Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Vagy olyat hangot kérek mint a kacsasárgáé B)

Akkor el kell felejteni a katalizátort is :D

Ma este megint krúúzingolás lesz a városban, gondolom Coupe (slupp-slupp) velemtart, bár több hely nincs, de lehet kocsival csatlakozni...

persze hogy megyek :D ;) ( ;) :blink: )

Link to comment
Megosztás:

Május 13.-án itt Nyíregyházán MüllerArt futam lesz.

Megnéztem a futam.hu oldalon hogy a kategóriámban milyen időket mennek.

Az első egy Honda Civic ami 200métert 8,2s alatt teljesít sebessége ekkor 149km/h! :blink:

400méteren 12,5s sebesség 188km/h.

Van egy Opel Astra is ebben a kategóriában ami 200méteren 11,1s-ot ment és 101km/h volt a sebessége és 400on 17,3s és 127km/h.

Ez viszont nagyon karcsú szerintem.

A carstyling fórumán olvastam hogy megóvnák azt a civicet csak senkinek sincs rá felesleges 50ezer ft-ja.

Link to comment
Megosztás:

Tudom megint felhozom a gyertya témát, de lassan kell vennem ismét nekem is.

Most bosch 4 pólusú van benne és tökéletes volt 2 évig.

De olvastam, hogy sokan 2 pólusú gyári GM-et raknak bele.

Van különbség, hogy hány pólusú.

Szerintetek milyet rakjak bele, mit ajánlotok?

És a gyári GM kb. mibe fáj?

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Tod valaki egy jo kipufogost???

Eldurrant a dobom véglegessen és kéne egy jo KIPUFFOS.speciel egy koplett hátso dobra lenne szükségem elsö lépésben.......

Esetleg tud vki árat mondani mibe lehet meguszni egy ilyen beavatkozást?

Először is jó lenne tudni hol laksz asszem VÁC, kiírhatnád az avatarod alá.

Ár az a csillagos ég, pl. milyen márkájút szeretnél vagy csak noname gagyit ami 2 év múlva elporlad :blink:

A jobb dobok 30 nál kezdődnek és nem 12 ezer Ft-s mattfeket dob krómvéggel.

Én márkát nem mondok mert mindegyiknek még márkán belül is más a hangja, szóval ha egy nagyobb kipufogó gyártó céghez mész akkor még választhatsz hangmélységet is.

Link to comment
Megosztás:

Először is jó lenne tudni hol laksz asszem VÁC, kiírhatnád az avatarod alá.

Ár az a csillagos ég, pl. milyen márkájút szeretnél vagy csak noname gagyit ami 2 év múlva elporlad :blink:

A jobb dobok 30 nál kezdődnek és nem 12 ezer Ft-s mattfeket dob krómvéggel.

Én márkát nem mondok mert mindegyiknek még márkán belül is más a hangja, szóval ha egy nagyobb kipufogó gyártó céghez mész akkor még választhatsz hangmélységet is.

Én is olyan 30 körül saccoltam ,DE A PARIPÁNAK JÁR A MINÖSÉGI KIPUFF.De többért nem fér bele ,szoval valami kompromisszumot kell találnom...Igen Vácon lakom majd potolom a hiányosságokat..

Köszönöm a segitséget.

Van még gond mert ledadog a paripa ha terhelés alatt van a dobom meg ugy csörömpöl mint egy gyerekjáték ...A szerelö azt mondta hogy cseréljem le a dobomat mert Sz*rrá van égve törve.Kavarog benne egy nagy darab trutyi és eltömiti a gáz utját

Link to comment
Megosztás:

Ha tehetekjavaslatot kipuffra, akkor én az ULTER-re szavaznék.Nekem 30e. volt a dob+felrakás, és szószerint IMÁDNIVALÓ a hangja.Ha akarom üvölt, ha nem akarom, akkor szépen csöndben duruzsol.

Álltalában utóbbi csak a családdal együtt működik! :blink: Íme egy képp róla!

17604896.jpg

Link to comment
Megosztás:

Ha tehetekjavaslatot kipuffra, akkor én az ULTER-re szavaznék.Nekem 30e. volt a dob+felrakás, és szószerint IMÁDNIVALÓ a hangja.Ha akarom üvölt, ha nem akarom, akkor szépen csöndben duruzsol.

Álltalában utóbbi csak a családdal együtt működik! :blink: Íme egy képp róla!

http://img.tar.hu/warwolf/size2/17604896.jpg

Képpel nem idézünk levettem linkre...Anti

Ezt a Lender nél vetted?Kb nekem is ilyen az elképzelésem csak kerek véggekkel.....

Link to comment
Megosztás:

Ezt a Lender nél vetted?Kb nekem is ilyen az elképzelésem csak kerek véggekkel.....

Ezt nekem itt Kecskeméten tette fel egy ügyeskezű kipuffos, de Atommanó gépe alatt is ULTER vég van asszem, szal náluk sztem lesz ilyen, ill. kerek végű dob is.Ez egyébként nem teljesen kocka, a sarkok le vannak kerekítve.Ezért is esett a választásom reá. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Leon témához: a gyengébbik 20v turbó leonnal (ez a 180 ló?) nemrég vittek.

Érzet kábé 0.

Összehasonlítani viszont nincs alapom.

Más: megvan a kocsi, minden nagyon szép, amit az ember megcsinált, kár, hogy nó máni telifényre :blink:. Kaptam egy szerény kis krómos rácsot is a hűtő elé, nagyon tecc.

Viszont pénz beszél...

Lefotóztam. Amilyen szép élőben, olyan sz@r a fotón, lévén este volt, a fényképezés meg azért FÉNYképezés, mert FÉNY kell hozzá. A vaku csak kihozza az esőcseppek nyomait.

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlen az előre legyártott univerzális kipufogó a jó.Sokkal többet ér egy jó kipufogós mester dobja amit kimondottan a te izlésed szerint csinál meg,a Te autódra.

Igen ha találsz ilyet akkor ez nagyon jó.

Nekem mondjuk soha sem sikerült.De ez lehet hogy az én hibám.

Csak utánna már elment a kedvem a "maszek" kipufogóstól,és elkerültem őket nagy ívbe.

De azért valjuk be hogy a nagy nevek nem véletlenül tartanak ott ahol tartanak.

nekem ez ment alá

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlen az előre legyártott univerzális kipufogó a jó.Sokkal többet ér egy jó kipufogós mester dobja amit kimondottan a te izlésed szerint csinál meg,a Te autódra.

Számból vette ki emberünk a akarektereket!

Sokkal de sokkal többet ér az 1edi dob, mint a universal.... igaz Mo sztem ebből a szempontból sincs felkészülve, de akkor is a saját jobban megközelíti az optimálisat!

Loreeee én az NGK-t ajánlom de néha olvasd is a postokat akkor nem kérdezel olyat amit elötte tárgyaltunk B) :D

Ma vitoztunk Soniqueal ember újabb tanúbizonyságot tett arról h tud vezetni.

Én meg öregedtem 5 évet :blink:

Link to comment
Megosztás:

Számból vette ki emberünk a akarektereket!

Sokkal de sokkal többet ér az 1edi dob, mint a universal.... igaz Mo sztem ebből a szempontból sincs felkészülve, de akkor is a saját jobban megközelíti az optimálisat!

Loreeee én az NGK-t ajánlom de néha olvasd is a postokat akkor nem kérdezel olyat amit elötte tárgyaltunk B) :D

Ma vitoztunk Soniqueal ember újabb tanúbizonyságot tett arról h tud vezetni.

Én meg öregedtem 5 évet :blink:

örülök annak hogy nem volt nalad fényképezögép

yahh kicsit elhuzodott a füzes abonyi kiruccanás

de fillérekért megkaptam amit akartam

jön egy turbos cali nem kell 1 motor

Link to comment
Megosztás:

Nem feltétlen az előre legyártott univerzális kipufogó a jó.Sokkal többet ér egy jó kipufogós mester dobja amit kimondottan a te izlésed szerint csinál meg,a Te autódra.

Kétségtelen, de ugye az én autómban van még katalizátor és középdob is, ezért a kipuffnak csupán "eszmei" B) értéke van.Hangos ha kell, és mutat.Nálatok azért már ennél összetettebb a helyzet.

Ezért kötöttem én kompromisszumot.Eddig jól műxik.

De ma éppen v.mi áll@tság körvonalazódott ki a fejemben a Corsával kapcsolatban.Csinált rendszer, és van a városban egy 5 hengeres Lancia Kappa, aminek iszonyat jó hangja van.Sztem v.mi ilyen állat hangot akarok majd én is a kicsinek. :D Úgy tudnám leírni, mint amikor a 4.2 V8-at lepadlózzák.Amolyan sivító jelleggű, de annál durvább.Bár nem tudom, hogy ezt majd a 8V motorból elő lehet-e csalogatni. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Kétségtelen, de ugye az én autómban van még katalizátor és középdob is, ezért a kipuffnak csupán "eszmei" B) értéke van.Hangos ha kell, és mutat.Nálatok azért már ennél összetettebb a helyzet.

Ezért kötöttem én kompromisszumot.Eddig jól műxik.

De ma éppen v.mi áll@tság körvonalazódott ki a fejemben a Corsával kapcsolatban.Csinált rendszer, és van a városban egy 5 hengeres Lancia Kappa, aminek iszonyat jó hangja van.Sztem v.mi ilyen állat hangot akarok majd én is a kicsinek. :D Úgy tudnám leírni, mint amikor a 4.2 V8-at lepadlózzák.Amolyan sivító jelleggű, de annál durvább.Bár nem tudom, hogy ezt majd a 8V motorból elő lehet-e csalogatni. :blink:

Nem mindegy, hogy v8 vagy 8v :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.