Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Most nézem hogy csak a toyonak van felnivédő pereme,jól látom?

amúgy a másik kettőnek is van peremvédője

ebben a méretben nehezen találsz peremvédő nélkülit

az utóbbi években tudtommal a P5000 volt az egyedül, de azt meg már nem gyártják :)

Link to comment
Megosztás:

Annyian dicséritek ezt a "lender" kipuffost, és azt kérdeném h mennyibe kerülne egy 60-as rendszer egy monjuk áteresztő középdobbal és maradna az ami mos van hátul ami egy proex dob????

na ez mennyi lenne kb????

Ugye ha csináltatsz rendszert nem a sárgához hanem ami a garázsba van, mert annál egy kicsit másként néz ki a dolog.

Link to comment
Megosztás:

Ugye ha csináltatsz rendszert nem a sárgához hanem ami a garázsba van, mert annál egy kicsit másként néz ki a dolog.

gondoltam már rá de akkor ez a kipuff alá se fog menni?????

Mármint a régi?????

Biztos nem fog stimmelni??? mer Subinak sem stimmelt, a GSI alja miben más-meg hol????

Módosítva : sárgaGSI
Link to comment
Megosztás:

Soniccc engem nem érdekel mert volt vagy 2 órája mikor utoljára láttam :) :)

viszont bontóba majd guruljunk már majd L csak jönnöm kellett mert oldalborda nyüszizett h kényelmetlen a csiniruci meg minden baja volt már.....

Smset mindjárt dobok h mi kellene holnap ombre :(

Coupe cartárs! Nekem most 539 van fenn 40-50 között volt 2 darab de nem 1 hűde ha naccám!

Legalábbis én többet vártam tőle, de lehet h csak össze kellene lönöm a konikat az fk rugókkal és akkor shemmi bajom nem lenne az úttartással.... Rodázok soxor de eddig nem volt vele gáz, csak annyi h tesztelgettem mennyire tudom elforgatni és száraz ídőben is a 215/40eket eltekeri amig akarom remélem ez mondd vmit.

Cégesen meg volt toyo proxes t1s ez nem tudom enneka tipusnak mennyire rokona de nekem nagyon gagyinak tünt.....

Akkor inkább conti!

Amit viszont mondjanak meg nekem anagy guruk h a peremvédős az miért jó? Mert nekem is az volt fenn és nem sokat védett jó tudom elmélet fain és látom a különbséget a nem védős között.....

jahh s Tom mester ha jössz vmikor viszem ki gépet és segítek hekkelni az oldalt szívesen nem tudom most mambo vagy már joomla van fenn de ua mind a 2.... just chill n lil php nothin special....

Link to comment
Megosztás:

Hát nem nagyon szöszmötöltök! :)

Nagyon komoly az előrelépés a munkálatokat tekintve.

Coupe!

Falken-ben nem gondolkodsz?

Ó ha lenne egy kis megtakarított pénzem! :)

Link to comment
Megosztás:

Jóó kis elfoglaltság, én is elbíbelődnék ilyesmivel az enyémben! ;)

Gyakorlatilag a lényeg már bent van!Kitartás!Az eső nem eshet örökké......... :P

Aztán majd ott sziszegtek egy csomóan a Blitzen! :) :(

Vagy csak úgy, mint Tom turbója a múltkor, Kméten! :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm mindenkinek a gratulációt :( ;)

Nem volt net azért nem voltam itt :).

Nekem tetszik az a küszöb spoiler.A hátsó lökhárító meg gyönyörü :)

Gumit kell vennem hárta és kiváncsi lennék a váleményetekre hogy melyiket vegyem meg.

yokohama S306

yokohama A539

Toyo proxes T1-R

Most nézem hogy csak a toyonak van felnivédő pereme,jól látom?

esetleg

Falken 452 ?

http://ssl.delti.com/cgi-bin/reifenbestell...-125495&dsco=33

es a Pirelli sem rossz valasztas

http://ssl.delti.com/cgi-bin/reifenbestell...1328900&dsco=33

képpel nem idézünk!

Módosítva : bazs
Link to comment
Megosztás:

Amit viszont mondjanak meg nekem anagy guruk h a peremvédős az miért jó? Mert nekem is az volt fenn és nem sokat védett jó tudom elmélet fain és látom a különbséget a nem védős között.....

mert ha normálisan veszel gumit (7 collra már igazából legalább 205 dukál), akkor védi a felni fényezett peremét a kavicsfelverődéstől

meg egy padkára állsnál "ráhajlik" a peremre, így szintén nem az ér le

széles felnin meg jobban mutat, mint a peremvédő nélküli :)

Link to comment
Megosztás:

mert ha normálisan veszel gumit (7 collra már igazából legalább 205 dukál), akkor védi a felni fényezett peremét a kavicsfelverődéstől

meg egy padkára állsnál "ráhajlik" a peremre, így szintén nem az ér le

széles felnin meg jobban mutat, mint a peremvédő nélküli :)

Amit viszont mondjanak meg nekem a nagy guruk...

bazs!

nem érzel némi ellentétet?

miközben a sorokat véstem azt találgattam ki lesz az első a katalógusdumával

most vagy az én gumijaimjon nem volt intelligens a perem és nem tudta mikor kell lehajlania vagy az én szemem volt rossz de az ilyen "padkázásoknál" kapot a felni rendesen

vagy javítsatok ki

Link to comment
Megosztás:

Amit viszont mondjanak meg nekem a nagy guruk...

ne kóstolgass :) :)

miközben a sorokat véstem azt találgattam ki lesz az első a katalógusdumával

most vagy az én gumijaimjon nem volt intelligens a perem és nem tudta mikor kell lehajlania vagy az én szemem volt rossz de az ilyen "padkázásoknál" kapot a felni rendesen

vagy javítsatok ki

te figyelj már! ez csak lassú tempónál ér valamit (pl parkolás)

nem ezerrel a kátyúba dörrentés

Link to comment
Megosztás:

amúgy a másik kettőnek is van peremvédője

ebben a méretben nehezen találsz peremvédő nélkülit

az utóbbi években tudtommal a P5000 volt az egyedül, de azt meg már nem gyártják :)

A continental az 31/db lenne annyi pénzem most nincs.A falkenen én is gondolkodtam.Nem tudom még mi lesz majd eldöntöm.

Mer', annyira GAS a proex??????

Nem gáz a proex,de vannak ott is érdekes megoldások ami a Lendernél nem fordult még elő.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.