Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

aaa egy coupenál már nem a menetteljesítmény lenne a lényeg, hanme a más hangulat, fiatalabb, klima, keretmentes ablak, nem-annyira-hülyegyerek-hatás-mint-egy-gsi ilyesmi :lol:

Hidd el nekem hogy ha megveszed,fél év múlva nem ezt fogod mondani.....Tapasztalat :lol:

Link to comment
Megosztás:

valami eltört a futóművembe hazafelé a körúton... először csak vmi csavart vagy fém darabot hagytam el.. utánna mégegy ilyen hang és azóta valami verődik meg recseg-ropog..szerintem a stab rúd elszabadult.... :lol:

az egyik összekötő szokott eltörni, és akkor verődik. nekem is aktuális mindkettő vectrán :lol: de elég szar kicserélni, ezt én nem szoktam bevállalni :P De még jó hogy csak az egyik tud eltörni egyszerre :)

Link to comment
Megosztás:

az egyik összekötő szokott eltörni, és akkor verődik. nekem is aktuális mindkettő vectrán :lol: de elég szar kicserélni, ezt én nem szoktam bevállalni :) De még jó hogy csak az egyik tud eltörni egyszerre :lol:

hát jah, énis erre gondoltam....töké nem bírta ki tavaszig....

Link to comment
Megosztás:

és ez mit akadályoz meg pontosan? :lol:

Mer nekem nem teljesen tiszta hogy mit takar és mit véd mi ellen... :lol:

34137449.jpg

Nyah.. elvileg itt látszik.. ahol kilátszik az oljszűrő, a főtengely végén a tárcsa.. azt a lukat hivatott fedni oldalról, és lentről...(bölcsőhöz csatlakozik asszem)

Ha felrakom majd, csinálok képeket!

Link to comment
Megosztás:

valami eltört a futóművembe hazafelé a körúton... először csak vmi csavart vagy fém darabot hagytam el.. utánna mégegy ilyen hang és azóta valami verődik meg recseg-ropog..szerintem a stab rúd elszabadult.... :lol:

Nekem fél éve omin az egyik első rugóból tört le egy fél menet alul, nagy koppanás kíséretében.

Aztán addig csörömpölt a tányérban, amíg ki nem operáltam :lol: A jövő évi futóműfelújításig már így marad :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem fél éve omin az egyik első rugóból tört le egy fél menet alul, nagy koppanás kíséretében.

Aztán addig csörömpölt a tányérban, amíg ki nem operáltam :lol: A jövő évi futóműfelújításig már így marad :)

hát most ránéztem.. még időm nem volt vele igazan foglalkozni, de eltörve nincs.. max leesett róla az anya.... nemtudom.....deahogy nézem az időjárást szerintem igymarad :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.