Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Amikor már-már azt hittem, jól állok az omegával, hát nem beletörik a termosztátházba a háromból két csavar? :(

Jöjjön rá a hígfosás arra a tudatlan balfékre, aki a legolcsóbb csavarokat rakatta bele az opelekbe. :P

Most bonthatjuk le az összes cuccot a motorról, hogy le tudjuk szedni a termosztátházat reparálás céljából... :cry:

Ismerős.

Bár nekem csak egy csavar tört bele.

Még jó,hogy ki volt adva bérmunkába de így megvolt a vezérlés csere is.

Link to comment
Megosztás:

azt nem értem hogy valószínűleg egyedi autót akart, mert ha nem akkor simán fekete lett volna...de ha egyedit akar akkor miért másol le valamit ? :( legyünk jóindulatúak és ez csak véletlen :P

miért nem csinált a kedves ctrl+c ctrl+v kolléga püspöklilát? az elég egyedi lett volna :cry:

Link to comment
Megosztás:

http://www.picupine.com/pictures/1505-5252.jpg

http://www.picupine.com/pictures/1505-5253.jpg

Nekem teszik... cserélném is a GSI - re ha nem ez az "új" ecotec lenne benne ... na nem mintha érne ennyit az autom mint ez.

elég cicás a szpoiler és a felniiiii álézió, dr motip és vonóhorog egyszerre, valahogy nem veszi be a májam.. lehet inni kéne még rá :(

Link to comment
Megosztás:

Nemtudom de szinte kizárt hogy valami jó kis 8 szelepes :(

tudok egy jó 93as 1.6 SI Sedan astrát - GL- garantált 90.000el -asszem annyi van benne. mi voltunk az első tulaj, 10 év alatt raktunk bele 30.000et most meg egy cimborámé...nyár elején sajnos összetörték hátulról jó pár elem javítva lett....jah és 600ra tartják...

Link to comment
Megosztás:

Kár hogy 1.6 :(

Amúgy nem ott szokott állni hanem a Várna utcában a 14. kerben :cry: és ugye kizárt hogy meg tud állni 2 helyen is egy hét alatt :P

tudok egy jó 93as 1.6 SI Sedan astrát - GL- garantált 90.000el -asszem annyi van benne. mi voltunk az első tulaj, 10 év alatt raktunk bele 30.000et most meg egy cimborámé...nyár elején sajnos összetörték hátulról jó pár elem javítva lett....jah és 600ra tartják...
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.