Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ebben igazad van teljessen,csak hogy én kb max 60-nal kanyarodom városban és talán nem lehet akkora baj belőle,mintha valaki 140-nel tép keresztül szűk utcákon!Az való igaz,hogy a város nem versenypálya,de azért valljuk be,mindegyikünkben ott bujkál a kisördög.azért az ésszerűség határain belül kell maradni és talán egy picivel csökkenthető a veszély.De ettől még ez veszélyes üzem.

OKs. Én a tempósabb kanyarokra gondoltam, nem városban. (100<<)

Szerintem megérné a fiatalok számára jogosítvány megtartásának feltételeként előírni (mondjuk 25. betöltött életévig), hogy minden két hónapban el kell mennie a multiplexbe, és egy órán át ilyen videókat mutogatni nekik szélesvásznon. Valszeg erősen redukálódna a barmok száma. És multiplex kapacitás van rá....

Ennél sokkal értelmesebb lenne, ha a jogsihoz kötelezően meg kellene csinálni egy vezetéstechnikai tréninget. Akár néhány éves rendszerességgel.

Link to comment
Megosztás:

OZ Superturizmohoz csak fém van és a műa. nem is pattan bele rendesen a kiképzése miatt

viszont ha a felnihez gyártják akkor szttem bele fog pattani

mi bajod van a gyári fémmel?

nem irnám le harmadszor :blush:

ha esetleg nem csak write-only módban használnád a fórumot látnád....1-2 oldallal ezelőtt ott az info

Link to comment
Megosztás:

Bizony ez hatalmas fegyvertény lenne, de ehhez pl. az kellene, hogy ne csak a Ringen, vagy hol lehessen horror pénzért ilyesmit csinálni. :blush:

Szerintem itt egyik dolgból következik a másik. Ha ekkora igény lenne tuti, hogy lenne egy csomó hely és a versenyhelyzet miatt jönnének a jobbnál jobb árak. Azt sajnos nem várhatjuk reálisan, hogy megfelelő kereslet nélkül túlkínálat legyen.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem itt egyik dolgból következik a másik. Ha ekkora igény lenne tuti, hogy lenne egy csomó hely és a versenyhelyzet miatt jönnének a jobbnál jobb árak. Azt sajnos nem várhatjuk reálisan, hogy megfelelő kereslet nélkül túlkínálat legyen.

Kereslet lenne rá, és tervek is vannak itt Kméten is, csak egyenlőre a kivitelezés költségeiről megy a huzavona.Dáága......... :blush:

Link to comment
Megosztás:

de mi van, ha simán betekersz egy tőcsavart, oszt utána arra anyázol?

Meglazul, és jó esetben csak a felni csavarlyukat veri szét, rosszabb esetben eltörik.

A tényleg jó tőcsavar ott kezdődik, hogy van egy kúpos kialakítása az agynál levő

csavarrész végénél, amit az agyba is bele kell marni. Aztán az agy másik oldalán egy

ellenanyával lehet rögzíteni, ennek a menete M6-os, és valami rugalmas de erős

anyagból készítik a széleskarimás ellenanyát. A hegesztés sem megoldás (én először

erre gondoltam), mert eltörik.

Link to comment
Megosztás:

Kereslet lenne rá, és tervek is vannak itt Kméten is, csak egyenlőre a kivitelezés költségeiről megy a huzavona.Dáága......... :D

Biztos vagy benne? Te milyen rendszerességgel járnál ki, ha megépülne? Nem hiszem, hogy évente 1-2 alkalomnál többet. Egy idő után unalmas lenne, mint a hullámvasút a vidámparkban. :blush:

Ha jogsihoz írnák elő, akkor viszont folyamatosan lenne forgalom, nem is kevés.

Link to comment
Megosztás:

Biztos vagy benne? Te milyen rendszerességgel járnál ki, ha megépülne? Nem hiszem, hogy évente 1-2 alkalomnál többet. Egy idő után unalmas lenne, mint a hullámvasút a vidámparkban. :D

Ha jogsihoz írnák elő, akkor viszont folyamatosan lenne forgalom, nem is kevés.

Ezt a dolgot a helyi jónevű autósiskolák kezdeményezték, és pontosan a jogsihoz lenne kikötés.Ha pedig megfizethető áron kínálnák ezt a dolgot, bizony nem csak én, de többen is sűrűbben kijárnánk mint évi 1-2 évi alkalom.Nem beszélve a különböző autósklubokról............ugye........ :blush:

Link to comment
Megosztás:

viszont ha a felnihez gyártják akkor szttem bele fog pattani

nem irnám le harmadszor :blush:

ha esetleg nem csak write-only módban használnád a fórumot látnád....1-2 oldallal ezelőtt ott az info

nem fog, de majd rájössz :D

amúgy a rézspray csodákra képes, csak jó helyen kéne csináltatni a kerékcserét ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezt a dolgot a helyi jónevű autósiskolák kezdeményezték, és pontosan a jogsihoz lenne kikötés.Ha pedig megfizethető áron kínálnák ezt a dolgot, bizony nem csak én, de többen is sűrűbben kijárnánk mint évi 1-2 évi alkalom.Nem beszélve a különböző autósklubokról............ugye........ :blush:

Hát nemtudom, én magamat vettem alapul. Akármennyire is szeretek vezetni, tuti hogy megunnám pár alkalom után. És hiába kerülne csak 5-10 ezer forintba, egy idő után inkább másra költeném. Euroring is nagyon jó volt mégsem fogok sűrűn odajárni. Inkább felmegyek autókázni a Mátrába.

Szerintem kevés területe van a piacnak, ami csak pénzhiány miatt lefedetlen. És ehhez nem kellene sok más. Persze csak ha megvan mellé a haszon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.