legyen meglepi az utakon.....

JAh dohányzó autó volt de ha vki nem nyitja ki a hamutáéat meg nem monja.....

NAGY KÖSZÖNET PEHI CSABINAK A "SZEMÉLYI KÖLCSÖNÉRT",DINYNEK A ZÖKKENŐMENTES HAZAÚTÉRT(MEG MÉG KI TUDJA MIÉRT),KENNYNEK MEG A KÖZVETÍTÉSÉRT, ÖRÖK HÁLA :lol: :lol: :P

Link to comment
Megosztás:

Érezhető a különbség?

Vagy csak tiszta a motortér?

:lol: :lol:

Érezhető. Alapjáraton mindenképp, kuplungot is összefújtuk wd40-el, az is könnyebben jár, fönt meg jobban megy amúgyis mint más C20NE, 1kuty úgy döntött neki is lesz Lexmaul leömlő :lol: Ja, meg valami gumicső is le volt csúszva. Szal nem csak a motortér lett tiszta :P

Antiéknak gratula a tegnapi jó teljesítményhez!!! Muti majd a kupát!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.