Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csekkoljátok ezt : http://www.vatera.hu/item/view/real.php?cod=812651

Kicsit szakadt, de olcsó :roll:

ezt bazze.... :evil: :evil: :evil:

biztos megvette vmi büdös, szemét, szarosgumicsizmás, tirpák magyar hitelre egymillijóé' és jol szarráharcolta, semmi pénzébe nme volt amikor meg visszavették tőle röhögött a markába...és gondolom ugyanezt csinálja egy másik kocsival..... :evil: :evil: :evil:

az ilyennek a férfinemiszervát kéne jól elverni vietnámi müanyagpapuccsal...

:evil: :evil: :evil:

:evil: :evil: :evil:

:evil: :evil: :evil:

ja!

és ez nem olcsó! ha most 400K-ért elvinné vki kb még ugyanennyit (also hangon!) rá kell költeni ha jóérzésű ember utcára akarja vinni..

barbárok maradtunk bazze.....csak a lovat cseréltük le.... :) :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg stip-stop az ülések...

És tegnap életem első nagy gsitulaj csodálkozása megvolt... helyszín: hungária-kerepesi sarok, ídőpont 17:30 körül megjelenik piros gsi, valami olyan ótvar, mint ez a vaterán és benne 5 vendégmunkás (szétszolízott - na jó nem, inkább gyári) és azt a feelinget adta, mikor a lepukkant zsigában mennek el mellettem. A szívem szakad szegény astra láttán, a kollegáim meg vihogtak, hogy milyen autó is ez a gsi....

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!

Kéne egy kis segítség. Van egy 93-as astra gsi-m és szeretnék rá

motorháztető toldást vagy morcosítást. Ez lehet a motorháztető hosszabítása vagy a hűtőmaszkra műanyag toldás. Nem tudom melyik a

jobb és árban melyik kedvezőbb? Ha tudto valakit aki ilyet csinálja vagy

esetleg egy helyet ahol a műanyagot be lehet szerezni, akkor szóljatok

légyszi!

Köszi: Oszi

Link to comment
Megosztás:

És tegnap életem első nagy gsitulaj csodálkozása megvolt... helyszín: hungária-kerepesi sarok, ídőpont 17:30 körül megjelenik piros gsi, valami olyan ótvar, mint ez a vaterán és benne 5 vendégmunkás (szétszolízott - na jó nem, inkább gyári) és azt a feelinget adta, mikor a lepukkant zsigában mennek el mellettem. A szívem szakad szegény astra láttán, a kollegáim meg vihogtak, hogy milyen autó is ez a gsi....

hali.!

sajna nekem is volt már ilyen tapasztalatom,mostanában egyre több brazilt látok astrával és a fiatalabak persze hogy a gsi-t hajtják UH.

lenne ezen kivül még 1 kérdésem föteng.szimering csre + karteltömités csere 30ezerért?? Nagyon átvertek mert én ugy érzem.

:)

Link to comment
Megosztás:

De akkor is ez a legkeményebb, ennek a kocsinak mi köze egy gsihez, azt nem tudom... csak azt, hogy újpesten nem tudták eladni hónapokon keresztül 799e hufért és 1 másik kereskedésben már 1.1 :shock: :)

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1...creenwidth=1024

Ha jól tévedek, ezt az autót ismerem! Azóta a boldog tulaj már szétszedette a motort, mert harangoztak benne a dugók. Ha ez tényleg az a kocsi - nagyon úgy néz ki - akkor elég hulladék. Rommá volt törve, és nagyon gagyin csinálták meg. És az ember mégis beleköltözött...

Link to comment
Megosztás:

Miért is szeretem az Astra Gsi-t? Lehetne irományom címe de igazából semmi különös csak leírnék egy kis autós történetet ami pár órája tőrtént velem. Helyszín 2/a Bp. felé vezető szakasz. Sződligetnél ráfordulok a 2/a-ra megyek elöttem egy toyota halad picit lassan.....gondolom megelőzöm.Előzés befejeztével látom a visszapillantóban,hogy jön egy fekete merci....elég tempósan.(vmi 2ajtós a típusát nem tom).Gondoltam magamban nem tartom fel meghajtom a gépet:) (max megelőz)Berakom 2-esbe 80-nál és elkezdem tolni neki.Merci mögöttem kb. fél majd 1 autó hossz :) Egészen 210-ig mentem természetesen mögöttem a merci 1 autóhosszal :) Beértünk egy autósort (közel Shell kúthoz) lassítás 80-90-re majd ott megelőztem gyorsan (röptében) 1 autót :o Mercis 1 autóval lemaradva.Ettől a kis "incidenstől" elvesztette a fejét és emelkedőn felfelé elkezdte előzni az autósort:) Emelkedő tetején megjelent egy teherautó és hajszál híjján majdnem frontálisan ütközött :D

Oda-vissza haladó autók félkerékkel a leálló sávokon,hogy szerencsétlen "kamikaze" elférjen :)

Sajnáltam volna ha baleset tőrténik.Most így utólag levonva a konzekvencia : ASTRA GSI-nem rossz autó (főleg ha az ár/teljesítmény) arányt nézzük.

Ui: Sajnos videó nem készült de kiváncsi lettem volna a mercis fejére mekkora mikor egy "ócska opelt" nem tud megelőzni a bazidrága "sport" autójával :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ha jól tévedek, ezt az autót ismerem! Azóta a boldog tulaj már szétszedette a motort, mert harangoztak benne a dugók. Ha ez tényleg az a kocsi - nagyon úgy néz ki - akkor elég hulladék. Rommá volt törve, és nagyon gagyin csinálták meg. És az ember mégis beleköltözött...

Annó én is megnéztem ezt a járművet :) Amiket észrevettem akkor : beűltem és tetőkárpit a fejemet súrólta (lógott) ,tekerős ablakemelők , fura kipuffogó :wink: Műszerfal fekete mintázata (km óra sérült volt). Fa váltó gomb :) Érdekes hangok járó motornál.

Első sárvédők csavarjain látszott a csavarozás nyoma ,enyhe illeszkedési hibák elől..........

950000Ft-volt újpesten a fóti útnál lévő kereskedésben.

Végül is nem vettem meg...........

Link to comment
Megosztás:

Asztakurva! Ezt a kék gsit még árulják!?!?!?!???!! Már akkor árulták, amikor én kerestem a kocsimat (2003.XI), el is mentem megnézni, (régi?)fóti úti kereskedő azzal fogadott, hogy 1.1M az ára, de el nem adja, még ha vinném sem, mert nem akarja, hogy utána a nyakára járjak, hogy ekkora szemetet adott... Erősködtem, hogy azér nézzük meg, megnéztük, brrrrr... Pl. a váltóban nem voltak állások, hanem mint kés a vajban, úgy mászott...

Mondjuk a színe tetszett..

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Ha lesz gsi tali, valaki informáljon már légyszi, nekem nem jön le a kársztájlingponthu, biztos a 4.0 explorerem miatt...

lehet kellene már frissíteni...

carstyling-on ezt irjak:

"GSI találkozót szervezünk Augusztus 14.-én 15:00 -kor a törökbálinti CORA parkoló hátsó részében, az M0-ás és a Cora épületet közötti parkolószakaszon!

Várunk szeretettel mindenféle GSI típusjelzésű OPEL-t, és az az után érdeklődőket!"

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.