Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én meg nem tudtam hogy adnak papirt, így az nincs.

én 1 x mentem, de arra is vártam 1 órát hogy odajussak, és egy Corsa A GSI ellen mentem, amin debica téli gumik voltak .

Ugy kikaptam mint a szar :lol:

elbasztam az indulást, elkapartam, ő meg nem... :unsure: a 2 autó gyorsulása ugyanaz volt mivel 2 egyforma autó volt... igy az indulás volt a döntő, de béna voltam. ez van.

ezért hazafelé megbüntettem egy Honda Civic Coupét. nagyon akart sietni, de csak a hátsó ablakomat nézhette. :lol:

olyan ideges volt, hogy többet nem állt mellém :lol:

jó kis kocsi ez... :huh:

ééééssss még a kuplungom is birja... :D

Link to comment
Megosztás:

én már apróbb dolgoknak is tudok örülni....nincs turbóm se sokkerékhajtásom :lol:

de a tőkéim ma legalább nem szóltak :lol: és az olajat is felveszi a dög 2-5 mp között :D

Ja és hála Mélykékpityunak van már új váltózsákom is :lol:

persze a hűtőventi 90 fok alatt is bőven bekapcsol és nemtudni miért megy hosszú percekig és ha nem hajtom meg a dögöt picit akko 90 fok alatt marad... :huh: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

persze a hűtőventi 90 fok alatt is bőven bekapcsol és nemtudni miért megy hosszú percekig és ha nem hajtom meg a dögöt picit akko 90 fok alatt marad... :huh: :unsure:

Hőgombacsere,vízhőmérsékletérzékelő csere(1000Ft) esetleg termosztát!

De szerintem a hőgombád lesz kaki!

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsi vagyok a 9.1-el a döntőbe bejutothattam volna????

No mindegy...

Viszont kiosztották a jövő évi szabályokat...

13.5 alatt bukósisak kötelező...van pár 11 alatti időre irányuló szabály is, de az talán minket kevésbé érint... :lol:

8 kategóri lesz...

- Női

- Outlow (épített brutál drag gépek, amik nem férnek be az alábbi katokba...)

- elsőkerék 1550 ccm alatt

- hátsókerék 1550 ccm alatt

- összekerék 1550 ccm alatt

- elsőkerék 1550 ccm felett

- hátsókerék 1550 ccm felett

- összekerék 1550 ccm felett

Ez lesz a futam.hu rendezvényein...alias Tököl... :huh: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

hát most látni igazán coupé autóján h télleg fent van az orra(na jó még mindig lejebb mint az sok másiké)talán nagyon toltad neki??? :lol: .....

12-es időt a sima Hondák?????? :unsure: :huh: :lol: 1,6 semmi(vti) motorral.......??????

igazi golfGSI beömlővel és Engelmann tükrökkel.....(Demó ö árult bbs rs-t arra el is cserélném a ronálokat :lol: :D ;) )

Link to comment
Megosztás:

hát most látni igazán coupé autóján h télleg fent van az orra(na jó még mindig lejebb mint az sok másiké)talán nagyon toltad neki??? :lol: .....

12-es időt a sima Hondák?????? :unsure: :huh: :lol: 1,6 semmi(vti) motorral.......??????

igazi golfGSI beömlővel és Engelmann tükrökkel.....(Demó ö árult bbs rs-t arra el is cserélném a ronálokat :lol: :D ;) )

Ő egy nagyon jó haverom.

Link to comment
Megosztás:

Viszont kiosztották a jövő évi szabályokat...

13.5 alatt bukósisak kötelező...van pár 11 alatti időre irányuló szabály is, de az talán minket kevésbé érint... :lol:

8 kategóri lesz...

- Női

- Outlow (épített brutál drag gépek, amik nem férnek be az alábbi katokba...)

- elsőkerék 1550 ccm alatt

- hátsókerék 1550 ccm alatt

- összekerék 1550 ccm alatt

- elsőkerék 1550 ccm felett

- hátsókerék 1550 ccm felett

- összekerék 1550 ccm felett

Ez lesz a futam.hu rendezvényein...alias Tököl... :huh: :unsure:

Azaz az ideit. És az elejét kicsit kavartad, ott nem a hajtás szerint lesznek a dolgok:

http://timeslip.hu/files/futam/1.jpg

http://timeslip.hu/files/futam/2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.