Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

de .....folyton az van kiirva hogy(most tuti hülyén irom)SwashWass Stand ez van folyton kiirva....EZ MIT JELENT?ABLAKMOSOFOLYADÉK?

Nyertééé :blink:

aztán van vmi kühlmitter vagy mi.. az a hűtőviz..

bremsbelag vagy lang.. nem tom.. fékbetét..

őő.. van még az első hátó lámpion asszem .. de ezeket nem tom fejből..

jah.. meg van oelmangel, illetve öö.. uhh. hogy is van.. oel stand asszem.. ezek alacsony olajszintet jeleznek.. (egyik kissebbet, másik már komolyabbat)...

de ha van vmi hiba, ird fel.. gyújtás fel.. vagy le... és német szótár rulez B)

nekem eddig az ablakmosó, olaj, és fékbetét volt.. más még nem... jah.. de egyszer még az elején vmelyik lámpa jelzés...

Link to comment
Megosztás:

Laci, ez egy jónak kikiáltott lambdaszonda, az eladó 100% pozitív minősítésű, túl sok pénzt úgyse adok érte, szerintem megéri megpróbálni.... mindenesetre nekünk kell az omegába, tehát licitáltam....

De csak egy van nem? (ami nálam van az is jó lenne? mert akkor visszaadom, beteszem a régit.. úgyis hamarosan le akarom zongorázni ezt a mókát is.. )

Link to comment
Megosztás:

Igen, ablakmosó folyadék. Tölts bele. A szopi csak annyi, hogy ha már két centi hiányzik, visítozni fog örökké.

Naa... azért több az mint 2 centi.. de tény hogy van vagy félig méh a tartály olyankor :D

Szal ha csak ezt dobálja nem gáz.. vagy nincs benne viz, vagy a jeladó tojt be..

az enyém franciául beszél, netuddmeg mekkora szop...kamerás mobil meg sztaki szótár rulez :blink:

Mókás lehet.. látom.. szereted a finomságokat.. de legalább elmondhatod, hogy van egy francia szeretőd, szerelmed B)

Link to comment
Megosztás:

az enyém franciául beszél, netuddmeg mekkora szop...kamerás mobil meg sztaki szótár rulez :blink:
;) B) Most OFF leszek bocsi:Spanomnak volt rövid ideig Renault 3.0 V6 automatája(ZABÁLT IS) németül beszélő computerrel.Állandóan ilyeneket dumált:Bitte bald tanken!--Kraftstoff geht zu ende! :D :D
Link to comment
Megosztás:

kedves klubbtagok nézegetem itt a szebnél-szebb autoitokat MÉGIS MIBE KERÜL EZ HAVONTA....mennyi egy ilyen paripa fenntartása csak azért kérdezem mert én is beruházom 1 re ha minden összejön és érdeklödnék a részletekröl....

Én tavaj szeptemberben vettem a kocsimat és azóta kb annyit költöttem rá mint amennyiért vettem.Ebben benne van minden.

Link to comment
Megosztás:

Ugyanannyiba, mint más opelből a 16v, ha nem hajtod és ütöd vágod. Ugyanannyit fogyaszt, vezérléscsere ugyanannyi, biztosítás is egy kicsit több legfeljebb, mert nem 1.6, haenm 2.0.

Ha hajtod iszonyúan fogyaszt, dehát valamit valamiért.

Ha megállod azt, hogy ne küldjed éjjel-nappal, egyáltalán nem húzós. A fogyasztása se.

Akkor szívás pl. amikor gumit kell venni, és lelkiismeretes vagy, és gyárilag megadott méretet keresel. Használtban ilyen méret nincs, főleg nem jó vétel. Ekkor kell okosnak lenni.

Többet küldték előzőleg, de kevesebb benne a kilométer is.

Több vele a sz*pás szereléskor, mert a motortér iszonyúan ki van tömve. Kis autó nagy motorral, nehéz hozzáférni, stb.

Link to comment
Megosztás:

kedves klubbtagok nézegetem itt a szebnél-szebb autoitokat MÉGIS MIBE KERÜL EZ HAVONTA....mennyi egy ilyen paripa fenntartása csak azért kérdezem mert én is beruházom 1 re ha minden összejön és érdeklödnék a részletekröl....

elég ha cask ebben a fórumban visszaolvasol pár oldalt :blink:

De épp most nézem, hogy pont neked irogattuk.. ill. irtam..

Ami fix kiadás.

Kötelező.. ki tod számolni netes oldalon.. pl www.netrisk.hu asszem.. nyomtam linket..

Azon kívül éves szinten a súlyadó vagy minek is hivják mostanában.. az olyan 12e/év körül van..

Ezen kivül 2 évente, vagy évente? már nem is tom, a zöldkari.. az is vmi olyesmi összeg...

talán ennyi..

de természetesen nem ennyi lesz sajna.. mert kell cserélni ezt azt. betolyik ez + az..

no meg tankolni is kell.. nekem pl, csak a tankolás havi szinten 10-15, de van hogy 20e forint..

mert ugyan, megy, de eszik is.. főleg rövid városi út kombóban..

jah.. és természetesen ha nem kp-re veszed, akkor biza a részlet..

első kocsid lesz?

Link to comment
Megosztás:

Én tavaj szeptemberben vettem a kocsimat és azóta kb annyit költöttem rá mint amennyiért vettem.Ebben benne van minden.

Coupe, kirészleteznéd mi mennyi volt? (Ha nem indiszkrét persze)

Pappának még: annyival drágább a "normál" kivitelektől, hogy pl megtöröd az első lökhárítót, és keresel bontva, mindenhol 4x annyiba kerül, mint a normál.

Link to comment
Megosztás:

nekem elötte egy Charade 1.0 volt és egy Skoda Felicia 1.3 lxi szoval nem igazán tudom a többi opelhez hasonlitani...szoval érzéssel bánni és meghálálja (nm zabálja le a gatyámat):blink:

Nekünk meg másse volt csak opel, szóval se felicia se charade-hoz nem tudok hasonlítani........ Volt Dacia is meg trabi is.......

Link to comment
Megosztás:

az enyém franciául beszél, netuddmeg mekkora szop...kamerás mobil meg sztaki szótár rulez :blink:

Nekem lehet, hogy lesz egy eladó Német computerem, ha esetleg kellene szóljál. Valószínü, hogy szétbonzom az Irmscher kombim, mert hétulról elég rendesem megtoltal. B)

Link to comment
Megosztás:

Coupe, kirészleteznéd mi mennyi volt? (Ha nem indiszkrét persze)

Pappának még: annyival drágább a "normál" kivitelektől, hogy pl megtöröd az első lökhárítót, és keresel bontva, mindenhol 4x annyiba kerül, mint a normál.

Adj egy email cimet és elküldöm a listát.Eddig írtam mindent.

Link to comment
Megosztás:

Én tavaj szeptemberben vettem a kocsimat és azóta kb annyit költöttem rá mint amennyiért vettem.Ebben benne van minden.

Pontosítok átírással,eredetvizsgával alkatrészekkel és tuninggal 700392ft-t költöttem eddig.Ezt így elég rossz feldolgozni,de amit eddig kicseréltem az mind rossz volt a lámpák el voltak törve a gátlók már öregek voltak a kipufogó meg teljesen tönkre ment.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.