Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

skacok most volt ídőm visszaolvasni fakkker nem unatkoztok....

sajna new job suxxx semmire nincs ídőm

de vmikor igérem kicsúszom hozzátok csakhogy szétolthassátok szegén fejem

tudom tudom igérgetni könnyű :wub:

jah majd mondjatok PLZ jó TFT-t inda car

mert amiket itthon néztem az siralomháza a 4zeten....

Link to comment
Megosztás:

skacok most volt ídőm visszaolvasni fakkker nem unatkoztok....

sajna new job suxxx semmire nincs ídőm

de vmikor igérem kicsúszom hozzátok csakhogy szétolthassátok szegén fejem

tudom tudom igérgetni könnyű :P

jah majd mondjatok PLZ jó TFT-t inda car

mert amiket itthon néztem az siralomháza a 4zeten....

blablabla :P :wub:

inkább mesélj, hogy halad az autóeladás? vannak érdeklődők 1általán? vagy csak nevetséges hiénák jönnek?

Link to comment
Megosztás:

volt 3 ember de nem gyúrtam rá nagyon

ha lesz ídőm végre akkor rendberakom értem ezalatt lökös rácsozás, csomagtartóbeépítés befejelése,stb... és akkor go 4 sale

tavasszal bele akarok ugrani vmi ingatlanba és kell a lé hozzá mféleképpen

a tré h new job nem lötyögös admin vagyok 10 órát ülök gép elött hanem jó ha 6ra itthon vaok de ált 8ra

ma is edzést buktam so nem lesz ez így joe

Link to comment
Megosztás:

Most hogy igy Geri árulod a gépet körülnéztem kicsit használtautón. Látszik hogy eltelt egy év és itt az ősz, megint rohannak le az autó árak. Amikor vettem az autót Wolfitól, nem volt GSi 7 és fél kiló alatt.

Most meg egész jól néznek ki és nem is olyan drágák.

Van egy versenyauto is 170 lovas szerintük és csak 950. EZ

Szerintem Geri amekkora a kínálat nagy szerencse kell hogy eladd a vasat, különösen ennyiért. (Hiába simán ér ennyit)

Gudlákk!

Picit másfelé kalandozva: Anti irtad másik topikban hogy a devilesek mittomén hányan (72?) vannak. Azért az is más hogy mindenki tag lesz aki küld két képet és sose szanálnak a tagok között, ráadásul ott ingyenes maga a klubtagság is és talik is csak más által szervezett helyeken vannak. Ér az a tagság ott vmit is?

Link to comment
Megosztás:

Picit másfelé kalandozva: Anti irtad másik topikban hogy a devilesek mittomén hányan (72?) vannak. Azért az is más hogy mindenki tag lesz aki küld két képet és sose szanálnak a tagok között, ráadásul ott ingyenes maga a klubtagság is és talik is csak más által szervezett helyeken vannak. Ér az a tagság ott vmit is?

Mi se szanálunk,jöhet bárki akinek van erre 5000ft-je.

Igen ér a társaság valamit,elég sok emberrel megismerkedtem ott és jó fejek.Lehet hogy a 73ember nincs napi kapcsolatban de ott is vannak igen komoly összetartások,csak a fórumon nem nagyon írogatnak.Inkább a carstylingon.

Ezzel nem az egekbe akarom magasztalni őket,de elismerésre méltó amit csinálnak.(legalábbis nekem)

ui:mi is csapódtunk az év elejei gsi talijukhoz :wub:

Link to comment
Megosztás:

Aham, látásból. Illetve beszélgettünk is az utsó Ba-La Rallye-n, amikor a mi gépsasunk

rendetlenkedett, de akkor nagyon el voltunk Sityuval foglalva az autóval, szal nem sok

dumcsi volt.

Ismer valaki olyan GSi-s párost, ahol egy nő navigál?

Túrában még nem találkoztam ilyen párossal. Első-másodosztályban meg nem ismerek

mindenkit, valszeg ott mennek valahol. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Geri amekkora a kínálat nagy szerencse kell hogy eladd a vasat, különösen ennyiért. (Hiába simán ér ennyit)

na ez az....

anno mikor fehér astrám adtam el, akkkor westel éppen cserélte flottáját és mint1 2-300 db fehér astra került piacra hirtelen, mégis elvitték az 16si-t...

most majd meglátjuk, ha másnem tavasszal try again :wub:

Link to comment
Megosztás:

Na pager benne a kocsiban, műszer ideiglenesen detto, belső tér világítás visszakötve, ablakemelő modulok is, már csak a tetőt nem vezérli csak...

riasztó még a régi, ez hétfőn csere, meg a tetőablak vezérlés...

de amúgy jópofa...

B)

Nah erről majd lurdinál valszeg kérdezek :P (pager)... ha az amire gondolok.. kivi vok a technikára,meg a gyakorlati tapasztalatra.. stb :wub: :P

Link to comment
Megosztás:

Ezzel nem az egekbe akarom magasztalni őket,de elismerésre méltó amit csinálnak.(legalábbis nekem)

érdekes amit irsz...

mért? mit csinálnak? elmennek közösen megtekinteni a tököli gyorsulási versenyt?? azonkívül?

ja volt, egy hősök terén egy találkozó, ami arról szólt, hogy megálltak egymás mellett.

azon kivül??

ez elismerésre méltó?? hát asszem nekem más a véleményem....

szerintem sokkal inkább ez a szánalmas kategória.

köpködünk, fikázunk, hányunk a másikra, ugy hogy nekik nincs se weboldaluk, se fórumjuk, se semmijük, és az országos nagytalálkozójuk az a Tököli gyorsulási verseny megtekintése.

és a klubtagságihoz kell 2 fénykép, és 2 sor az autóról.

:P :wub:

Link to comment
Megosztás:

ez elismerésre méltó?? hát asszem nekem más a véleményem....

igazad van Ákos :wub:

Az, hogy vannak 73-an az mit takar? Ennyi regelt ember van a fórumon? Vagy ennyi ember jár rendszeresen össze? Meg ennyi ember nem tud összedobni egy rendes weboldalra?

Nem bántani akarom őket csak kíváncsi vagyok, hogy miért ők az etalon? Emlékeim szerint az év eleji Felvonulási téri "tali" nem volt egy irtózatos banzáj :P

Aztec! ha neadj addigra rám szakadna a magyar nemzeti bank összes pénze (nem kishazánk adóssága) akkor én tudnék rá egy vevőt...

mennyit szánnál rá?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.