Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Eljutottunk oda, hogy tényleg az ember után vágják az angel-t....40e huf RS-nél :D

azt nem tudom mi a különbség az RS és a Főnix tuning által forgalmazottak között.....ha tényleg igaz amit mondtok és ugyanaz a cég gyártja mindet :blush:

Mert a Főnixé jobban tetszik, bejön ez a clean dizájn, nincs ott az index mögött az a recés (?) felület...

egybeindexes > műanyagbúra

különindexes > üvegbúra

Link to comment
Megosztás:

Tudod ezt nem a mi korosztályunk kezdte de vannak itt a klubban emberek akik erössen űzik is eme gondolkodást.

Olyan ez mint egy szekta. :lol: Remélem nem engem primitívezel le. ;) :D

Ezen logika szerint ezt a fiatal korosztálynak is folytatnia kell?

Ha apám a kútba ugrált brahiból nekem is kell? :lol:

Bizonyos határokon belül nem gáz ugratni,szívatni a másikat ezzel,de hogy valakit emiatt ne engedjek be egy rendezvénye,akit a barátomnak vallok... :blush:

Nem tudom neked,hogy állna a szád,ha a BW kapujában megállítanának... :lol:

Jah és nem téged tekintelek emiatt primkónak,nehogy magadra vedd már! :lol:

Link to comment
Megosztás:

ma voltam velencén.. út közben volt egy terelés... ezért.....

ezek a terepjárósok külön állatfaj...

nálunk 30-as zóna van... tegnap kint utcán állva látom jön egy olyan 60-al.. 200 m-en belül ovoda, bölcsi... csak 1-et intettem, megáll....elektomos ablak le... lazán kinéz. - "Van valami baj?"

mondom, talán 30-as zóna...

"Tudom! Én is itt lakom!"

akkor meg pláne... majd elhajtott kövérgázzal, és a kövi kereszteződésben majdnem össze is törte magát...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.