Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Soroksári v a Csömöriiről van jó tapasztalat?:huh:

mi a Soroksáriban voltunk, de ne felejtsd ez nem szervíz. "Csak" fékkel, futóművel foglalkoznak, sztem motorral és hasonlókkal nemigazán.

GSi szerelő meg nincs, max Opel szerelő van, de csodát senki nem tud tenni :lol: (még én sem :unsure: ).

Próbáld meg a Patyi Lacit (30-922-6040).

Link to comment
Megosztás:

Ha van fényképük, akkor esélytelen vagy ellenük...behajtják...ha nincs akkor nekik nincs...én három ilyen levelet kaptam...

Ja és ha nem ajánlva küdték, akkor megint hivatkozhatsz arra, hogy nem kaptál semmit...ha úgy küldték, bukta mert átvetted...

én 2 éve levelezek velük... :unsure: :huh: nálam nincs fénykép...én csak akkor szoktam nekik válaszolni amikor halott a fórum, és már végkép nincs mit csinálnom a melóhelyen... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Küldtem nekik egy levelet, hogy kicsit megnyugodjon a lelkivilágom. :unsure:

"Tiszteletem!

Önök most küldtek ki nekem (Futó Gábor, 7431 Juta, Nagy István u 14,

ERC695) egy pótdíjbefizetési felszólítást, 2004-es évből. Mivel nem

tudok befizetetlen csekkről (a régi befizetett csekkeket a tavalyi

költözésnél kidobtam), érdeklődnék, hogy email-en lehet-e kérni a

szabálytalan parkolás tényét igazoló képet, vagy ehhez személyesen

kell bemennem a központjukba?

Sajnálom hogy magyarországon még életképes egy ilyen cég, mint az

önöké, aki a jogszabályok kiskapuit kihasználva igyekszik arcátlanul

megsarcolni az állampolgárokat. Örülök hogy legalább az új törvény

megszületett, ami visszafogja ezt a megengedhetetlen bűnözést, amit

önök csinálnak.

Üdv:

Futó Gábor"

Link to comment
Megosztás:

Küldtem nekik egy levelet, hogy kicsit megnyugodjon a lelkivilágom. :unsure:

"Tiszteletem!

Önök most küldtek ki nekem (Futó Gábor, 7431 Juta, Nagy István u 14,

ERC695) egy pótdíjbefizetési felszólítást, 2004-es évből. Mivel nem

tudok befizetetlen csekkről (a régi befizetett csekkeket a tavalyi

költözésnél kidobtam), érdeklődnék, hogy email-en lehet-e kérni a

szabálytalan parkolás tényét igazoló képet, vagy ehhez személyesen

kell bemennem a központjukba?

Sajnálom hogy magyarországon még életképes egy ilyen cég, mint az

önöké, aki a jogszabályok kiskapuit kihasználva igyekszik arcátlanul

megsarcolni az állampolgárokat. Örülök hogy legalább az új törvény

megszületett, ami visszafogja ezt a megengedhetetlen bűnözést, amit

önök csinálnak.

Üdv:

Futó Gábor"

ez joo nagyon! Lehet én is bepróbálom engedelmeddel :lol:

nem ajánlott levél volt.... Akkor még kicsit hagyom érni a dolgot :huh:

Link to comment
Megosztás:

Erre a levélre nem hiszem hogy válaszolni fognak.Én ügyvéd álltal írt levelet küldtem el nekik postán,de semmi válasz nem jött.Nekünk kicsit nagyobb összegü tartozásunk van.

Max bemegyek a központba, és számon kérem rajtuk a fényképet. Ha nem tudják megmutatni, akkor

felvetetek velük egy jegyzőkönyvet, és onnan kezdve békénhagyhatnak.

Van egy olyan sejtésem, hogy falsul akarnak megbüntetni, lehet hogy nem is voltam akkor ott.

De még ha így is volt, akkor anno be is fizettem a csekket, csak nem tudom igazolni, mert a tavalyi

költözésnél a régi papírok közül sokat kidobtam, köztük az ilyeneket is. Így meg én szívom meg :huh:

Egyébként meg parkolásnál mindig szoktam fizetni, eddig csak pár perce lejárt cetliért tudtak csak

büntetni, de azt a csekket meg befizettem. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hahó!

Kérdésem illetve kérésem lenne az E-bayon jártas emberkékhez h mennyire rizikós ott vásárolni ha megéri akkor tudna e valaki nekem segíteni(se nyelvtudás se számlaszám) ugyanis ha Coupéval megegyezünk akkor mindenképp ráugranék egy garnitúra Ronal turbóra de itthon nem sok esély van rá h találjak meg lehet h postaktg-gel is olcsóbb lenne kintről.....

Vki? megköszönném bizti!!!!!!!!!!! :unsure: :huh: :lol:

Ez a srác épp árulja a Ronal Turboit, 120e-ért gumival és 100-ért anélkül. Még nagyon jól néznek ki a felnik.

Aztán, ha nemsokára eladod öket, akkor meg jól megveszem öket töled! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A kartervédő az első perctől beleér a leömlöbe,csak most jutottam el oda hogy annyira idegesít hogy leszedem.

Tomi akna nélkül csináltam,jó nagy szívás bejátszani a csavarokat meg az alátétet alá...

hát nekem nem ért bele egészen addig míg akkorákat nem koppantam hogy szinte a levegőben volt a kocsi :lol: Amúgy én is levettem télire, de rakom majd vissza tavasszal mivel ugye mélyebben lesz a kocsi. Csak most már nekem ki kell vágnom a lemezből a leömlőnél egy darabot, mert nem akarom minden felülés után leszedni és kalapálni. de nagyon hasznos, mert már legalább 3 karterem szállt volna el ha nincs :huh: Meg hát a moci is megadhatta volna már magát egy erős koppanás után :unsure: Tehát ajánlom mindenkinek!!! Megéri a pénzét.

Link to comment
Megosztás:

ez a carstyling annyira vicces, valaki felrakja a kocsiját és mindenki nekiesik h mekkora marhaságot ad meg az adatoknál... :unsure:

Én se értem, hogy egy direktszürötöl és egy Chiptöl, amitöl 8000-ig pörög, miért ne lehetne 180 LE-s egy 15 éves C20XE. :lol: :huh:

:lol: :lol: :D

Na meg a 6mp-es GSI se volt rossz... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.