Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Miért van az hogy ezen a kársztájlingon meg dujenen még ember nemtudott eladni semmit? vagy csak velem van ez így ?

nem hiszem el hogy senkinek nem kell elektrombi tükör vagy ormány lufi vagy ablaktörlő moci...most látom már hogy ezek nálam fognak el rohadni mert még a bontokat sem érdekli negyed áron.... :huh: :unsure:

Link to comment
Megosztás:

a Dininek már sikerült pár autónyi cuccot eladnia ezeken a helyeken :huh:

tőlem is elvitték pikkpakk az ülést

de amiket te hirdetsz nem hihetetlen hiánycikkek szal ha ebből akarsz kenyeret venni akkor inkább kérj kölcsön :unsure:

tedd fel minden héten majd csak elviszik egyszer

Link to comment
Megosztás:

most hogy így mondod kezdek éhes lenni :huh: (mondjuk én mikor nem vagyok az?!)

na szoval akko ki ad köccsön?

azé' köszi a tanáccsot !

a Dininek már sikerült pár autónyi cuccot eladnia ezeken a helyeken :lol:

tőlem is elvitték pikkpakk az ülést

de amiket te hirdetsz nem hihetetlen hiánycikkek szal ha ebből akarsz kenyeret venni akkor inkább kérj kölcsön :unsure:

tedd fel minden héten majd csak elviszik egyszer

Link to comment
Megosztás:

Nemrég Petyáék nézegettk valami ilyen csoda gépeket.. és ugy hallottam, hogy valami chippel, akár 140 ló is lehet, és állítólag nincs 1tonna a gép.. :unsure: ......

Ignis sport jól megy Váci úton akadtam össze többször is egy piros géppel aminek fehér felnijei voltak.Szerencsére mindíg kikapott de nem volt 1szerü eset a tag.

Új Swift Sporttal pár hete találkoztam ami gyárilag 1.6 16V VVT és 125 HP ami a csúnya,hogy létezik hozzá olyan motorvezérlő (gyári tyuning)(~300e Ft ausztriából rendelhető ami 140 HP-t hoz ki a technikából) Nah az már nagyon kemény dió :huh:

Suzuki gyár egyébként nem bíz semmit a véletlenre a sima swift Sport-ot sem engedi kipróbálni aki ilyet szeretne venni :lol: Vagy megveszi vagy nézi a kirakatból az ember :lol: Ez ám a bizalom a vásárló fele :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom ki tudták venni üresbe.. és lehet nem hullott annyira szét, hogy beálljon.. én mintha csak azt olvastam volna, hogy lefogazta a 2est. :unsure:

Ha jol emékszem Anti azt mondta, hogy beállt és akkor teheted akárhova attol még forogni akar és nem tud.

Link to comment
Megosztás:

Ha ezt tényleg 110 lóval csinálta, akkor jó könnyű lehet.

Nem csak ez a lényeg.

A váltó áttételezése is lényegesen jobb, a hajtás vesztesége is kisebb, és a motorkarakterisztika is optimális. :huh:

Motorban és váltóban azért lenne mit tanulnia a japcsiktól a németeknek. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.