Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

bocs Sanyi! Most látom megtaláltak a fiúk (és én indítottam :P )

Semmi gond, én magam vagyok it az élő off! ;) Mantával a GSi-ben. :cry: Különben is, én raktam be a képet. :P

Ilyesmi színű Pé Mantája ish.... :(

Nem, mert az enyém okker, viszont a másik enyém meg narancssárga lesz. :P Már úúúúúgy várom a kis drágámat. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, mert az enyém okker, viszont a másik enyém meg narancssárga lesz. :cry: Már úúúúúgy várom a kis drágámat. :(

:D és mikortól is lesz a tiéd? Már kellene a hely, de azért hiányozni fog és sajnálom hogy nem tudtam megvalósítani a tervemet. :P de akkor nem lett volna Astra mv6 ;)

Link to comment
Megosztás:

:P és mikortól is lesz a tiéd? Már kellene a hely, de azért hiányozni fog és sajnálom hogy nem tudtam megvalósítani a tervemet. :( de akkor nem lett volna Astra mv6 :cry:

Teljesen jogos, hogy hiányozni fog. De azért az MV6 majd feledteti. :D Dec. 10 után nem sokkal mennék. A fizu sajnos nagy úr. Ha az előzőhavit nem b@sztam volna már el előre, akkor már itt lenne...

Link to comment
Megosztás:

Emberek egy kérdés.Van valakinek tapasztalata G astra 2.0 OPC-vel kapcsolatban? (160HP) annyit tudok :P Ismereteim erőssen hiányosak :cry: Hol tudok némi infot gyüjteni eme jószágról? :(

Nénnáááá kit sodort erre a nagy-nagy internetes adatfolyam ;)

Voszi Kaszit ajánlotta, őt megleled a coupe fórumon.

Lurdynál pedig beszélhetsz egy gazival is, ha Hencyék kijönnek, ami ölég sokszor előfordul :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.