Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hallod ezt Sárga akkor mindjárt árat módosítunk. :lol: B)

nana Diny, gondolj Subi tarifájira'......

stipi stopi :) mondjuk nekem van pár elönyöm veled szemben asszem.. (a tied még a régi motronik 2.5ös nem? szal légtömegmérő,DIS, meg pár dolog alapból nem jó neked :)

És ha jól vágom, ez most akkor német papíros.. eddig igy járkált vele?

Annyira hülye vok ezekhez a dolgokhoz.. :huh:

Te neked méé kell mocit cserélni? lemaradtam vmiről :) Neked is c20xe nem? Elhasalt?

Diny meg mit kezd kasztnival? vagy csak nepperkedik? :D :D

Hát mocit azér kéne cserélni mer C20xe és C20xe között is van különbség.

Enyém hidrőtőkéi(60-70ft) kivannak+olaj is szeret eltünni belőle és kopressziót még nem is mertem lemérni, a megmaradt lóerők számáról nem is beszélve.....

Röviden ennyi

Link to comment
Megosztás:

Jajajaja túlzás lenne azt állitani hogy Subi az én emberem, csak én ajánlottam Wolfinak - asszem őt bátran lehet ajánlani bárkinek.

Lehet ezt anyázós topikba kéne irni, de milyen má hogy lejössz M3-ról a Coránál, és ott van hogy "Itt épül Európa" - a kamionok meg hordják fel a sarat az útra a kanyaraban. "Lóf*sz van itt nem hullócsillag csikánó" :huh:

Link to comment
Megosztás:

Csak egy jótanács, hogy ha még nem tetted meg, akkor addig szedd ki a kiszakadt rácsot...nehogy a szívóerő levigyen valami fémdarabot... :huh:

Tulajdonképpen a légtömegmérő bemeneténél lévő fémrácsra gondolt, szóval, ha valakinek lenne egy rossz légtömegmérője és megszabadulna a fémrácstól, az jelezze légyszi MOR16V-nél PÜ-ben.

Link to comment
Megosztás:

Cééép...azért közlekedek én gyök 5-tel...

Bár a Szentendrein Balázskával épp nem így adtuk elő...nagyon úgy túnik, hogy meg is örökítették...pedig már fékeztünk... :huh:

Tulajdonképpen a légtömegmérő bemeneténél lévő fémrácsra gondolt, szóval, ha valakinek lenne egy rossz légtömegmérője és megszabadulna a fémrácstól, az jelezze légyszi MOR16V-nél PÜ-ben.

Én spec tom mire gondolt...na akár ki is lehet venni onnan...

De ha jól rémlik, akkor Redinek van épp rossz légtömegmérője, csak nem tom, hogy kidobta e??? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én spec tom mire gondolt...na akár ki is lehet venni onnan...

De ha jól rémlik, akkor Redinek van épp rossz légtömegmérője, csak nem tom, hogy kidobta e??? :huh:

Azt gondoltam, hogy tudtad miről van szó, csak azért javítottam, mert ez nem közvetlenül az SFI-doboz előtt van, mint ahogy azt MOR16V írta és nehogy valaki ne tudja, hogy a légtömegmérőről van szó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.