Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

540 kilcsit mentem el egy tank bengával, ez 8.8-as fogyi. Már megint. Akkor lehet hogy ez ennyit fogyaszt tényleg :)

De tényleg Lanti honnan szerzel elsőlökit? :lol: Doblemez meg hiába kaptam bontottat Dénestől nem ért semmit, vettem végül Vktr-tól 10ért :lol:

Link to comment
Megosztás:

540 kilcsit mentem el egy tank bengával, ez 8.8-as fogyi. Már megint. Akkor lehet hogy ez ennyit fogyaszt tényleg :)

De tényleg Lanti honnan szerzel elsőlökit? :lol: Doblemez meg hiába kaptam bontottat Dénestől nem ért semmit, vettem végül Vktr-tól 10ért :lol:

nincs igazan baja az első lökösnek... "csak" kiszakadt belőle a két műanyag merevítés+ fülek(amik amugyis gyorskötözősök voltak).... azt mondta Diny, hogy egy műanyagos vissza tudja rakni(remélem)...

Amugy ha van valakinek feket gsi lököse akkor keressen már meg.. :P :P

Link to comment
Megosztás:

olyan hirtelen jött...

öntöttem valami higított fost a gépbe, be indítottam vagy 1 percre. még él.

Lanti, nekem is voltak gondok a lökössel annó, egyszer a csoki vitte el nekem egy műanyagosához máskor pedig egy kőbányai sráchoz vittem akit Redinek is ajánlottam valamikó...

biztos van olyan akit megzavar a tél.....
Link to comment
Megosztás:

nincs igazan baja az első lökösnek... "csak" kiszakadt belőle a két műanyag merevítés+ fülek(amik amugyis gyorskötözősök voltak).... azt mondta Diny, hogy egy műanyagos vissza tudja rakni(remélem)...

Amugy ha van valakinek feket gsi lököse akkor keressen már meg.. :) :P

Én a munkahelyen ráálltam a patkára majd vissza tolattam és a lökös jobb oldala előre állt. :lol: Nem is vettem észre csak mikor mentem haza. A műanyagos olyan szépen megcsinálta, hogy még festés előtt is alig lehetett észrevenni, kivágattam akkor a közepét is és a merevítő konzolt, így került egy 10-be. Sajnos megint vissza kell menni hozzá, az incidens miatt :lol:

Link to comment
Megosztás:

kivágattam akkor a közepét is és a merevítő konzolt

vátkájndof merevítő konzol? Ami tarja azt a fém merevítőt a lökiben? Akkor hogy raktad azt bele? Mer nekem az most egy az egyben kiszakadt... Azt nem kell visszatenni bele? mer én is ki akarom vágatni a rendszámtartót...

Link to comment
Megosztás:

ide is beírom mert sok az astrás :) na kellene nekem jobbos első és hátsó astra F caravan lámpa az újabbik 95-től, meg visszapillantó tükör(pár) ebből fehér jó lenne. na tartsátok vissza ha tudtok :lol:

Nekem visszapillantótükör párom van, de 94 előtti, manuális és fényezetlen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

ide is beírom mert sok az astrás :lol: na kellene nekem jobbos első és hátsó astra F caravan lámpa az újabbik 95-től, meg visszapillantó tükör(pár) ebből fehér jó lenne. na tartsátok vissza ha tudtok :lol:

Ezek tök ócsók utánhányottban

Link to comment
Megosztás:

dobnál esetleg nekem priviben árakat? Az utángyártott első fényszóróra rámegy az állítómotor? Nem ugye? Na írj árakat és meglátom. Kedvezményt számold ám bele :lol:

Te ne a Tundinak keress alkatrészeket, hanem gyere át segíteni kiemelni a motort! :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Te ne a Tundinak keress alkatrészeket, hanem gyere át segíteni kiemelni a motort! :lol: :P

baszod itt ülök már 2 óráj és csak másoknak intézem a dolgait :) msot éppen 1.4 motor kell, utána tangóharmónikákat kell keresnem ebayen, na nem magamnak, csak szorítja az idő akinek kellene. Ja meg nekem el kell adnom a cuccaimat mert vészesen fogy az időm, közeleg 1-je :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.